TU: 'Anderlecht vindt akkoord, toptransfer Trossard'

door
TU: 'Anderlecht vindt akkoord, toptransfer Trossard'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens de Italiaanse transferwatcher Nicolo Schira heeft RSC Anderlecht een akkoord gevonden over de ontbinding van het huurcontract van Sebastiano Esposito. Een vroegtijdig vertrek van de huurling hing al in de lucht en nu zou dus ook een overeenkomst zijn gevonden met moederclub Internazionale, zo is Schira er zeker van dat hij in januari officieel geen speler van Anderlecht meer is. Esposito, die in Brussel zwaar door de mand viel, zou alvast op zoek gaan naar een nieuwe club in Italië. Ook Salernitana zou nu interesse tonen.



KRC Genk kent een fantastisch seizoen en het is dan ook geen toeval dat enkele spelers in de kijker lopen. Het Italiaanse Il Messaggero heeft ook nieuws te melden. Stelt dat Racing ook het vertrek van één van zijn backs moet vrezen. Volgens de Italiaanse krant is Gerardo Arteaga één van de spelers die SS Lazio volgt. De Romeinen zijn op zoek naar een nieuwe linksachter en de Mexicaan maakte de afgelopen maanden indruk in de Cegeka Arena.



Eerder deze week geraakte bekend dat Tottenham Hotspur tijdens het WK Andreas Skov Olsen van dichtbij volgt. En dat wordt nu ook bevestigd door Het Nieuwsblad. Daar weet men dat de interesse van de Londense topclub behoorlijk concreet is. Club Brugge moet zijn hart dus vasthouden voor een winters vertrek, al hoeft het nog niet te wanhopen. Zo meldt HNB dat er nog geen officieel bod werd uitgebracht.



Beerschot maakte de komst van Ilias Moutha-Sebtaoui bekend. De 23-jarige doelman was de voorbije weken al op proef bij de selectie van coach Andreas Wieland en kon in die testperiode blijkbaar een goede indruk achterlaten. Zo werd hij beloond met een contract tot eind dit seizoen. Beerschot heeft ook een optie om die overeenkomst te verlengen met een extra jaar.

BUITENLAND
Leandro Trossard heeft zich de voorbij maanden in de kijker gespeeld van de Engelse top. Volgens Football Insider zou Chelsea FC klaar staan om over te gaan tot actie. Zo beweert het medium dat de topclub gesprekken plant met zijn entourage om een eventuele overgang te bespreken. Trossard staat bij Brighton onder contract tot eind dit seizoen, maar de club heeft een optie om die overeenkomst met een jaartje te verlengen. En dus zal Chelsea ook een akkoord moeten vinden met de Seagulls.



Eén van de opvallende figuren op het WK in Qatar is de Nederlander Cody Gakpo. Na het toernooi zouden er dan ook gesprekken plaatsvinden tussen de omkadering van Nederlander en verschillende topclubs. Voetbal International noemt Manchester United, Real Madrid, Liverpool en Bayern München. PSV zou 50 miljoen euro willen vangen voor de speler, al is het niet zeker of Gakpo de lampenclub ook effectief zal verlaten.

LEES OOK: KRC Genk 'mag' dromen: "Verwacht je dat hij terugkeert?"

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie in de breedte volgens u?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

47
47
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

45
45
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

68
68
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

102
102
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

137
137
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

170
170
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

79
79
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

417
417
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

376
376
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

821
821
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

280
280
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

445
445
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

259
259
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1018
1018
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

339
339
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

394
394
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

584
584

Meer sportnieuws