Anderlecht heeft plannetje voor stage in Kreta

287 stemmen
Anderlecht heeft plannetje voor stage in Kreta

RSC Anderlecht moet vlak na het WK in Qatar vol aan de bank. Zo staan de Brusselaars in de beker voor een clash op het veld van KRC Genk, vervolgens wacht in de competitie een duel tegen het Charleroi van ex-coach Felice Mazzu. En dus wordt een tandje bij geschakeld tijdens de voorbereiding op de tweede seizoenshelft.


Zo vertrekt de recordkampioen woensdag naar Kreta, waar een stage zal worden afgewerkt van één week. Ter plaatse staan ook oefenduels tegen OFI Kreta en Panetolikos op het programma. Vooralsnog doet Paars-Wit het zonder een nieuwe hoofdcoach. CEO Sports Jesper Fredberg zou weliswaar dicht tegen een doorbraak staan in het dossier, maar van witte rook is voorlopig geen sprake.

RSCA heeft in afwachting van een nieuwe trainer dan ook een plannetje opgesteld. Volgens La Dernière Heure zal de stage in eerste instantie namelijk in teken staan van de groepsgeest. Na een erg wisselvallige eerste seizoenshelft is het belangrijk om de neuzen weer in dezelfde richting te krijgen. Eenmaal de nieuwe trainer is aangesteld, kan de focus weer meer op het speltechnische gericht worden.

GEEN STASSIN
In afwachting van de nieuwe T1 blijft Robin Veldman de trainingen leiden. Hij moet het in Kreta doen zonder Wesley Hoedt en Sebastiano Esposito, voor wie het paars-witte verhaal over en uit lijkt. Ook Lucas Stassin reist niet mee. Volgens SudPresse rekent men bij de RSCA Futures op de jonge goaltjesdief voor de eerstvolgende competitieduels. Killian Sardella revalideert op zijn beurt verder in Brussel. Lucas Lissens, Théo Leoni, Nilson Angulo, Julien Duranville, Noah Sadiki, Timon Vanhoutte en Ethan Butera trekken wel mee naar Kreta.

LEES OOK: Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Veldman had zijn kans moeten krijgen als T1 ...

Meest recent

'Stunt in de maak: Premier League-club wil Trossard'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

15
15
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

35
35
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

127
127
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

34
34
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

270
270
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

67
67
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

108
108
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

72
72
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

53
53
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

195
195
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

23
23
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

73
73
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

61
61
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

173
173
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

157
157
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

36
36
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

58
58
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

64
64
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

391
391
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

199
199
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

59
59
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

274
274
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

170
170
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

160
160
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

100
100

Meer sportnieuws