'Topaanwinst na zes maanden terug weg bij Barça'

282
'Topaanwinst na zes maanden terug weg bij Barça'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de meeste Europese clubs bezig met het voorbereiden van de winterse transfermarkt. Dat is ook bij FC Barcelona het geval. De Catalanen willen opnieuw enkele gerichte aankopen aantrekken, maar zullen dan eerst zelf spelers van de hand moeten doen.


Afgelopen zomer wist Barça via allerlei boekhoudkundige constructies een heel legertje aan aanwinsten aan te trekken. Desondanks zou coach Xavi Hernandez in januari opnieuw enkele gerichte aanwinsten aan zijn kern willen toevoegen. Maar de clubleiding maakte eerder al duidelijk dat er dan eerst spelers verkocht moeten worden om in regel te blijven met de Financial Fair Play. Eén van de spelers die daarvoor kunnen zorgen, is Franck Kessié.

De beresterke Ivoriaan werd transfervrij weggeplukt bij AC Milan. Daar was hij de voorbije seizoenen uitgegroeid tot één van de sterkste middenvelders in de Serie A en speelde hij een grote rol in het behalen van de landstitel. De 25-jarige Kessié leek dan ook helemaal klaar voor een nieuwe stap in zijn carrière. Maar voorlopig is zijn overgang naar Barcelona een tegenvaller.

PREMIER LEAGUE
Met slechts 5 basisplaatsen dit seizoen, is Kessié allerminst een vaste waarde. En dus is een winters vertrek niet uitgesloten. Volgens Futbol Total zou zijn toekomst wel eens in de Premier League kunnen liggen. Zo zou Fulham FC concrete interesse vertonen. De Engelse promovendus zou een slordige 19 miljoen euro voor hem over hebben, geld dat men op Camp Nou goed kan gebruiken.

LEES OOK: Moreira schittert in Milanese derby, Barça haalt zwaar uit

Barça wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

12
12
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

107
107
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

57
57
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

105
105
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

179
179
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

106
106
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

93
93
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

411
411
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

124
124
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

89
89
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

106
106
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

31
31
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

77
77
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

290
290
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

40
40
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

55
55
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

119
119
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

226
226
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

77
77
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

222
222
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

32
32
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

90
90
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1101
1101

Meer sportnieuws