Albert verrast met Duivels-opstelling tegen Marokko

door
Albert verrast met Duivels-opstelling tegen Marokko

De Rode Duivels wisten hun eerste WK-wedstrijd al winnend af te sluiten, maar lieten tegen Canada allesbehalve een goede indruk achter. Zondagmiddag zullen ze hun spelniveau dus flink moeten opkrikken. In de tweede groepswedstrijd vormt het stugge Marokko de tegenstander van dienst.


Bij een overwinning tegen de Marokkanen kunnen de Belgen zich wel meteen verzekeren van een plek in de volgende ronde. Maar dan zullen heel wat zaken moeten verbeteren ten opzichte van de partij tegen Canada. En dus wordt het uitkijken of Roberto Martinez zal schuiven met zijn basispionnen. De bondscoach liet daags voor de match verstaan dat hij niet van plan is om alles overhoop te gooien. Maar analist Philippe Albert raadt hem toch enkele wijzigingen aan.

Tegenover RTBF gaf de voormalige Rode Duivel alvast zijn ideale opstelling om de Marokkanen te bekampen. En daarin verkiest Albert een tweetal nieuwe namen in de basisploeg. "In mijn elftal verander ik niets aan het defensieve trio", vertelt de oud-speler van onder meer Anderlecht en Newcastle. "Maar ik zou Thomas Meunier aan de rechterkant zetten en Timothy Castagne aan de linkerzijde om het tegen Hakim Ziyech op te nemen."

DE BRUYNE OP MIDDENVELD
Geen Yannick Carrasco dus in het elftal van Albert. En ook op het middenveld zou hij een verandering doorvoeren, maar dan wel een verrassende. "Ik zou Kevin De Bruyne op de plaats van Youri Tielemans zetten, in een vrijere rol. En dus met Leandro Trossard voorin naast Eden Hazard. Als spits behoud ik Michy Bastshuayi. Ik zou dus niet met Romelu Lukaku starten want die heeft nog maar een tweetal dagen meegetraind."

De basiself van Albert:
Courtois; Dendoncker, Alderweireld, Vertonghen; Meunier, De Bruyne, Witsel, Castagne; Trossard, Batshuayi, E. Hazard

LEES OOK: Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

De Bruyne zou beter renderen op het middenveld ...

Meest recent

Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

8
8
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

9
9
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

56
56
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

93
93
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

59
59
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

57
57
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

214
214
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

109
109
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

196
196
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

248
248
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

182
182
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

116
116
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

52
52
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

99
99
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

336
336
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

191
191
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

279
279
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

510
510
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

160
160
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

54
54
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

289
289
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

423
423
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

418
418

Meer sportnieuws