Snelders voorspelt twee mogelijke wissels bij de Rode Duivels

door
Snelders voorspelt twee mogelijke wissels bij de Rode Duivels

België neemt het morgen op tegen Marokko. De Rode Duivels hebben drie punten, Marokko slechts één. Als de Belgen de zege weten binnen te halen, zijn ze zeker van een plaats in de achtste finales. Ex-international Eddy Snelders ziet mogelijk twee wijzigingen in het team.


Roberto Martinez wisselde tegen Canada bij de rust Yannick Carrasco en Youri Tielemans voor Thomas Meunier en Amadou Onana. Dat zorgde toch voor iets meer evenwicht in het team en gaan beiden in de basis starten tegen Marokko? "Martinez verwijst altijd naar die 5 wisselmogelijkheden. Er zijn misschien 1 à 2 plaatsen waar hij over nadenkt, maar voor de rest zal hij vooral ingrijpen tijdens de match mocht dat nodig zijn", zegt Snelders daarover bij Sporza.

ANDERS DAN CANADA

Canada was een heel dynamische ploeg die, net als de Verenigde Staten, teert op het atletisch vermogen van de spelers. Marokko heeft minder lopende spelers en speelt graag op balbezit. "Marokko is een heel ander type ploeg met andere spelers. Het zal terugvallen op zijn organisatie zoals het tegen Kroatië deed. Het speelt zeer compact. Ze proberen vooral langs de rechterkant uit te breken, maar offensief hebben ze in hun eerste match niet veel gerealiseerd. Fysiek zijn ze wel klaar en ze schuwen de duels niet."

België mag zich wél verwachten aan een Marokko dat de verdedigers hoog onder druk zal willen zetten. Zij hopen zo dat ze de match in handen kunnen nemen en de Belgen kunnen verslaan. Marokko mag zeker niet verlezen, anders is de kans zeer groot dat hun WK over en out is.

LEES OOK: ‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

Zullen Meunier en Onana starten?

Meest recent

'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

0
0
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

70
70
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

104
104
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

228
228
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

111
111
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

35
35
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

70
70
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

450
450
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

63
63
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

633
633
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

440
440
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

24
24
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

74
74
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

152
152
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

388
388
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

202
202
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

666
666
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

555
555
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

279
279
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

80
80
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

333
333
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

57
57
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

932
932
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

200
200

Meer sportnieuws