Nainggolan gooit transferkaarten op tafel

door
Nainggolan gooit transferkaarten op tafel

Het wereldkampioenschap in Qatar draait inmiddels op volle toeren, maar ook de winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Voor Radja Nainggolan wordt het alvast een belangrijke mercato. De oud-international staat na anderhalf jaar immers op vertrekken bij Antwerp FC.


Na enkele extra sportieve slippers, zoals verkeersovertredingen en het roken van een e-sigaret vlak voor de wedstrijd tegen Standard, werd de Nainggolan enkele weken geleden uit de A-kern gezet. Sindsdien onderhield de middenvelder zijn conditie bij de beloften. Vlak voor het WK maakte de Great Old dan weer bekend dat de wegen definitief zullen scheiden in januari.

'Il Ninja' moet dus op zoek naar een nieuwe club. In een interview met La Dernière Heure liet hij alvast in zijn transferkaarten kijken. "De transferperiode begint in januari en Antwerp vertelde me dat ze zullen meewerken, dus laten we hopen dat dit het geval zal zijn. Ik voel me in ieder geval nog te goed om te stoppen", zette hij de deur voor andere clubs wagenwijd open.

LAGER SALARIS
Vlak na het nieuws over de nakende breuk met Antwerp bekend geraakte, werd Nainggolan al gelinkt aan een terugkeer naar Italië. Daar beleefde hij ook de beste jaren van zijn carrière. Maar om weer in de Serie A aan de slag te gaan, zal hij allicht moeten inleveren op zijn salaris. "Ik sprak met Adriano Galliani, voormalig manager van AC Milan en nu CEO van AC Monza. Hij vertelde dat als ik wilde voetballen en weinig geld verdienen, ik hem kon bellen", vertelt Nainggolan al lachend.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

Nainggolan kan zeker nog twee seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

2
2
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

20
20
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

93
93
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

74
74
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

270
270
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

245
245
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

207
207
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

400
400
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

15
15
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

56
56
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

478
478
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

363
363
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

250
250
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

296
296
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

90
90
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

688
688
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

254
254
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

483
483
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

731
731
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

217
217
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

429
429
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

192
192
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

188
188
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

178
178
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

82
82

Meer sportnieuws