TU: 'Anderlecht vindt akkoord, toptransfer Trossard'

1489 stemmen
TU: 'Anderlecht vindt akkoord, toptransfer Trossard'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens de Italiaanse transferwatcher Nicolo Schira heeft RSC Anderlecht een akkoord gevonden over de ontbinding van het huurcontract van Sebastiano Esposito. Een vroegtijdig vertrek van de huurling hing al in de lucht en nu zou dus ook een overeenkomst zijn gevonden met moederclub Internazionale, zo is Schira er zeker van dat hij in januari officieel geen speler van Anderlecht meer is. Esposito, die in Brussel zwaar door de mand viel, zou alvast op zoek gaan naar een nieuwe club in Italië. Ook Salernitana zou nu interesse tonen.



KRC Genk kent een fantastisch seizoen en het is dan ook geen toeval dat enkele spelers in de kijker lopen. Het Italiaanse Il Messaggero heeft ook nieuws te melden. Stelt dat Racing ook het vertrek van één van zijn backs moet vrezen. Volgens de Italiaanse krant is Gerardo Arteaga één van de spelers die SS Lazio volgt. De Romeinen zijn op zoek naar een nieuwe linksachter en de Mexicaan maakte de afgelopen maanden indruk in de Cegeka Arena.



Eerder deze week geraakte bekend dat Tottenham Hotspur tijdens het WK Andreas Skov Olsen van dichtbij volgt. En dat wordt nu ook bevestigd door Het Nieuwsblad. Daar weet men dat de interesse van de Londense topclub behoorlijk concreet is. Club Brugge moet zijn hart dus vasthouden voor een winters vertrek, al hoeft het nog niet te wanhopen. Zo meldt HNB dat er nog geen officieel bod werd uitgebracht.



Beerschot maakte de komst van Ilias Moutha-Sebtaoui bekend. De 23-jarige doelman was de voorbije weken al op proef bij de selectie van coach Andreas Wieland en kon in die testperiode blijkbaar een goede indruk achterlaten. Zo werd hij beloond met een contract tot eind dit seizoen. Beerschot heeft ook een optie om die overeenkomst te verlengen met een extra jaar.

BUITENLAND
Leandro Trossard heeft zich de voorbij maanden in de kijker gespeeld van de Engelse top. Volgens Football Insider zou Chelsea FC klaar staan om over te gaan tot actie. Zo beweert het medium dat de topclub gesprekken plant met zijn entourage om een eventuele overgang te bespreken. Trossard staat bij Brighton onder contract tot eind dit seizoen, maar de club heeft een optie om die overeenkomst met een jaartje te verlengen. En dus zal Chelsea ook een akkoord moeten vinden met de Seagulls.



Eén van de opvallende figuren op het WK in Qatar is de Nederlander Cody Gakpo. Na het toernooi zouden er dan ook gesprekken plaatsvinden tussen de omkadering van Nederlander en verschillende topclubs. Voetbal International noemt Manchester United, Real Madrid, Liverpool en Bayern München. PSV zou 50 miljoen euro willen vangen voor de speler, al is het niet zeker of Gakpo de lampenclub ook effectief zal verlaten.

LEES OOK: Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie in de breedte volgens u?

Meest recent

Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

35
35
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

12
12
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

64
64
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

94
94
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

505
505
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

719
719
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

269
269
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

168
168
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

240
240
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

179
179
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

52
52
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

141
141
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

75
75
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

160
160
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

96
96
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

67
67
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

110
110
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

80
80
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

163
163
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

334
334
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1089
1089
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

237
237
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

125
125
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

263
263

Meer sportnieuws