TU: 'Anderlecht vindt akkoord, toptransfer Trossard'

1489
TU: 'Anderlecht vindt akkoord, toptransfer Trossard'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens de Italiaanse transferwatcher Nicolo Schira heeft RSC Anderlecht een akkoord gevonden over de ontbinding van het huurcontract van Sebastiano Esposito. Een vroegtijdig vertrek van de huurling hing al in de lucht en nu zou dus ook een overeenkomst zijn gevonden met moederclub Internazionale, zo is Schira er zeker van dat hij in januari officieel geen speler van Anderlecht meer is. Esposito, die in Brussel zwaar door de mand viel, zou alvast op zoek gaan naar een nieuwe club in Italië. Ook Salernitana zou nu interesse tonen.



KRC Genk kent een fantastisch seizoen en het is dan ook geen toeval dat enkele spelers in de kijker lopen. Het Italiaanse Il Messaggero heeft ook nieuws te melden. Stelt dat Racing ook het vertrek van één van zijn backs moet vrezen. Volgens de Italiaanse krant is Gerardo Arteaga één van de spelers die SS Lazio volgt. De Romeinen zijn op zoek naar een nieuwe linksachter en de Mexicaan maakte de afgelopen maanden indruk in de Cegeka Arena.



Eerder deze week geraakte bekend dat Tottenham Hotspur tijdens het WK Andreas Skov Olsen van dichtbij volgt. En dat wordt nu ook bevestigd door Het Nieuwsblad. Daar weet men dat de interesse van de Londense topclub behoorlijk concreet is. Club Brugge moet zijn hart dus vasthouden voor een winters vertrek, al hoeft het nog niet te wanhopen. Zo meldt HNB dat er nog geen officieel bod werd uitgebracht.



Beerschot maakte de komst van Ilias Moutha-Sebtaoui bekend. De 23-jarige doelman was de voorbije weken al op proef bij de selectie van coach Andreas Wieland en kon in die testperiode blijkbaar een goede indruk achterlaten. Zo werd hij beloond met een contract tot eind dit seizoen. Beerschot heeft ook een optie om die overeenkomst te verlengen met een extra jaar.

BUITENLAND
Leandro Trossard heeft zich de voorbij maanden in de kijker gespeeld van de Engelse top. Volgens Football Insider zou Chelsea FC klaar staan om over te gaan tot actie. Zo beweert het medium dat de topclub gesprekken plant met zijn entourage om een eventuele overgang te bespreken. Trossard staat bij Brighton onder contract tot eind dit seizoen, maar de club heeft een optie om die overeenkomst met een jaartje te verlengen. En dus zal Chelsea ook een akkoord moeten vinden met de Seagulls.



Eén van de opvallende figuren op het WK in Qatar is de Nederlander Cody Gakpo. Na het toernooi zouden er dan ook gesprekken plaatsvinden tussen de omkadering van Nederlander en verschillende topclubs. Voetbal International noemt Manchester United, Real Madrid, Liverpool en Bayern München. PSV zou 50 miljoen euro willen vangen voor de speler, al is het niet zeker of Gakpo de lampenclub ook effectief zal verlaten.

LEES OOK: Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie in de breedte volgens u?

Meest recent

Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

39
39
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

34
34
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

120
120
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

58
58
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

43
43
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

272
272
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

22
22
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

406
406
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

45
45
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

638
638
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

62
62
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

541
541
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

213
213
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1039
1039
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

161
161
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

27
27
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

99
99
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

326
326
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

253
253
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

304
304
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130

Meer sportnieuws