TU: 'Oplossing Nainggolan nabij, Bayern pakt zwaar uit'

door
TU: 'Oplossing Nainggolan nabij, Bayern pakt zwaar uit'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang bleef Club Brugge afgelopen zomer trouw, maar het blijft wel degelijk zijn bedoeling om op termijn in een topcompetitie aan de slag te gaan. Volgens de Engelse transferwatcher Dean Jones is het slechts een kwestie van tijd alvorens hij de stap zet. "Noa Lang heeft een internationale reputatie", klinkt het bij GiveMeSport. "Er zijn allicht 10 à 12 clubs die hem van dichtbij volgen en gewoon afwachten tot het tijd is om door te drukken en een effectief bod neer te leggen voor een speler van zijn potentieel."



Radja Nainggolan is persona non grata bij Royal Antwerp FC. Tijdens de komende wintermercato zal de club dan ook meewerken aan een vertrek van de middenvelder. Italiaanse media melden alvast dat Cagliari een concretere piste zou zijn. Nainggolan heeft nog een goed contact met het bestuur en zou maar al te graag terugkeren naar zijn ex-ploeg. Al zal hij dan wel aan salaris moeten inbinden.

BUITENLAND
Volgens Florian Plettenberg van Sky Germany werkt Bayern München achter de schermen nog steeds aan een deal rond Harry Kane, al is het geloof bij de clubleiding niet al te groot. Men verwacht dan ook dat de totaalprijs zou kunnen oplopen tot 80 à 100 miljoen euro. De spits, die komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat bij Tottenham Hotspur, zou echter pas ten vroegste na het WK beslissen over zijn toekomst.



FC Barcelona lijkt één van zijn dragende krachten kwijt te spelen. Het contract van Sergio Busquets loopt na dit seizoen immers af en van een verlenging is momenteel geen sprake. Meer nog: volgens Mundo Deportivo zet zijn entourage momenteel al aan tafel met een nieuwe club. Zo zou Busquets steeds dichter bij een overgang naar Inter Miami FC staan. Er zouden nog meer ploegen interesse tonen, maar de MLS-club zou momenteel de voorkeur dragen.



Volgens het Portugese Record voelt Bruno Fernandes zich weliswaar goed bij Manchester United, maar zou hij een transfer niet uitsluiten indien hij zich sportief gezien kan verbeteren. En die kans krijgt hij mogelijk in één van de komende mercato's. Zo beweert het genoemde medium dat Real Madrid zich opnieuw aan het front heeft gemeld voor de WK-smaakmaker. Al is van een concreet bod vooralsnog geen sprake.



Paris Saint-Germain zou volgens Téléfoot in de race springen om de handtekening van Benjamin Pavard. De Ligue 1-leider is op zoek naar een extra verdediger om meer te kunnen roteren achterin. De Franse topclub wilde eerst Milan Skriniar (Internazionale) binnenhalen, maar dat bleek een moeilijke opdracht. Daarom zou de keuze voor komende zomer nu op Pavard gevallen zijn. Die speelt bij Bayern München als back, maar zou zelf de voorkeur hebben voor een meer centralere rol.

LEES OOK: 'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

2
2
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

19
19
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

14
14
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

33
33
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

97
97
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

294
294
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

58
58
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

73
73
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

39
39
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

104
104
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

222
222
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

101
101
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

398
398
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

101
101
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

234
234
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

160
160
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

360
360
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

115
115
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

99
99
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

928
928
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

497
497
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

15
15
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

307
307
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

341
341

Meer sportnieuws