Verrassing bij Duivels? "Denk dat hij zal starten"

255
Verrassing bij Duivels?

De Rode Duivels werken donderdagavond één van hun belangrijkste wedstrijden af in de recente geschiedenis. Om actief te blijven op het wereldkampioenschap in Qatar, is een zege tegen Kroatië allicht noodzakelijk. En om de vice-wereldkampioen te kloppen zullen de Belgen op hun best moeten zijn.


En wordt dan ook al volop gespeculeerd over de mogelijke basiself van bondscoach Roberto Martinez. Na de makke prestaties tegen Canada en Marokko is inmiddels wel duidelijk dat er één en ander moet veranderen. In het aanvallende compartiment bijvoorbeeld. Zo werd in de voorbije wedstrijden veel te weinig doelgevaar gecreëerd. Bij Unibet Clubhouse werd analist Eric Van Meir alvast gevraagd aan welke 'verrassing' hij zich verwacht. En de ex-Rode Duivel tipt op een basisplek voor Romelu Lukaku.

Oorspronkelijk was nochtans voorzien dat de spits tegen Kroatië hoogstens een invalbeurt zou krijgen. Maar de voorbije dagen geraakte al duidelijk dat hij voor staat op zijn revalidatieschema. "Hij is zondag al ingevallen, dus ik verwacht wel dat hij zal starten", aldus Van Meir. "Desnoods voor een uur en daarna kan je Loïs Openda brengen. Of Michy Batshuayi, afhankelijk van de wedstrijd."

MET TROSSARD?
Een andere nieuwe naam die wordt getipt voor een basisplaats, is Leandro Trossard. Ondanks zijn sterke seizoen bij Brighton moest die voorlopig vrede nemen met een invallersrol. "Dat kan een oplossing zijn. Met Hazard op de linkerkant, Trossard op rechts en dan zou ik De Bruyne centraal op het middenveld zetten. Maar dan wel in een 3-4-3 blijven spelen", besluit Van Meir.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Trossard moet starten tegen Kroatië ...

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

57
57
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

24
24
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

19
19
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

109
109
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

27
27
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

49
49
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

30
30
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

167
167
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

42
42
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

119
119
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

208
208
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

193
193
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

250
250
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

143
143
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

229
229
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

265
265
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

308
308
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

256
256
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

334
334
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

511
511
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

237
237

Meer sportnieuws