Courtois: "Weten we wie lekt, was het zijn laatste dag bij Duivels"

763 stemmen
Courtois:

Het zijn bewogen tijden voor de Rode Duivels. Sportief loopt het voor geen meter op dit WK en ook naast het veld rommelt het. Zo zou het na de nederlaag tegen Marokko tot een aanvaring gekomen zijn tussen Jan Vertonghen en Eden Hazard.


Met dat nieuws pakte L'Équipe uit. Het gerucht werd ontkend door de spelersgroep. Dinsdag werd een speciale persbabbel ingelast waarop tekst en uitleg gegeven werd door Eden Hazard en Thibaut Courtois. Hazard gaf aan dat er helemaal geen incident geweest is met Vertonghen. Wel gaf hij toe dat er maandag een groepsmoment georganiseerd werd waarop enkele zaken werden besproken. 

Ook Courtois schoof aan voor de persconferentie dinsdag. Dat zou aanvankelijk Jan Vertonghen zijn, maar die haakte af vanwege 'praktische redenen'. Ook Courtois ontkende dat er een incident geweest is. Hij kwam ook met een stevige waarschuwing voor pionnen die nieuws zouden lekken naar de pers. "We werken met heel veel mensen samen, dus we weten niet wie iets gezegd heeft. Dat iedereen dat voor waar aanneemt, is een grote fout. We hoeven niet per se te weten te komen wie er gelekt heeft. Maar als we het toch weten, was het zijn laatste dag bij de Rode Duivels", klonk het resoluut.

ALLES OF NIETS
Donderdag is het alles of niets voor de Rode Duivels. Ze moeten winnen van Kroatië om zeker te zijn van een plek in de achtste finales. Elke andere afloop zou een grote ontgoocheling zijn voor deze generatie Duivels. Roberto Martinez heeft alvast verschillende plannetjes klaar om de sterke Kroaten te bekampen.

LEES OOK: Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Heeft iemand van de ploeg iets gelekt, denk je?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

27
27
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

108
108
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

281
281
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

101
101
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

36
36
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

154
154
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

206
206
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

413
413
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

225
225
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

380
380
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

115
115
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

276
276
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

259
259
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

222
222
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

330
330
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1262
1262
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

284
284
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

135
135
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

356
356
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

87
87
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

360
360
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

307
307
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

373
373
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

336
336

Meer sportnieuws