Anderlecht heeft plannetje voor stage in Kreta

door
Anderlecht heeft plannetje voor stage in Kreta

RSC Anderlecht moet vlak na het WK in Qatar vol aan de bank. Zo staan de Brusselaars in de beker voor een clash op het veld van KRC Genk, vervolgens wacht in de competitie een duel tegen het Charleroi van ex-coach Felice Mazzu. En dus wordt een tandje bij geschakeld tijdens de voorbereiding op de tweede seizoenshelft.


Zo vertrekt de recordkampioen woensdag naar Kreta, waar een stage zal worden afgewerkt van één week. Ter plaatse staan ook oefenduels tegen OFI Kreta en Panetolikos op het programma. Vooralsnog doet Paars-Wit het zonder een nieuwe hoofdcoach. CEO Sports Jesper Fredberg zou weliswaar dicht tegen een doorbraak staan in het dossier, maar van witte rook is voorlopig geen sprake.

RSCA heeft in afwachting van een nieuwe trainer dan ook een plannetje opgesteld. Volgens La Dernière Heure zal de stage in eerste instantie namelijk in teken staan van de groepsgeest. Na een erg wisselvallige eerste seizoenshelft is het belangrijk om de neuzen weer in dezelfde richting te krijgen. Eenmaal de nieuwe trainer is aangesteld, kan de focus weer meer op het speltechnische gericht worden.

GEEN STASSIN
In afwachting van de nieuwe T1 blijft Robin Veldman de trainingen leiden. Hij moet het in Kreta doen zonder Wesley Hoedt en Sebastiano Esposito, voor wie het paars-witte verhaal over en uit lijkt. Ook Lucas Stassin reist niet mee. Volgens SudPresse rekent men bij de RSCA Futures op de jonge goaltjesdief voor de eerstvolgende competitieduels. Killian Sardella revalideert op zijn beurt verder in Brussel. Lucas Lissens, Théo Leoni, Nilson Angulo, Julien Duranville, Noah Sadiki, Timon Vanhoutte en Ethan Butera trekken wel mee naar Kreta.

LEES OOK: Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Veldman had zijn kans moeten krijgen als T1 ...

Meest recent

Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

47
47
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

37
37
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

232
232
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

76
76
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

297
297
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

231
231
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

183
183
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

158
158
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

146
146
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

520
520
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

282
282
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

85
85
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

66
66
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

882
882
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

139
139
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

354
354
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

358
358
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

57
57
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

233
233
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

76
76
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

144
144
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

171
171
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

336
336
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

220
220
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

393
393

Meer sportnieuws