'Anderlecht verbaast met nieuwe trainer uit Premier League'

1055
'Anderlecht verbaast met nieuwe trainer uit Premier League'

Terwijl het wereldkampioenschap in Qatar de slotmatchen van de groepsfase heeft bereikt, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League volop bezig met de voorbereidingen op de tweede seizoenshelft. RSC Anderlecht bijvoorbeeld, zit momenteel in Kreta voor een stage. En de recordkampioen zou ondertussen zijn nieuwe trainer nagenoeg beet hebben.


Vlak voor de WK-break besloten de Brusselaars alvast om in zee te gaan met een nieuwe sportieve baas. De vrij onbekende Deen Jesper Fredberg werd immers aangesteld als 'CEO Sports'. En hoewel hij officieel pas op 1 januari in dienst treedt, is de Deen nu al druk in de weer met zijn nieuwe uitdaging. Daarbij was het aanstellen van een nieuwe trainer zijn eerste bekommernis.

En volgens Het Laatste Nieuws heeft Fredberg nu een geschikte kandidaat gevonden. Zo meldt het medium dat Paars-Wit dicht bij de aanstelling van Brian Riemer staat. De 44-jarige landgenoot van Fredberg komt over van Brentford FC, waar hij sinds 2018 aan de slag was als assistent-trainer. Hij zou weldra een contract tot medio 2024 tekenen.

BEREKENDE GOK
Paars-Wit was al een tijdje op zoek naar een nieuwe T1. Na het ontslag van Felice Mazzu nam Robin Veldman tijdelijk het roer over. Maar inmiddels raakte bekend dat de Nederlander een vaste assistent-coach en verbindingsman tussen de eerste ploeg en de RSCA Futures zal worden. Bijgevolg werd verder gezocht naar een nieuwe hoofdtrainer en de keuze lijkt nu dus op Riemer te zijn gevallen. Die leverde goed werk als assistent van Thomas Frank bij Brentford en was daarvoor in een gelijkaardige rol actief bij FC Kopenhagen. Veel ervaring als T1 heeft hij dus niet, maar RSCA is blijkbaar bereid om die berekende gok te nemen.

LEES OOK: Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Anderlecht had beter een coach gepakt die vertrouwd is met de competitie ...

Meest recent

Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

0
0
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

12
12
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

16
16
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

69
69
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

46
46
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

82
82
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

130
130
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

35
35
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

60
60
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

246
246
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

202
202
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

140
140
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

821
821
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

323
323
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

117
117
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

191
191
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

86
86
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

221
221
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

270
270
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

570
570
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

271
271
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

259
259
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

344
344
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

198
198

Meer sportnieuws