TU: 'Oplossing Nainggolan nabij, Bayern pakt zwaar uit'

door
TU: 'Oplossing Nainggolan nabij, Bayern pakt zwaar uit'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang bleef Club Brugge afgelopen zomer trouw, maar het blijft wel degelijk zijn bedoeling om op termijn in een topcompetitie aan de slag te gaan. Volgens de Engelse transferwatcher Dean Jones is het slechts een kwestie van tijd alvorens hij de stap zet. "Noa Lang heeft een internationale reputatie", klinkt het bij GiveMeSport. "Er zijn allicht 10 à 12 clubs die hem van dichtbij volgen en gewoon afwachten tot het tijd is om door te drukken en een effectief bod neer te leggen voor een speler van zijn potentieel."



Radja Nainggolan is persona non grata bij Royal Antwerp FC. Tijdens de komende wintermercato zal de club dan ook meewerken aan een vertrek van de middenvelder. Italiaanse media melden alvast dat Cagliari een concretere piste zou zijn. Nainggolan heeft nog een goed contact met het bestuur en zou maar al te graag terugkeren naar zijn ex-ploeg. Al zal hij dan wel aan salaris moeten inbinden.

BUITENLAND
Volgens Florian Plettenberg van Sky Germany werkt Bayern München achter de schermen nog steeds aan een deal rond Harry Kane, al is het geloof bij de clubleiding niet al te groot. Men verwacht dan ook dat de totaalprijs zou kunnen oplopen tot 80 à 100 miljoen euro. De spits, die komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat bij Tottenham Hotspur, zou echter pas ten vroegste na het WK beslissen over zijn toekomst.



FC Barcelona lijkt één van zijn dragende krachten kwijt te spelen. Het contract van Sergio Busquets loopt na dit seizoen immers af en van een verlenging is momenteel geen sprake. Meer nog: volgens Mundo Deportivo zet zijn entourage momenteel al aan tafel met een nieuwe club. Zo zou Busquets steeds dichter bij een overgang naar Inter Miami FC staan. Er zouden nog meer ploegen interesse tonen, maar de MLS-club zou momenteel de voorkeur dragen.



Volgens het Portugese Record voelt Bruno Fernandes zich weliswaar goed bij Manchester United, maar zou hij een transfer niet uitsluiten indien hij zich sportief gezien kan verbeteren. En die kans krijgt hij mogelijk in één van de komende mercato's. Zo beweert het genoemde medium dat Real Madrid zich opnieuw aan het front heeft gemeld voor de WK-smaakmaker. Al is van een concreet bod vooralsnog geen sprake.



Paris Saint-Germain zou volgens Téléfoot in de race springen om de handtekening van Benjamin Pavard. De Ligue 1-leider is op zoek naar een extra verdediger om meer te kunnen roteren achterin. De Franse topclub wilde eerst Milan Skriniar (Internazionale) binnenhalen, maar dat bleek een moeilijke opdracht. Daarom zou de keuze voor komende zomer nu op Pavard gevallen zijn. Die speelt bij Bayern München als back, maar zou zelf de voorkeur hebben voor een meer centralere rol.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

28
28
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

88
88
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

30
30
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

128
128
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

118
118
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

102
102
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

250
250
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

221
221
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

193
193
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

614
614
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

262
262
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

521
521
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

553
553
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

510
510
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

493
493
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

405
405
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

138
138
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

136
136
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

80
80
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

29
29
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

398
398
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

225
225
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

520
520
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

43
43
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

583
583

Meer sportnieuws