'Atlético richt pijlen op sterkhouder Club Brugge'

door
'Atlético richt pijlen op sterkhouder Club Brugge'

Voor de spelers van Club Brugge is het WK in Qatar voorlopig een wisselend succes. In navolging van Tajon Buchanan en Cyle Larin met Canada, is ook het Denemarken van Andreas Skov Olsen gesneuveld in de eerste ronde. Desondanks kan de flankspeler rekenen op heel wat buitenlandse interesse.


Skov Olsen startte tijdens het WK in de eerste groepsmatch in de basis tegen Tunesië. Hij speelde een degelijke wedstrijd en zag zelfs hoe een doelpunt van hem werd afgekeurd. Tegen Frankrijk bleef hij verrassend genoeg een hele match lang op de bank terwijl zijn land met 2-1 verloor. Tegen Australië mocht hij opnieuw starten, maar kon hij een pijnlijke 1-0-nederlaag niet kon voorkomen. Bijgevolg eindigde zijn land troosteloos laatste in de poule.

De kritiek op de Deense nationale ploeg is dan ook hard en Skov Olsen wordt daarbij niet gespaard. Desondanks zou hij zich in de kijker hebben gespeeld van verschillende Europese clubs. Vorige week geraakte bijvoorbeeld bekend dat Tottenham Hotspur hem tijdens het WK van dichtbij volgt. Al zijn er nog meer ploegen die gecharmeerd zijn geraakt. Zo werd ook Juventus al naar voren geschoven als mogelijke kandidaat, hoewel hij daar geen prioriteit is.

MINSTENS 20 MILJOEN
En nu zou nog een derde club zich aan het front gemeld hebben. Zo meldt Bold.dk via ElGolDigital dat ook Atlético Madrid zijn zinnen heeft gezet op Skov Olsen. De Madrilenen zagen hem natuurlijk in de Champions League al van dichtbij aan het werk. Er wordt wel gewezen op twee potentiële struikelblokken voor Los Rojiblancos. Ten eerste de concurrentie van de andere ploegen, daarnaast de mogelijke transfersom. Zo zou Club minstens 20 miljoen euro verlangen voor zijn sterkhouder.

LEES OOK: 'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Skov Olsen is na het seizoen weer weg bij Club ...

Meest recent

D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

25
25
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

14
14
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

186
186
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

115
115
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

267
267
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

69
69
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

59
59
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

500
500
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

599
599
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

80
80
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

123
123
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1554
1554
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

225
225
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

52
52
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1347
1347
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

511
511
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55

Meer sportnieuws