'Atlético richt pijlen op sterkhouder Club Brugge'

door
'Atlético richt pijlen op sterkhouder Club Brugge'

Voor de spelers van Club Brugge is het WK in Qatar voorlopig een wisselend succes. In navolging van Tajon Buchanan en Cyle Larin met Canada, is ook het Denemarken van Andreas Skov Olsen gesneuveld in de eerste ronde. Desondanks kan de flankspeler rekenen op heel wat buitenlandse interesse.


Skov Olsen startte tijdens het WK in de eerste groepsmatch in de basis tegen Tunesië. Hij speelde een degelijke wedstrijd en zag zelfs hoe een doelpunt van hem werd afgekeurd. Tegen Frankrijk bleef hij verrassend genoeg een hele match lang op de bank terwijl zijn land met 2-1 verloor. Tegen Australië mocht hij opnieuw starten, maar kon hij een pijnlijke 1-0-nederlaag niet kon voorkomen. Bijgevolg eindigde zijn land troosteloos laatste in de poule.

De kritiek op de Deense nationale ploeg is dan ook hard en Skov Olsen wordt daarbij niet gespaard. Desondanks zou hij zich in de kijker hebben gespeeld van verschillende Europese clubs. Vorige week geraakte bijvoorbeeld bekend dat Tottenham Hotspur hem tijdens het WK van dichtbij volgt. Al zijn er nog meer ploegen die gecharmeerd zijn geraakt. Zo werd ook Juventus al naar voren geschoven als mogelijke kandidaat, hoewel hij daar geen prioriteit is.

MINSTENS 20 MILJOEN
En nu zou nog een derde club zich aan het front gemeld hebben. Zo meldt Bold.dk via ElGolDigital dat ook Atlético Madrid zijn zinnen heeft gezet op Skov Olsen. De Madrilenen zagen hem natuurlijk in de Champions League al van dichtbij aan het werk. Er wordt wel gewezen op twee potentiële struikelblokken voor Los Rojiblancos. Ten eerste de concurrentie van de andere ploegen, daarnaast de mogelijke transfersom. Zo zou Club minstens 20 miljoen euro verlangen voor zijn sterkhouder.

LEES OOK: De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Skov Olsen is na het seizoen weer weg bij Club ...

Meest recent

'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

1
1
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

154
154
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

164
164
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

246
246
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

199
199
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

109
109
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

38
38
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

197
197
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

53
53
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

466
466
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

399
399
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

146
146
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

244
244
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

40
40
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

843
843
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

139
139
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

522
522
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

279
279
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

64
64
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

620
620
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

462
462
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

228
228
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151

Meer sportnieuws