Fabrizio Romano veegt 'Messi-bom' van tafel

49
Fabrizio Romano veegt 'Messi-bom' van tafel

Lionel Messi kroonde zich afgelopen zaterdag andermaal tot de redder van het vaderland. Met een doelpunt en assist leidde hij Argentinië naar een broodnodige zege tegen Mexico op het WK in Qatar. De meervoudige Gouden Bal blijft dus op koers voor de eerste wereldtitel in zijn carrière, ondertussen wordt volop over zijn toekomst gespeculeerd.


Na zijn trieste vertrek bij FC Barcelona, ging Messi zoals geweten bij Paris Saint-Germain aan de slag. Daar kende hij een moeizaam eerste seizoen, maar inmiddels heeft hij er zijn draai helemaal gevonden. Zo stond de teller op 12 goals en 14 assists in 19 wedstrijden vlak voor het WK. Zijn contract in de Franse hoofdstad loopt na het huidige seizoen echter af. En dus ruiken ook andere clubs hun kans.

Zondag dropte The Times alvast een bommetje. Zo beweerde het doorgaans betrouwbare medium dat Messi dichtbij een overstap naar het Amerikaanse Inter Miami FC zou staan. Daar zou voor hem een monstersalaris klaarliggen. Ook krijgt de aanvaller er de kans om veel dichter bij zijn thuisland aan de slag te gaan. En als klap op de vuurpijl zou de MLS-club hem willen herenigen met ex-ploegmaats zoals Cesc Fabregas, Luis Suarez en Sergio Busquets.

NOG GEEN BESLISSING
Bovengenoemd medium beweert dat de deal zo goed als rond is. Na het WK zou de laatste details afgehandeld worden zodat de superster komende zomer naar Miami kan verhuizen. Maar volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is dat allemaal wat voorbarig. De goed ingevoerde Italiaanse journalist stelt dat Messi nog helemaal niets heeft beslist en zich momenteel enkel focust op het WK. Bovendien zou PSG van plan zijn hem een nieuw contract voor te stellen. Afwachten dus waar de grootmeester komend seizoen te bewonderen zal zijn.

LEES OOK: Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Messi speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

55
55
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

78
78
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

430
430
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

499
499
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

74
74
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

54
54
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

68
68
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

322
322
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

305
305
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

52
52
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

88
88
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

110
110
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

209
209
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

452
452
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

455
455
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

60
60
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

439
439
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

156
156
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

375
375
Ontslagvraag op tafel bij KV Mechelen: “Forse uitspraken”

KV Mechelen speelde afgelopen speeldag doelpuntenloos gelijk tegen Lommel en Malinwa staat nog ...

333
333
‘Blessureverdict Ordonez gooit transferplannen in de war’

Joel Ordonez stond al een paar keer dichtbij een transfer. Afgelopen zomer leek de centrale ...

157
157
‘La Louvière hakt knoop door over Edward Still’

La Louvière ging afgelopen speeldag met 2-0 onderuit tegen rechtstreekse concurrent ...

162
162
Code rood bij KRC Genk: Jess Thorup in de problemen?

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De formatie van Jess Thorup is ...

349
349
Anderlecht en Vitor Bruno krijgen ferme waarschuwing

RSC Anderlecht boekte afgelopen speeldag een 3-0 zege tegen Zulte Waregem. Paars-Wit sprong daardoor ...

249
249
'Club Brugge incasseert ferme tegenslag Joel Ordonez'

Joel Ordonez werd al verschillende keren in verband gebracht met een knaltransfer, maar de ...

297
297

Meer sportnieuws