'Atlético richt pijlen op sterkhouder Club Brugge'

652
'Atlético richt pijlen op sterkhouder Club Brugge'

Voor de spelers van Club Brugge is het WK in Qatar voorlopig een wisselend succes. In navolging van Tajon Buchanan en Cyle Larin met Canada, is ook het Denemarken van Andreas Skov Olsen gesneuveld in de eerste ronde. Desondanks kan de flankspeler rekenen op heel wat buitenlandse interesse.


Skov Olsen startte tijdens het WK in de eerste groepsmatch in de basis tegen Tunesië. Hij speelde een degelijke wedstrijd en zag zelfs hoe een doelpunt van hem werd afgekeurd. Tegen Frankrijk bleef hij verrassend genoeg een hele match lang op de bank terwijl zijn land met 2-1 verloor. Tegen Australië mocht hij opnieuw starten, maar kon hij een pijnlijke 1-0-nederlaag niet kon voorkomen. Bijgevolg eindigde zijn land troosteloos laatste in de poule.

De kritiek op de Deense nationale ploeg is dan ook hard en Skov Olsen wordt daarbij niet gespaard. Desondanks zou hij zich in de kijker hebben gespeeld van verschillende Europese clubs. Vorige week geraakte bijvoorbeeld bekend dat Tottenham Hotspur hem tijdens het WK van dichtbij volgt. Al zijn er nog meer ploegen die gecharmeerd zijn geraakt. Zo werd ook Juventus al naar voren geschoven als mogelijke kandidaat, hoewel hij daar geen prioriteit is.

MINSTENS 20 MILJOEN
En nu zou nog een derde club zich aan het front gemeld hebben. Zo meldt Bold.dk via ElGolDigital dat ook Atlético Madrid zijn zinnen heeft gezet op Skov Olsen. De Madrilenen zagen hem natuurlijk in de Champions League al van dichtbij aan het werk. Er wordt wel gewezen op twee potentiële struikelblokken voor Los Rojiblancos. Ten eerste de concurrentie van de andere ploegen, daarnaast de mogelijke transfersom. Zo zou Club minstens 20 miljoen euro verlangen voor zijn sterkhouder.

LEES OOK: Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Skov Olsen is na het seizoen weer weg bij Club ...

Meest recent

Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

18
18
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

9
9
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

281
281
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

153
153
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

821
821
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

137
137
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

15
15
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

189
189
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

10
10
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

75
75
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

265
265
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

201
201
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

262
262
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

119
119
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

56
56
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

428
428
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

125
125
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

531
531
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

116
116
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

129
129
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184

Meer sportnieuws