TU: 'Serie A-top klopt aan bij Club, transferstunt Doku'

327
TU: 'Serie A-top klopt aan bij Club, transferstunt Doku'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt financieel een goede zaak te gaan overhouden aan het wereldkampioenschap in Qatar. Andreas Skov Olsen speelde zich bijvoorbeeld al in de kijker van Tottenham, volgens transferwatcher Ekrem Konur zou ook Juventus hem volgen. Tajon Buchanan zou dan weer in beeld zijn bij SSC Napoli, zo melden Italiaanse bronnen. Bij The Daily Express sluit men bovendien niet uit dat ook enkele Engelse ploegen zich weldra melden voor de Canadese international.



OH Leuven is niet van plan om zich tijdens de komende transferperiode zwaar te versterken. Maar coach Marc Brys laat aan Het Nieuwsblad weten dat hij het vertrek van bepaalde spelers niet uitsluit. "Er is wel wat interesse voor onze spelers, zonder dat het echt concreet is. Bij OHL is er nooit de ambitie om spelers te verkopen, maar elke speler heeft zijn waarde en als die duidelijk overschreden wordt, moet je hem laten gaan", aldus de OHL-coach.

BUITENLAND
Juventus op zoek naar extra aanvallende impulsen en zou daarom ook een jonge Rode Duivel in het vizier hebben. Volgens La Gazetta Dello Sport volgt de Oude Dame tijdens het WK in Qatar een vijftal spelers, Jérémy Doku. De nog altijd maar 20-jarige Belg is dan ook een toptalent, die momenteel voor het Franse Stade Rennes uitkomt. Alleen kende hij te veel blessureleed de afgelopen seizoenen. Het jeugdproduct van Anderlecht zal dus eerst moeten bewijzen dat hij helemaal fit is alvorens hij in aanmerking komt voor een toptransfer. Ook Amadou Onana zou overigens in beeld zijn bij Juventus.



Corriere dello Sport laat weten dat er vanuit de Premier League aan de mouw van Koni De Winter wordt getrokken. West Ham United en Southampton volgen de speler, die al 12 miljoen euro waard zou zijn. Toch lijkt een transfer niet meteen voor de hand te liggen, want de negentienjarige verdediger zou een doorbraak bij moederclub Juventus nog altijd als prioriteit hebben. Momenteel wordt de Belgische belofte-international door Juve verhuurd aan Empoli.



Cristiano Ronaldo lijkt goed op weg naar het Saudische Al-Nassr. Volgens Marca zou er een contract van tweeënhalf seizoen klaarliggen. Hij kan daarmee jaarlijks 200 miljoen euro opstrijken, weliswaar met alle bonussen en commerciële vergoedingen inbegrepen. De Spaanse krant beweert dan ook dat het slechts een kwestie van tijd is alvorens de Portugees zijn kribbel zet. Vanuit de Europese top is de interesse immers zo goed als onbestaande en de andere voorstellen komen financieel gezien niet eens in de buurt.



Fichajes weet dat Paris Saint-Germain dingt naar de diensten van Marcus Rashford. De Parijzenaars wilden hem deze zomer al binnenhalen, maar Manchester United hield de boot toen af. PSG zou op zoek zijn naar een nieuwe aanvaller om te kunnen roteren met de andere sterren Mbappé, Messi en Neymar. Ook FC Barcelona zou wel iets zien in Rashford. Het feit dat zijn contract eind dit seizoen afloopt, maakt hem een nóg interessanter target.



Mohammed Kudus is bezig aan een sterk WK met Ghana. Hij zou zich zelfs in de kijker hebben gespeeld bij het grote Real Madrid. Volgens de Nederlandse journalist Mike Verweij (De Telegraaf) toont echter ook Liverpool interesse voor de speler, die komende winter graag een stap hogerop zou zetten. Kudus heeft wel nog een contract tot midden 2025 bij Ajax. Er zal dus een flinke som voor hem op tafel gelegd moeten worden.

LEES OOK: Doku krijgt er in Engeland snoeihard van langs

Doku gaat het schoppen tot de Europese top ...

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

15
15
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

0
0
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

7
7
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

34
34
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

19
19
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

76
76
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

175
175
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

339
339
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

210
210
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

222
222
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

52
52
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

276
276
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

124
124
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

41
41
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

40
40
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

36
36
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

111
111
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

99
99
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws