'Ronaldo heeft giga-aanbieding beet: monstercontract van 3 jaar'

door
'Ronaldo heeft giga-aanbieding beet: monstercontract van 3 jaar'

Op het wereldkampioenschap in Qatar kan Portugal zich maandagavond plaatsen voor de 1/8ste finales indien het de topper wint tegen Uruguay. Om het verschil te maken rekenen de Portugezen onder meer op Cristiano Ronaldo. Al zit de superster momenteel ook met andere zaken in zijn hoofd.


Ronaldo hielp Portugal tijdens de eerste speelronde aan een 3-2-overwinning tegen Ghana door een strafschop uit te lokken en deze zelf om te zetten. Daarmee werd hij de eerste speler die in vijf verschillende WK-eindrondes kon scoren. Dat terwijl de 37-jarige aanvaller momenteel zonder club zit. Na zijn explosieve interview aan Piers Morgan, besloot Manchester United immers om zijn contract te ontbinden. En dus is hij op zoek naar een nieuwe werkgever.

De meervoudige Ballon d'Or-winnaar beweerde in de afgelopen dagen dat zijn focus momenteel enkel en alleen op het wereldkampioenschap is gericht. Maar achter de schermen blijkt er toch één en ander te bewegen. Een nieuwe Europese topclub lijkt weliswaar onwaarschijnlijk. Maar eerder deze week raakte bekend dat Al-Nassr van plan is om Ronaldo naar Saudi-Arabië proberen te halen. En het lijkt de Saudi's menens.

MONSTERSALARIS
Zo meldt CBS-journalist James Benge dat Al-Nassr een concrete aanbieding heeft neergelegd bij Ronaldo en zijn zaakwaarnemers. De Saudi's zouden hem een driejarig contract aanbieden ter waarde van liefst 225 miljoen euro. Afgelopen zomer toonde Al-Nassr ook al interesse en sindsdien hield men de contacten warm. Of de Saudi's dit keer wel kunnen toeslaan, valt voorlopig af te wachten. CR7 zou eerst het WK willen afwerken en vervolgens zijn opties afwegen alvorens hij de knoop definitief doorhakt.

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Denkt u dat Ronaldo in januari nog voor een Europese club speelt?

Meest recent

'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

45
45
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

44
44
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

121
121
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

46
46
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

76
76
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

32
32
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

240
240
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

167
167
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

234
234
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

264
264
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

124
124
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

246
246
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

975
975
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

102
102
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

50
50
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

116
116
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

615
615
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

251
251
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

672
672
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

185
185
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

254
254
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

46
46
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

56
56
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

704
704
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

870
870

Meer sportnieuws