Fabrizio Romano veegt 'Messi-bom' van tafel

49 stemmen
Fabrizio Romano veegt 'Messi-bom' van tafel

Lionel Messi kroonde zich afgelopen zaterdag andermaal tot de redder van het vaderland. Met een doelpunt en assist leidde hij Argentinië naar een broodnodige zege tegen Mexico op het WK in Qatar. De meervoudige Gouden Bal blijft dus op koers voor de eerste wereldtitel in zijn carrière, ondertussen wordt volop over zijn toekomst gespeculeerd.


Na zijn trieste vertrek bij FC Barcelona, ging Messi zoals geweten bij Paris Saint-Germain aan de slag. Daar kende hij een moeizaam eerste seizoen, maar inmiddels heeft hij er zijn draai helemaal gevonden. Zo stond de teller op 12 goals en 14 assists in 19 wedstrijden vlak voor het WK. Zijn contract in de Franse hoofdstad loopt na het huidige seizoen echter af. En dus ruiken ook andere clubs hun kans.

Zondag dropte The Times alvast een bommetje. Zo beweerde het doorgaans betrouwbare medium dat Messi dichtbij een overstap naar het Amerikaanse Inter Miami FC zou staan. Daar zou voor hem een monstersalaris klaarliggen. Ook krijgt de aanvaller er de kans om veel dichter bij zijn thuisland aan de slag te gaan. En als klap op de vuurpijl zou de MLS-club hem willen herenigen met ex-ploegmaats zoals Cesc Fabregas, Luis Suarez en Sergio Busquets.

NOG GEEN BESLISSING
Bovengenoemd medium beweert dat de deal zo goed als rond is. Na het WK zou de laatste details afgehandeld worden zodat de superster komende zomer naar Miami kan verhuizen. Maar volgens transfergoeroe Fabrizio Romano is dat allemaal wat voorbarig. De goed ingevoerde Italiaanse journalist stelt dat Messi nog helemaal niets heeft beslist en zich momenteel enkel focust op het WK. Bovendien zou PSG van plan zijn hem een nieuw contract voor te stellen. Afwachten dus waar de grootmeester komend seizoen te bewonderen zal zijn.

LEES OOK: Argentijnse WK-selectie: pech voor Union en Club

Messi speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

22
22
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

25
25
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

22
22
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

39
39
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

80
80
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

132
132
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

173
173
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

369
369
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

93
93
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

798
798
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

282
282
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

95
95
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

457
457
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

275
275
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

233
233
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

330
330
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

443
443
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

124
124
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

598
598
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

244
244
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1055
1055
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

243
243
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

486
486
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

57
57
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

740
740

Meer sportnieuws