TU: 'Oplossing Nainggolan nabij, Bayern pakt zwaar uit'

door
TU: 'Oplossing Nainggolan nabij, Bayern pakt zwaar uit'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang bleef Club Brugge afgelopen zomer trouw, maar het blijft wel degelijk zijn bedoeling om op termijn in een topcompetitie aan de slag te gaan. Volgens de Engelse transferwatcher Dean Jones is het slechts een kwestie van tijd alvorens hij de stap zet. "Noa Lang heeft een internationale reputatie", klinkt het bij GiveMeSport. "Er zijn allicht 10 à 12 clubs die hem van dichtbij volgen en gewoon afwachten tot het tijd is om door te drukken en een effectief bod neer te leggen voor een speler van zijn potentieel."



Radja Nainggolan is persona non grata bij Royal Antwerp FC. Tijdens de komende wintermercato zal de club dan ook meewerken aan een vertrek van de middenvelder. Italiaanse media melden alvast dat Cagliari een concretere piste zou zijn. Nainggolan heeft nog een goed contact met het bestuur en zou maar al te graag terugkeren naar zijn ex-ploeg. Al zal hij dan wel aan salaris moeten inbinden.

BUITENLAND
Volgens Florian Plettenberg van Sky Germany werkt Bayern München achter de schermen nog steeds aan een deal rond Harry Kane, al is het geloof bij de clubleiding niet al te groot. Men verwacht dan ook dat de totaalprijs zou kunnen oplopen tot 80 à 100 miljoen euro. De spits, die komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat bij Tottenham Hotspur, zou echter pas ten vroegste na het WK beslissen over zijn toekomst.



FC Barcelona lijkt één van zijn dragende krachten kwijt te spelen. Het contract van Sergio Busquets loopt na dit seizoen immers af en van een verlenging is momenteel geen sprake. Meer nog: volgens Mundo Deportivo zet zijn entourage momenteel al aan tafel met een nieuwe club. Zo zou Busquets steeds dichter bij een overgang naar Inter Miami FC staan. Er zouden nog meer ploegen interesse tonen, maar de MLS-club zou momenteel de voorkeur dragen.



Volgens het Portugese Record voelt Bruno Fernandes zich weliswaar goed bij Manchester United, maar zou hij een transfer niet uitsluiten indien hij zich sportief gezien kan verbeteren. En die kans krijgt hij mogelijk in één van de komende mercato's. Zo beweert het genoemde medium dat Real Madrid zich opnieuw aan het front heeft gemeld voor de WK-smaakmaker. Al is van een concreet bod vooralsnog geen sprake.



Paris Saint-Germain zou volgens Téléfoot in de race springen om de handtekening van Benjamin Pavard. De Ligue 1-leider is op zoek naar een extra verdediger om meer te kunnen roteren achterin. De Franse topclub wilde eerst Milan Skriniar (Internazionale) binnenhalen, maar dat bleek een moeilijke opdracht. Daarom zou de keuze voor komende zomer nu op Pavard gevallen zijn. Die speelt bij Bayern München als back, maar zou zelf de voorkeur hebben voor een meer centralere rol.

LEES OOK: Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

9
9
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

19
19
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

36
36
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

86
86
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

111
111
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

37
37
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

164
164
Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Nog vijf speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. ...

432
432
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

50
50
Europees vuurwerk: zo kijk je Club en Genk op televisie

Deze week gaat de knock out-fase van de Europese competities van start. Met Club Brugge KV en KRC ...

179
179
Grote fout Anderlecht? Schreuder nú al onder vuur genomen

Een sluitend akkoord met zijn huidige werkgever is nog steeds niet bereikt. Maar RSC Anderlecht ...

339
339
De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Op een moment dat alle aandacht normaal naar het veld zou gaan, maakt Charles De Ketelaere een ...

99
99
Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

De 25ste speeldag van de Jupiler Pro League werd uiteindelijk integraal afgewerkt, maar achter ...

81
81
‘Anderlecht betaalt zich blauw: nieuwe TD kost fortuin’

Anderlecht zoekt koortsachtig een nieuwe technisch directeur en schakelt zelfs een headhunter in. ...

364
364
'Transferbom in Premier League: deal van 69 miljoen'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

63
63
'Code oranje bij Club: grote smaakmaker in mentaal dal'

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

204
204
'Overmars naar Lotto Park: Anderlecht hakt knoop door'

RSC Anderlecht maakt momenteel naarstig werk van de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer. ...

568
568
Rampzalige avond Barça: Witsel clasht zwaar met Yamal

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid na 24 speeldagen opnieuw de macht gegrepen. FC ...

135
135
'Anderlecht nadert Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

321
321
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

438
438
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

466
466
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

220
220
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

319
319
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

320
320
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

284
284

Meer sportnieuws