'WK zet Club Brugge op weg naar Premier League-jackpot'

431
'WK zet Club Brugge op weg naar Premier League-jackpot'

Club Brugge wil er vlak na het wereldkampioenschap meteen staan in het bekerduel tegen STVV en werkt daarom verschillende oefenwedstrijden af tot aan de seizoenshervatting. De eerste daarvan werd alvast met 0-8 gewonnen tegen VV Westkapelle. En dat terwijl coach Carl Hoefkens niet eens kon rekenen op de Brugse WK-gangers.


Onder meer door de goede prestaties van in de Champions League, zag Blauw-Zwart liefst acht spelers naar Qatar vertrekken. En enkele Brugse WK-gangers konden zich ook al in de kijker spelen. Zo zou Andreas Skov Olsen, die woensdag normaal gezien in actie komt met Denemarken tegen Australië, gedurende het wereldkampioenschap intensief gescout worden door Tottenham Hotspur. Er is echter nog een flankspeler van Blauw-Zwart die op steeds meer interesse kan rekenen: Tajon Buchanan.

De 23-jarige Canadees liet een veelbelovende indruk achter tijdens de voorbije duels. Die prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldde het Canadese TSN dat Buchanan op de radar staat van een aantal Europese (top)clubs. Verschillende ploegen uit Engeland, Spanje, Italië, Duitsland en Frankrijk zouden zijn situatie van dichtbij volgen. Met name SSC Napoli werd al genoemd als mogelijke bestemming.

PREMIER LEAGUE
De kans is echter reëel dat ook Engelse clubs straks komen aankloppen in Brugge. Volgens The Daily Express is Buchanan immers ook een interessant doelwit voor de Premier League-ploegen. "De 23-jarige vormde tegen Kroatië en België een constante dreiging en toonde dat hij kan evolueren in een opwindende aanvaller. Zijn passage in Brugge is mogelijk van korte duur als straks een Premier League-club komt aankloppen in de hoop hem verder te ontwikkelen", klinkt het. Blauw-Zwart ziet de toenemende interesse alvast graag gebeuren, het doet de kansen op een hoge transfersom alleen maar stijgen.

LEES OOK: Alderweireld en Neville snoeihard voor Engelse topclub: "Afschuwelijk"

Buchanan heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

16
16
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

23
23
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

11
11
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

54
54
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

19
19
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

104
104
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

321
321
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

35
35
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

326
326
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

144
144
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

175
175
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

458
458
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

149
149
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

155
155
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

679
679
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

173
173
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

107
107
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

143
143
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

37
37
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

85
85
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

346
346
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

50
50
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

61
61
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

25
25
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

139
139

Meer sportnieuws