Verrassing bij Duivels? "Denk dat hij zal starten"

255 stemmen
Verrassing bij Duivels?

De Rode Duivels werken donderdagavond één van hun belangrijkste wedstrijden af in de recente geschiedenis. Om actief te blijven op het wereldkampioenschap in Qatar, is een zege tegen Kroatië allicht noodzakelijk. En om de vice-wereldkampioen te kloppen zullen de Belgen op hun best moeten zijn.


En wordt dan ook al volop gespeculeerd over de mogelijke basiself van bondscoach Roberto Martinez. Na de makke prestaties tegen Canada en Marokko is inmiddels wel duidelijk dat er één en ander moet veranderen. In het aanvallende compartiment bijvoorbeeld. Zo werd in de voorbije wedstrijden veel te weinig doelgevaar gecreëerd. Bij Unibet Clubhouse werd analist Eric Van Meir alvast gevraagd aan welke 'verrassing' hij zich verwacht. En de ex-Rode Duivel tipt op een basisplek voor Romelu Lukaku.

Oorspronkelijk was nochtans voorzien dat de spits tegen Kroatië hoogstens een invalbeurt zou krijgen. Maar de voorbije dagen geraakte al duidelijk dat hij voor staat op zijn revalidatieschema. "Hij is zondag al ingevallen, dus ik verwacht wel dat hij zal starten", aldus Van Meir. "Desnoods voor een uur en daarna kan je Loïs Openda brengen. Of Michy Batshuayi, afhankelijk van de wedstrijd."

MET TROSSARD?
Een andere nieuwe naam die wordt getipt voor een basisplaats, is Leandro Trossard. Ondanks zijn sterke seizoen bij Brighton moest die voorlopig vrede nemen met een invallersrol. "Dat kan een oplossing zijn. Met Hazard op de linkerkant, Trossard op rechts en dan zou ik De Bruyne centraal op het middenveld zetten. Maar dan wel in een 3-4-3 blijven spelen", besluit Van Meir.

LEES OOK: 'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Trossard moet starten tegen Kroatië ...

Meest recent

Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

26
26
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

136
136
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

178
178
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

11
11
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

80
80
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

28
28
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

60
60
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

81
81
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

50
50
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

75
75
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

60
60
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

351
351
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

915
915
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

379
379
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

368
368
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

322
322
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

39
39
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

242
242
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

245
245
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

95
95
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

148
148

Meer sportnieuws