Fabrizio Romano veegt 'Messi-bom' van tafel

49 stemmen
Fabrizio Romano veegt 'Messi-bom' van tafel

Lionel Messi kroonde zich afgelopen zaterdag andermaal tot de redder van het vaderland. Met een doelpunt en assist leidde hij Argentinië naar een broodnodige zege tegen Mexico op het WK in Qatar. De meervoudige Gouden Bal blijft dus op koers voor de eerste wereldtitel in zijn carrière, ondertussen wordt volop over zijn toekomst gespeculeerd.


Na zijn trieste vertrek bij FC Barcelona, ging Messi zoals geweten bij Paris Saint-Germain aan de slag. Daar kende hij een moeizaam eerste seizoen, maar inmiddels heeft hij er zijn draai helemaal gevonden. Zo stond de teller op 12 goals en 14 assists in 19 wedstrijden vlak voor het WK. Zijn contract in de Franse hoofdstad loopt na het huidige seizoen echter af. En dus ruiken ook andere clubs hun kans.

Zondag dropte The Times alvast een bommetje. Zo beweerde het doorgaans betrouwbare medium dat Messi dichtbij een overstap naar het Amerikaanse Inter Miami FC zou staan. Daar zou voor hem een monstersalaris klaarliggen. Ook krijgt de aanvaller er de kans om veel dichter bij zijn thuisland aan de slag te gaan. En als klap op de vuurpijl zou de MLS-club hem willen herenigen met ex-ploegmaats zoals Cesc Fabregas, Luis Suarez en Sergio Busquets.

NOG GEEN BESLISSING
Bovengenoemd medium beweert dat de deal zo goed als rond is. Na het WK zou de laatste details afgehandeld worden zodat de superster komende zomer naar Miami kan verhuizen. Maar volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is dat allemaal wat voorbarig. De goed ingevoerde Italiaanse journalist stelt dat Messi nog helemaal niets heeft beslist en zich momenteel enkel focust op het WK. Bovendien zou PSG van plan zijn hem een nieuw contract voor te stellen. Afwachten dus waar de grootmeester komend seizoen te bewonderen zal zijn.

LEES OOK: Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Messi speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

99
99
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

233
233
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

917
917
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

103
103
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

152
152
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

74
74
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

70
70
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

163
163
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

202
202
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

158
158
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

294
294
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

386
386
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

202
202
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

862
862
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

522
522
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws