Blind verklaart: "Daarom hebben toplanden het moeilijk op het WK"

door
Blind verklaart:

De toplanden hebben het niet onder de markt op dit WK. Er zijn al de nodige verrassingen geweest en een aantal van die grote landen moeten vrezen voor een vroegtijdige uitschakeling. Daley Blind laat weten dat daar mogelijk wel wat oorzaken voor zijn.


Duitsland moet vanavond winnen van Spanje, anders dreigt de uitschakeling. België ziet ook sterretjes, Argentinië moet ook nog vol aan de bak en Nederland overtuigde nog niet. Zij boekten wel een 4 op 6, maar goed speelden ze zeker nog niet. Blind heeft er zo zijn mening over.

EXCUSES

"Er zijn al wat interessante uitslagen geweest. Ik denk dat veel ploegen dichter bij elkaar komen te liggen. Misschien heeft het er ook mee te maken dat de voorbereiding korter is dan normaal. In de zomer heb je als ploeg meer tijd. Het is zoeken naar excuses, maar wij moeten naar onszelf kijken. We zijn kritisch en focussen ons op de volgende wedstrijd tegen Qatar. Dan zal het veel beter moeten", zei Blind bij Voetbal International.

Nederland kan zich tegen Qatar plaatsen, wat normaal geen probleem mag vormen. Heel Nederland snakt naar een overtuigende prestatie. "De veldbezetting moet in orde zijn, zodat we goed in ons spel kunnen komen. Aan de bal moet het minder slordig. We moeten de bal langer in de ploeg houden en de tegenstander onze wil opleggen. Er zijn meerdere aspecten. Soms komt het ook aan op details. Alles moet op z'n plek vallen", aldus de ervaren verdediger van Oranje.

LEES OOK: Jan Mulder doet schokkende onthulling over zijn verleden

Gaat Nederland ver geraken op het WK?

Meest recent

Wat Alderweireld over zijn kinderen zegt, raakt fans diep

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

43
43
'Leko krijgt zin: AA Gent dumpt flop, vers bloed op komst'

Zowel voor als na het gelijkspel tegen Club Brugge wond Ivan Leko er afgelopen weekend geen doekjes ...

65
65
'Anderlecht ligt dwars: blijft Dolberg alsnog op post?'

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij RSC Anderlecht vooral nog uitgaand verkeer op ...

356
356
Vermeeren belandt direct in nachtmerrie bij Marseille

Arthur Vermeeren hoopte op een nieuwe start bij Olympique Marseille, maar botst daar op alles wat ...

154
154
'Kassa rinkelt: transfervuurwerk bij STVV & KV Mechelen'

In de grote competities sloot de transfermarkt maandag haar deuren, maar de Belgische clubs krijgen ...

484
484
Anderlecht bevestigt uppercut: Renard transfermarkt op

Terwijl het gerommel in de bestuurskamer de aandacht opeist is er ook op de transfermarkt nog heel ...

863
863
Sam Kerkhofs als wit konijn? BV verrast met bekentenis

Of de rust snel zal terugkeren bij Anderlecht? Die kans is gering. Begin deze week barstte een ...

261
261
Burgess haalt uit: venijnige Insta-sneer naar Anderlecht

De Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit hoopte na de Europese ...

532
532
Wilmots geeft ontslagen Rednic flink pak rammel

Standard Luik is dit seizoen een nieuwe weg ingeslagen met Marc Wilmots als sportieve baas. De ...

464
464
Union gooit met miljoenen in JPL en slaat dubbelslag

Union SG is zich nog flink aan het roeren op het einde van de zomermercato. De Belgische ...

378
378
'Leko slaat op tafel: Gent zet alles op alles'

KAA Gent hoopt met Ivan Leko de weg naar de top van het Belgische voetbal te hebben ingezet, maar de ...

368
368
'Stuntplannen Anderlecht: nieuwe bazen mét Lukaku'

Het Anderlecht-nieuws blijft binnenstromen. Na de Europese deceptie kwamen de fans in opstand en ...

1354
1354
'Monstertransfer Doumbia levert Antwerp fortuin op'

Royal Antwerp FC heeft deze zomer weer heel wat uitgaande deals afgerond en het is mogelijk nog niet ...

675
675
'Dolberg zet Anderlecht voor voldongen feit'

Het is transfersoap na transfersoap deze zomer. Ook op het slot van de zomermercato is er nog heel ...

816
816
Beerschot moet slikken: transferkater van jewelste

De zomermercato gaat in verschillende landen nog even door dus het is nog even zweten, ook voor de ...

371
371
'Anderlecht in zak en as na derbydrama'

Het gaat van kwaad naar erger bij RSC Anderlecht. Het rommelt ferm in het Lotto Park na de slechte ...

338
338
Transferwending wordt werkelijkheid: Genk pakt uit

KRC Genk heeft afscheid genomen van topschutter Tolu Arokodare. Bijna ging ook Hyeon-gyu Oh weg, ...

373
373
Einde soap: Man City strikt absolute superster

Manchester City heeft op de valreep nog weten toe te slaan op de zomermercato. The Cityzens zijn ...

151
151
Ophef bij Antwerp: Lammens schopt rel los

Senne Lammens heeft zijn absolute droomtransfer beet. De doelman gaat van Royal Antwerp FC naar ...

996
996
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Genk balen, toptransfer in JPL’

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

464
464
Dolberg-drama: 'Ajax zet Anderlecht muurvast'

Kasper Dolberg wordt nog met een laat vertrek bij RSC Anderlecht in verband gebracht. Ex-club Ajax ...

814
814
Paniek in Brugge? Bestuur komt met opvallend antwoord

Club Brugge kent een hete transferzomer. In de grote Europese competities is de transferdeadline ...

1077
1077
Code rood bij Anderlecht: club krijgt nieuwe mokerslag

Het is code rood bij RSC Anderlecht. Na de Europese uitschakeling in de Conference League zit het er ...

409
409
Ten Hag furieus na bliksemontslag: snoeiharde uithaal

Erik ten Hag zit in zak en as. De Nederlander kende een desastreuze periode bij Manchester United en ...

280
280
Exodus Anderlecht: ‘Turken slaan op het nippertje toe’

RSC Anderlecht kent een woelige start van het seizoen. De aanstelling van Besnik Hasi wordt in vraag ...

890
890

Meer sportnieuws