Martinez beslist over basisplaats Lukaku

door
Martinez beslist over basisplaats Lukaku

De fysieke toestand van Romelu Lukaku beroert al enkele weken de gemoederen. Lukaku viel in aanloop naar het wereldkampioenschap geblesseerd uit bij Internazionale en normaal gezien werd hij ten vroegste terug verwacht tijdens de laatste groepsmatch tegen Kroatië. Maar nu lijkt het erop dat Lukaku wel eens zou kunnen invallen tegen Marokko.


De spits zou dusdanig voorstaan op schema dat hij mogelijk zondag al weer in de wedstrijdkern zit. Een eventuele basisplaats zou weliswaar onverantwoord zijn, een (korte) invalbeurt is naar verluidt niet volledig uitgesloten. En dat is toch een welgekomen verrassing. Bondscoach Roberto Martinez blijft weliswaar uiterst voorzichtig en wil elke vorm van risico vermijden.

Maar Lukaku zelf is nog maar moeilijk in te tomen. De medische staf moet hem zelfs afremmen, hij wil zo snel mogelijk spelen. Vrijdag werkte Lukaku alvast een volledige training af zonder problemen en volgens Het Laatste Nieuws bezorgt hij zijn ploegmaats eigenhandig een boost.

NIEMAND WIL DIT MEER DAN LUKAKU

Lukaku zette de competitiviteit op scherp en hij bracht tegelijkertijd ook sfeer. Hij eindigde een afwerkingsvorm bijvoorbeeld met een doelpunt. “Om vervolgens uit te brullen: 'Niemand wil dit meer dan ik. Pappaaaaaah!' Hoe hard kan je staan te popelen om te mogen spelen?" aldus HLN. Het mag duidelijk zijn dat Lukaku erop gebrand is om de Duivels naar een hoger niveau te tillen.

Ondertussen heeft Martinez zelf een update gegeven over Lukaku, die al twee keer met de groep heeft meegetraind. "We moeten afwachten hoe hij reageert. Maar ik verwacht niet dat hij zal starten tegen Marokko. Of er moest iets uitzonderlijks gebeuren op medisch vlak. Over onze opstelling: er zijn eigenlijk twee opstellingen, want je hebt vijf vervangingen. Wie er zal spelen, zal van het moment afhangen."

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Zal Lukaku nog knallen op dit WK?

Meest recent

Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

24
24
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

28
28
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

62
62
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

431
431
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

189
189
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

84
84
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

85
85
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

75
75
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

225
225
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

111
111
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

162
162
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

80
80
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

271
271
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

238
238
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

284
284
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

392
392
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

325
325
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

190
190
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

208
208
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

452
452
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

276
276

Meer sportnieuws