Buitenlandse pers hard voor één Duivel: "Pijnlijk om te zien"

door
Buitenlandse pers hard voor één Duivel:

De Rode Duivels lieten zondagnamiddag een uitgelezen kans liggen om zich te plaatsen voor de volgende ronde van het WK in Qatar. Een zege tegen Marokko was nochtans voldoende om een ticket te versieren voor de 1/8ste finales. Maar de Belgen gingen pijnlijk onderuit: 0-2.


Te veel spelers bleven dan ook onder hun gewenste niveau. Michy Batshuayi bijvoorbeeld, speelde als diepste man een ware non-match. Ook Kevin De Bruyne was onherkenbaar, terwijl Thibaut Courtois zich liet ringeloren bij de eerste tegentreffer. Daarnaast viel de prestatie van Eden Hazard tegen. De aanvoerder vertoonde tegen Canada nochtans beterschap en ook tegen de Marokkanen liet hij flitsen van weleer zien, maar het lukte hem andermaal niet om een bepalende rol op zich te nemen.

In de buitenlandse pers zijn de reacties op het optreden van Hazard dan ook behoorlijk scherp. "Eden Hazard is een schim van zichzelf. Het is triest om te zien hoe diep hij gevallen is. België is duidelijk een ploeg in verval", klinkt het bijvoorbeeld bij het Engelse Daily Mail. In Frankrijk toont L'Equipe zich nog ietwat genadig. Zo krijgt Hazard een beoordeling van 5 op 10 voor zijn optreden. "Zijn niveau stijgt, maar België stond nooit dichter bij een terugkeer naar Brussel."

MEER PIJN DAN GLORIE
En uiteraard werd ook in de Spaanse pers veel aandacht besteed aan de bankzitter van Real Madrid. "Hazard is niet langer de beslissende speler die we ons allemaal herinneren. Eden zegt dat hij bij de Rode Duivels de goeie omgeving vindt om weer aan de oppervlakte te komen, maar wij zien gewoon dezelfde versie als bij Real Madrid. Hij beleefde opnieuw meer pijn dan glorie", aldus Marca. "Net als De Bruyne was Hazard onzichtbaar", besluit AS.

LEES OOK: Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Hazard moet na het WK zijn kapiteinsband afstaan ...

Meest recent

'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

67
67
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

37
37
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

14
14
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

141
141
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

229
229
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

220
220
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

194
194
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

74
74
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

193
193
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

253
253
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

234
234
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

112
112
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

116
116
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

155
155
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

147
147
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

150
150
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

93
93
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

271
271
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

158
158
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

197
197
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

292
292
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

266
266
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

148
148
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

57
57
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

245
245

Meer sportnieuws