Buitenlandse pers hard voor één Duivel: "Pijnlijk om te zien"

door
Buitenlandse pers hard voor één Duivel:

De Rode Duivels lieten zondagnamiddag een uitgelezen kans liggen om zich te plaatsen voor de volgende ronde van het WK in Qatar. Een zege tegen Marokko was nochtans voldoende om een ticket te versieren voor de 1/8ste finales. Maar de Belgen gingen pijnlijk onderuit: 0-2.


Te veel spelers bleven dan ook onder hun gewenste niveau. Michy Batshuayi bijvoorbeeld, speelde als diepste man een ware non-match. Ook Kevin De Bruyne was onherkenbaar, terwijl Thibaut Courtois zich liet ringeloren bij de eerste tegentreffer. Daarnaast viel de prestatie van Eden Hazard tegen. De aanvoerder vertoonde tegen Canada nochtans beterschap en ook tegen de Marokkanen liet hij flitsen van weleer zien, maar het lukte hem andermaal niet om een bepalende rol op zich te nemen.

In de buitenlandse pers zijn de reacties op het optreden van Hazard dan ook behoorlijk scherp. "Eden Hazard is een schim van zichzelf. Het is triest om te zien hoe diep hij gevallen is. België is duidelijk een ploeg in verval", klinkt het bijvoorbeeld bij het Engelse Daily Mail. In Frankrijk toont L'Equipe zich nog ietwat genadig. Zo krijgt Hazard een beoordeling van 5 op 10 voor zijn optreden. "Zijn niveau stijgt, maar België stond nooit dichter bij een terugkeer naar Brussel."

MEER PIJN DAN GLORIE
En uiteraard werd ook in de Spaanse pers veel aandacht besteed aan de bankzitter van Real Madrid. "Hazard is niet langer de beslissende speler die we ons allemaal herinneren. Eden zegt dat hij bij de Rode Duivels de goeie omgeving vindt om weer aan de oppervlakte te komen, maar wij zien gewoon dezelfde versie als bij Real Madrid. Hij beleefde opnieuw meer pijn dan glorie", aldus Marca. "Net als De Bruyne was Hazard onzichtbaar", besluit AS.

LEES OOK: 'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

Hazard moet na het WK zijn kapiteinsband afstaan ...

Meest recent

Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

0
0
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

12
12
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

53
53
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

40
40
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

51
51
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

192
192
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

56
56
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

58
58
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

422
422
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

165
165
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

190
190
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

146
146
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

64
64
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

83
83
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

55
55
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

270
270
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

389
389
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

163
163
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

86
86
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

59
59
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

276
276
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

515
515
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

267
267

Meer sportnieuws