TU: 'Serie A-top klopt aan bij Club, transferstunt Doku'

327
TU: 'Serie A-top klopt aan bij Club, transferstunt Doku'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt financieel een goede zaak te gaan overhouden aan het wereldkampioenschap in Qatar. Andreas Skov Olsen speelde zich bijvoorbeeld al in de kijker van Tottenham, volgens transferwatcher Ekrem Konur zou ook Juventus hem volgen. Tajon Buchanan zou dan weer in beeld zijn bij SSC Napoli, zo melden Italiaanse bronnen. Bij The Daily Express sluit men bovendien niet uit dat ook enkele Engelse ploegen zich weldra melden voor de Canadese international.



OH Leuven is niet van plan om zich tijdens de komende transferperiode zwaar te versterken. Maar coach Marc Brys laat aan Het Nieuwsblad weten dat hij het vertrek van bepaalde spelers niet uitsluit. "Er is wel wat interesse voor onze spelers, zonder dat het echt concreet is. Bij OHL is er nooit de ambitie om spelers te verkopen, maar elke speler heeft zijn waarde en als die duidelijk overschreden wordt, moet je hem laten gaan", aldus de OHL-coach.

BUITENLAND
Juventus op zoek naar extra aanvallende impulsen en zou daarom ook een jonge Rode Duivel in het vizier hebben. Volgens La Gazetta Dello Sport volgt de Oude Dame tijdens het WK in Qatar een vijftal spelers, Jérémy Doku. De nog altijd maar 20-jarige Belg is dan ook een toptalent, die momenteel voor het Franse Stade Rennes uitkomt. Alleen kende hij te veel blessureleed de afgelopen seizoenen. Het jeugdproduct van Anderlecht zal dus eerst moeten bewijzen dat hij helemaal fit is alvorens hij in aanmerking komt voor een toptransfer. Ook Amadou Onana zou overigens in beeld zijn bij Juventus.



Corriere dello Sport laat weten dat er vanuit de Premier League aan de mouw van Koni De Winter wordt getrokken. West Ham United en Southampton volgen de speler, die al 12 miljoen euro waard zou zijn. Toch lijkt een transfer niet meteen voor de hand te liggen, want de negentienjarige verdediger zou een doorbraak bij moederclub Juventus nog altijd als prioriteit hebben. Momenteel wordt de Belgische belofte-international door Juve verhuurd aan Empoli.



Cristiano Ronaldo lijkt goed op weg naar het Saudische Al-Nassr. Volgens Marca zou er een contract van tweeënhalf seizoen klaarliggen. Hij kan daarmee jaarlijks 200 miljoen euro opstrijken, weliswaar met alle bonussen en commerciële vergoedingen inbegrepen. De Spaanse krant beweert dan ook dat het slechts een kwestie van tijd is alvorens de Portugees zijn kribbel zet. Vanuit de Europese top is de interesse immers zo goed als onbestaande en de andere voorstellen komen financieel gezien niet eens in de buurt.



Fichajes weet dat Paris Saint-Germain dingt naar de diensten van Marcus Rashford. De Parijzenaars wilden hem deze zomer al binnenhalen, maar Manchester United hield de boot toen af. PSG zou op zoek zijn naar een nieuwe aanvaller om te kunnen roteren met de andere sterren Mbappé, Messi en Neymar. Ook FC Barcelona zou wel iets zien in Rashford. Het feit dat zijn contract eind dit seizoen afloopt, maakt hem een nóg interessanter target.



Mohammed Kudus is bezig aan een sterk WK met Ghana. Hij zou zich zelfs in de kijker hebben gespeeld bij het grote Real Madrid. Volgens de Nederlandse journalist Mike Verweij (De Telegraaf) toont echter ook Liverpool interesse voor de speler, die komende winter graag een stap hogerop zou zetten. Kudus heeft wel nog een contract tot midden 2025 bij Ajax. Er zal dus een flinke som voor hem op tafel gelegd moeten worden.

LEES OOK: Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Doku gaat het schoppen tot de Europese top ...

Meest recent

Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

0
0
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

6
6
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

20
20
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

104
104
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

43
43
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

50
50
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

42
42
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

108
108
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

216
216
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

13
13
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

85
85
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

265
265
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

117
117
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

48
48
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

36
36
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

76
76
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

184
184
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

53
53
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

126
126
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

76
76
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

111
111

Meer sportnieuws