Fabrizio Romano veegt 'Messi-bom' van tafel

49
Fabrizio Romano veegt 'Messi-bom' van tafel

Lionel Messi kroonde zich afgelopen zaterdag andermaal tot de redder van het vaderland. Met een doelpunt en assist leidde hij Argentinië naar een broodnodige zege tegen Mexico op het WK in Qatar. De meervoudige Gouden Bal blijft dus op koers voor de eerste wereldtitel in zijn carrière, ondertussen wordt volop over zijn toekomst gespeculeerd.


Na zijn trieste vertrek bij FC Barcelona, ging Messi zoals geweten bij Paris Saint-Germain aan de slag. Daar kende hij een moeizaam eerste seizoen, maar inmiddels heeft hij er zijn draai helemaal gevonden. Zo stond de teller op 12 goals en 14 assists in 19 wedstrijden vlak voor het WK. Zijn contract in de Franse hoofdstad loopt na het huidige seizoen echter af. En dus ruiken ook andere clubs hun kans.

Zondag dropte The Times alvast een bommetje. Zo beweerde het doorgaans betrouwbare medium dat Messi dichtbij een overstap naar het Amerikaanse Inter Miami FC zou staan. Daar zou voor hem een monstersalaris klaarliggen. Ook krijgt de aanvaller er de kans om veel dichter bij zijn thuisland aan de slag te gaan. En als klap op de vuurpijl zou de MLS-club hem willen herenigen met ex-ploegmaats zoals Cesc Fabregas, Luis Suarez en Sergio Busquets.

NOG GEEN BESLISSING
Bovengenoemd medium beweert dat de deal zo goed als rond is. Na het WK zou de laatste details afgehandeld worden zodat de superster komende zomer naar Miami kan verhuizen. Maar volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is dat allemaal wat voorbarig. De goed ingevoerde Italiaanse journalist stelt dat Messi nog helemaal niets heeft beslist en zich momenteel enkel focust op het WK. Bovendien zou PSG van plan zijn hem een nieuw contract voor te stellen. Afwachten dus waar de grootmeester komend seizoen te bewonderen zal zijn.

LEES OOK: 'Lionel Messi maakt sensationele transfer in januari 2027'

Messi speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want een paar uur na het ontslag van ...

21
21
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

44
44
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

110
110
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

70
70
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

92
92
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

155
155
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

126
126
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

205
205
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

270
270
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

159
159
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

213
213
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

96
96
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

76
76
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

228
228
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

126
126
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

226
226
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

860
860
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

169
169
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

244
244
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

143
143
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

146
146

Meer sportnieuws