'Atlético richt pijlen op sterkhouder Club Brugge'

door
'Atlético richt pijlen op sterkhouder Club Brugge'

Voor de spelers van Club Brugge is het WK in Qatar voorlopig een wisselend succes. In navolging van Tajon Buchanan en Cyle Larin met Canada, is ook het Denemarken van Andreas Skov Olsen gesneuveld in de eerste ronde. Desondanks kan de flankspeler rekenen op heel wat buitenlandse interesse.


Skov Olsen startte tijdens het WK in de eerste groepsmatch in de basis tegen Tunesië. Hij speelde een degelijke wedstrijd en zag zelfs hoe een doelpunt van hem werd afgekeurd. Tegen Frankrijk bleef hij verrassend genoeg een hele match lang op de bank terwijl zijn land met 2-1 verloor. Tegen Australië mocht hij opnieuw starten, maar kon hij een pijnlijke 1-0-nederlaag niet kon voorkomen. Bijgevolg eindigde zijn land troosteloos laatste in de poule.

De kritiek op de Deense nationale ploeg is dan ook hard en Skov Olsen wordt daarbij niet gespaard. Desondanks zou hij zich in de kijker hebben gespeeld van verschillende Europese clubs. Vorige week geraakte bijvoorbeeld bekend dat Tottenham Hotspur hem tijdens het WK van dichtbij volgt. Al zijn er nog meer ploegen die gecharmeerd zijn geraakt. Zo werd ook Juventus al naar voren geschoven als mogelijke kandidaat, hoewel hij daar geen prioriteit is.

MINSTENS 20 MILJOEN
En nu zou nog een derde club zich aan het front gemeld hebben. Zo meldt Bold.dk via ElGolDigital dat ook Atlético Madrid zijn zinnen heeft gezet op Skov Olsen. De Madrilenen zagen hem natuurlijk in de Champions League al van dichtbij aan het werk. Er wordt wel gewezen op twee potentiële struikelblokken voor Los Rojiblancos. Ten eerste de concurrentie van de andere ploegen, daarnaast de mogelijke transfersom. Zo zou Club minstens 20 miljoen euro verlangen voor zijn sterkhouder.

LEES OOK: Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

Skov Olsen is na het seizoen weer weg bij Club ...

Meest recent

'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

1
1
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

12
12
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

19
19
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

45
45
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

50
50
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

131
131
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

50
50
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

299
299
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

210
210
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

549
549
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

134
134
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

334
334
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

63
63
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

373
373
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

529
529
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

661
661
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

142
142
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

253
253
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

26
26
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

399
399
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

348
348
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

359
359

Meer sportnieuws