Fabrizio Romano veegt 'Messi-bom' van tafel

door
Fabrizio Romano veegt 'Messi-bom' van tafel

Lionel Messi kroonde zich afgelopen zaterdag andermaal tot de redder van het vaderland. Met een doelpunt en assist leidde hij Argentinië naar een broodnodige zege tegen Mexico op het WK in Qatar. De meervoudige Gouden Bal blijft dus op koers voor de eerste wereldtitel in zijn carrière, ondertussen wordt volop over zijn toekomst gespeculeerd.


Na zijn trieste vertrek bij FC Barcelona, ging Messi zoals geweten bij Paris Saint-Germain aan de slag. Daar kende hij een moeizaam eerste seizoen, maar inmiddels heeft hij er zijn draai helemaal gevonden. Zo stond de teller op 12 goals en 14 assists in 19 wedstrijden vlak voor het WK. Zijn contract in de Franse hoofdstad loopt na het huidige seizoen echter af. En dus ruiken ook andere clubs hun kans.

Zondag dropte The Times alvast een bommetje. Zo beweerde het doorgaans betrouwbare medium dat Messi dichtbij een overstap naar het Amerikaanse Inter Miami FC zou staan. Daar zou voor hem een monstersalaris klaarliggen. Ook krijgt de aanvaller er de kans om veel dichter bij zijn thuisland aan de slag te gaan. En als klap op de vuurpijl zou de MLS-club hem willen herenigen met ex-ploegmaats zoals Cesc Fabregas, Luis Suarez en Sergio Busquets.

NOG GEEN BESLISSING
Bovengenoemd medium beweert dat de deal zo goed als rond is. Na het WK zou de laatste details afgehandeld worden zodat de superster komende zomer naar Miami kan verhuizen. Maar volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is dat allemaal wat voorbarig. De goed ingevoerde Italiaanse journalist stelt dat Messi nog helemaal niets heeft beslist en zich momenteel enkel focust op het WK. Bovendien zou PSG van plan zijn hem een nieuw contract voor te stellen. Afwachten dus waar de grootmeester komend seizoen te bewonderen zal zijn.

LEES OOK: “Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Messi speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

13
13
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

6
6
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

52
52
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

206
206
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

234
234
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

63
63
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

248
248
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

49
49
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

110
110
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

100
100
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

216
216
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

128
128
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

134
134
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

50
50
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

188
188
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

572
572
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

478
478
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

96
96
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

361
361
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1718
1718
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

198
198
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

309
309
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

840
840
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

415
415

Meer sportnieuws