'Ronaldo heeft giga-aanbieding beet: monstercontract van 3 jaar'

door
'Ronaldo heeft giga-aanbieding beet: monstercontract van 3 jaar'

Op het wereldkampioenschap in Qatar kan Portugal zich maandagavond plaatsen voor de 1/8ste finales indien het de topper wint tegen Uruguay. Om het verschil te maken rekenen de Portugezen onder meer op Cristiano Ronaldo. Al zit de superster momenteel ook met andere zaken in zijn hoofd.


Ronaldo hielp Portugal tijdens de eerste speelronde aan een 3-2-overwinning tegen Ghana door een strafschop uit te lokken en deze zelf om te zetten. Daarmee werd hij de eerste speler die in vijf verschillende WK-eindrondes kon scoren. Dat terwijl de 37-jarige aanvaller momenteel zonder club zit. Na zijn explosieve interview aan Piers Morgan, besloot Manchester United immers om zijn contract te ontbinden. En dus is hij op zoek naar een nieuwe werkgever.

De meervoudige Ballon d'Or-winnaar beweerde in de afgelopen dagen dat zijn focus momenteel enkel en alleen op het wereldkampioenschap is gericht. Maar achter de schermen blijkt er toch één en ander te bewegen. Een nieuwe Europese topclub lijkt weliswaar onwaarschijnlijk. Maar eerder deze week raakte bekend dat Al-Nassr van plan is om Ronaldo naar Saudi-Arabië proberen te halen. En het lijkt de Saudi's menens.

MONSTERSALARIS
Zo meldt CBS-journalist James Benge dat Al-Nassr een concrete aanbieding heeft neergelegd bij Ronaldo en zijn zaakwaarnemers. De Saudi's zouden hem een driejarig contract aanbieden ter waarde van liefst 225 miljoen euro. Afgelopen zomer toonde Al-Nassr ook al interesse en sindsdien hield men de contacten warm. Of de Saudi's dit keer wel kunnen toeslaan, valt voorlopig af te wachten. CR7 zou eerst het WK willen afwerken en vervolgens zijn opties afwegen alvorens hij de knoop definitief doorhakt.

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Denkt u dat Ronaldo in januari nog voor een Europese club speelt?

Meest recent

Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

74
74
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

56
56
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

104
104
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

74
74
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

299
299
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

135
135
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

157
157
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

138
138
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

98
98
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

390
390
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

51
51
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

150
150
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

325
325
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

77
77
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

380
380
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

331
331
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

210
210
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

534
534
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

190
190
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

228
228
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

172
172
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

253
253
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

288
288

Meer sportnieuws