'Jonge Duivel moet opkrassen bij Freiburg'

door
'Jonge Duivel moet opkrassen bij Freiburg'

Hugo Siquet speelt sinds januari 2022 voor het Duitse SC Freiburg. Bij de huidige nummer twee in de Bundesliga slaagt de jonge Belg er echter niet in om een basispion te worden. Een klein jaar na zijn aankomst in Duitsland blijkt dat de rechtsachter mag beschikken.


Volgens Kicker zoekt SC Freiburg op dit moment een oplossing voor Hugo Siquet, al vernam onze redactie uit zeer goede bron dat de rechtsachter de club zeker niet moet verlaten. De Belg is sinds zijn aankomst bij Freiburg een steevaste bankzitter. Gezien zijn jonge leeftijd staat dat bankzittersstatuut zijn ontwikkeling in de weg, waardoor Freiburg de rechtsachter mogelijk wil uitlenen in januari. Naar verluidt zou een terugkeer naar België tot één van de opties behoren.

Siquet kwam dit seizoen amper twee keer in actie voor Freiburg in de Bundesliga. Die optredens waren zelfs beperkt tot invalbeurten van respectievelijk zes en negen minuten. In de Europa League mocht de rechtsachter dan weer één keer in de basis beginnen. Toen deed het verre van onaardig tegen Qarabag. Toch was die goede prestatie niet goed genoeg om trainer Christian Streich te overtuigen.

Terugkeer naar Luik?

Het neefje van de gewezen profvoetballer, Thierry Siquet, zou maar eens op de terugweg naar België kunnen zijn. De jonge Duivel voldeed nagenoeg zijn volledige jeugdopleiding bij Standard Luik waar hij het uiteindelijk tot één van de sterkhouders bij het eerste elftal schopte. Vorig seizoen incasseerde Standard nog 4,5 miljoen euro voor Siquet. Aangezien Siquet tot één van de Luikse publiekslievelingen behoort, is de kans niet onbestaande dat Standard binnenkort zal polsen naar zijn diensten. Tenzij een andere Belgische (top)club hen uiteraard de loef afsteekt.

LEES OOK: Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

Welke Belgische topclub kan Siquet het meest gebruiken?

Meest recent

'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

10
10
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

223
223
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

197
197
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

374
374
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

498
498
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

762
762
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

55
55
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

913
913
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

163
163
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

591
591
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

374
374
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

396
396
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

624
624
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

553
553
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

420
420
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

932
932
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

439
439
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

439
439
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

462
462
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1252
1252
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

262
262
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

467
467

Meer sportnieuws