Duivels-fans kiezen massaal opvolger van Martinez

1685
Duivels-fans kiezen massaal opvolger van Martinez

Donderdag tegen Kroatië is het do or die voor de Rode Duivels, voor wie wellicht alleen een zege volstaat om door te stoten naar de volgende ronde van het WK. Voor bondscoach Roberto Martinez staat mogelijk meteen ook zijn eigen toekomst op het spel. Al is het sowieso nog maar de vraag of zijn aflopend contract straks NOG wordt opengebroken.


Beide partijen staan er naar verluidt nochtans voor open om een verlengstuk te breien aan de samenwerking. Toch leverden de onderhandelingen voor de afreis naar Qatar niks op. Bovendien lijkt er alsmaar meer sleet op de relatie tussen Martinez en zijn troepen te zitten. Mocht het mislopen tegen Kroatië wordt diens positie ook in de publieke opinie stilaan onhoudbaar.

Daarom schoof VoetbalNieuws al een aantal potentiële opvolgers naar voren. In de bijhorende poll werd ook u gepolst naar uw mening. Eén optie draagt duidelijk de voorkeur weg. Michel Preud'homme vergaarde namelijk de helft van de tot hiertoe bijna 2.500 stemmen. Heel wat Belgen zien in hem dus de geschikte kandidaat om het roer na dit toernooi over te nemen.

DUITSE ALTERNATIEVEN
Op plaats twee vinden we op ruime afstand voormalig Duits bondscoach Joachim Löw terug, die 15 procent van de stemmen wist te ronselen. Diens landgenoot en voormalig KV Oostende-trainer Alexander Blessin maakt met negen procent het podium rond. Een promotie van huidig assistent Thierry Henry tot slot ziet slechts zes procent van onze lezers zitten.

LEES OOK: 'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

De volgende bondscoach moet sowieso een Belg zijn

Meest recent

Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

19
19
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

112
112
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

35
35
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

22
22
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

118
118
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

20
20
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

56
56
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

135
135
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

542
542
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

73
73
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

113
113
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

174
174
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

133
133
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

62
62
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

103
103
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

123
123
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

205
205
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

425
425
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

40
40
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

171
171
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

189
189
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

430
430

Meer sportnieuws