Anderlecht heeft plannetje voor stage in Kreta

287
Anderlecht heeft plannetje voor stage in Kreta

RSC Anderlecht moet vlak na het WK in Qatar vol aan de bank. Zo staan de Brusselaars in de beker voor een clash op het veld van KRC Genk, vervolgens wacht in de competitie een duel tegen het Charleroi van ex-coach Felice Mazzu. En dus wordt een tandje bij geschakeld tijdens de voorbereiding op de tweede seizoenshelft.


Zo vertrekt de recordkampioen woensdag naar Kreta, waar een stage zal worden afgewerkt van één week. Ter plaatse staan ook oefenduels tegen OFI Kreta en Panetolikos op het programma. Vooralsnog doet Paars-Wit het zonder een nieuwe hoofdcoach. CEO Sports Jesper Fredberg zou weliswaar dicht tegen een doorbraak staan in het dossier, maar van witte rook is voorlopig geen sprake.

RSCA heeft in afwachting van een nieuwe trainer dan ook een plannetje opgesteld. Volgens La Dernière Heure zal de stage in eerste instantie namelijk in teken staan van de groepsgeest. Na een erg wisselvallige eerste seizoenshelft is het belangrijk om de neuzen weer in dezelfde richting te krijgen. Eenmaal de nieuwe trainer is aangesteld, kan de focus weer meer op het speltechnische gericht worden.

GEEN STASSIN
In afwachting van de nieuwe T1 blijft Robin Veldman de trainingen leiden. Hij moet het in Kreta doen zonder Wesley Hoedt en Sebastiano Esposito, voor wie het paars-witte verhaal over en uit lijkt. Ook Lucas Stassin reist niet mee. Volgens SudPresse rekent men bij de RSCA Futures op de jonge goaltjesdief voor de eerstvolgende competitieduels. Killian Sardella revalideert op zijn beurt verder in Brussel. Lucas Lissens, Théo Leoni, Nilson Angulo, Julien Duranville, Noah Sadiki, Timon Vanhoutte en Ethan Butera trekken wel mee naar Kreta.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Veldman had zijn kans moeten krijgen als T1 ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

47
47
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

72
72
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

41
41
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

92
92
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

53
53
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

384
384
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

61
61
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

157
157
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

291
291
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

332
332
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws