'Ronaldo heeft giga-aanbieding beet: monstercontract van 3 jaar'

door
'Ronaldo heeft giga-aanbieding beet: monstercontract van 3 jaar'

Op het wereldkampioenschap in Qatar kan Portugal zich maandagavond plaatsen voor de 1/8ste finales indien het de topper wint tegen Uruguay. Om het verschil te maken rekenen de Portugezen onder meer op Cristiano Ronaldo. Al zit de superster momenteel ook met andere zaken in zijn hoofd.


Ronaldo hielp Portugal tijdens de eerste speelronde aan een 3-2-overwinning tegen Ghana door een strafschop uit te lokken en deze zelf om te zetten. Daarmee werd hij de eerste speler die in vijf verschillende WK-eindrondes kon scoren. Dat terwijl de 37-jarige aanvaller momenteel zonder club zit. Na zijn explosieve interview aan Piers Morgan, besloot Manchester United immers om zijn contract te ontbinden. En dus is hij op zoek naar een nieuwe werkgever.

De meervoudige Ballon d'Or-winnaar beweerde in de afgelopen dagen dat zijn focus momenteel enkel en alleen op het wereldkampioenschap is gericht. Maar achter de schermen blijkt er toch één en ander te bewegen. Een nieuwe Europese topclub lijkt weliswaar onwaarschijnlijk. Maar eerder deze week raakte bekend dat Al-Nassr van plan is om Ronaldo naar Saudi-Arabië proberen te halen. En het lijkt de Saudi's menens.

MONSTERSALARIS
Zo meldt CBS-journalist James Benge dat Al-Nassr een concrete aanbieding heeft neergelegd bij Ronaldo en zijn zaakwaarnemers. De Saudi's zouden hem een driejarig contract aanbieden ter waarde van liefst 225 miljoen euro. Afgelopen zomer toonde Al-Nassr ook al interesse en sindsdien hield men de contacten warm. Of de Saudi's dit keer wel kunnen toeslaan, valt voorlopig af te wachten. CR7 zou eerst het WK willen afwerken en vervolgens zijn opties afwegen alvorens hij de knoop definitief doorhakt.

LEES OOK: Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

Denkt u dat Ronaldo in januari nog voor een Europese club speelt?

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

48
48
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

73
73
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

141
141
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

200
200
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

95
95
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

109
109
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

162
162
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

266
266
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

65
65
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

389
389
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

249
249
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

393
393
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

478
478
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

371
371
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

257
257
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

751
751
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

433
433
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

153
153
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

653
653
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

72
72
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

881
881

Meer sportnieuws