'KRC Genk mag plots dromen van terugkeer De Bruyne'

1420
'KRC Genk mag plots dromen van terugkeer De Bruyne'

Kevin De Bruyne is momenteel nog een speler van wereldklasse en hij zal nog de nodige jaren aan de Europese top spelen. De 30-jarige middenvelder is echter ook stilaan bezig met de fase na zijn profcarrière. Het lijkt nu al vast te staan dat KDB in het voetbal zal blijven en dat kan een zeer goede zaak zijn voor KRC Genk.


Bij KRC Genk lijken ze niet meteen te moeten hopen dat De Bruyne er zijn carrière zal afsluiten als voetballer. De kans is veel groter dat hij na zijn passage bij Manchester City naar de Major League Soccer trekt. De Bruyne is een liefhebber van de Verenigde Staten en hij liet al weten dat hij zich op een dag misschien wel ziet voetballen in de MLS.

KINDEREN

De Bruyne is begonnen met een versnelde trainerscursus voor Rode Duivels. Hij trainde als oefening al de jeugdtalenten van Manchester City en lesgever Kris Van der Haegen ziet De Bruyne op een dag wel jeugdtrainer worden van KRC Genk. Dat is uiteraard geen ondenkbare piste. De Bruyne heeft een huis in Limburg, waar hij op een 25-tal minuten rijden van Genk zit. Het zou dus zeker een optie kunnen zijn. 

"Neem Kevin De Bruyne. Over een jaar of vijf, zes stopt hij en zal hij misschien opnieuw verhuizen naar de regio Genk. Zijn zoontjes zullen beginnen te voetballen, bij Racing Genk wellicht. Wat gaat die club doen? Toch Kevin De Bruyne binnenhalen, zeker! Je kunt geen betere jeugdtrainer hebben, en als Kevin interesse heeft om betrokken te zijn bij de eerste ploeg, dan zal Racing Genk dat graag laten gebeuren", zei Van der Haegen aan Knack.

Zal KDB ooit aan de slag gaan als jeugdtrainer van Genk?

Meest recent

Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

3
3
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

53
53
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

81
81
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

99
99
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

41
41
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

41
41
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

89
89
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

67
67
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

51
51
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

103
103
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

248
248
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

61
61
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

164
164
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

116
116
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

417
417
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

156
156
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

268
268
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

112
112
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

437
437
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

168
168
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

362
362
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

247
247
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

207
207
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

168
168

Meer sportnieuws