Martinez beslist over basisplaats Lukaku

door
Martinez beslist over basisplaats Lukaku

De fysieke toestand van Romelu Lukaku beroert al enkele weken de gemoederen. Lukaku viel in aanloop naar het wereldkampioenschap geblesseerd uit bij Internazionale en normaal gezien werd hij ten vroegste terug verwacht tijdens de laatste groepsmatch tegen Kroatië. Maar nu lijkt het erop dat Lukaku wel eens zou kunnen invallen tegen Marokko.


De spits zou dusdanig voorstaan op schema dat hij mogelijk zondag al weer in de wedstrijdkern zit. Een eventuele basisplaats zou weliswaar onverantwoord zijn, een (korte) invalbeurt is naar verluidt niet volledig uitgesloten. En dat is toch een welgekomen verrassing. Bondscoach Roberto Martinez blijft weliswaar uiterst voorzichtig en wil elke vorm van risico vermijden.

Maar Lukaku zelf is nog maar moeilijk in te tomen. De medische staf moet hem zelfs afremmen, hij wil zo snel mogelijk spelen. Vrijdag werkte Lukaku alvast een volledige training af zonder problemen en volgens Het Laatste Nieuws bezorgt hij zijn ploegmaats eigenhandig een boost.

NIEMAND WIL DIT MEER DAN LUKAKU

Lukaku zette de competitiviteit op scherp en hij bracht tegelijkertijd ook sfeer. Hij eindigde een afwerkingsvorm bijvoorbeeld met een doelpunt. “Om vervolgens uit te brullen: 'Niemand wil dit meer dan ik. Pappaaaaaah!' Hoe hard kan je staan te popelen om te mogen spelen?" aldus HLN. Het mag duidelijk zijn dat Lukaku erop gebrand is om de Duivels naar een hoger niveau te tillen.

Ondertussen heeft Martinez zelf een update gegeven over Lukaku, die al twee keer met de groep heeft meegetraind. "We moeten afwachten hoe hij reageert. Maar ik verwacht niet dat hij zal starten tegen Marokko. Of er moest iets uitzonderlijks gebeuren op medisch vlak. Over onze opstelling: er zijn eigenlijk twee opstellingen, want je hebt vijf vervangingen. Wie er zal spelen, zal van het moment afhangen."

LEES OOK: Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Zal Lukaku nog knallen op dit WK?

Meest recent

Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

25
25
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

98
98
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

61
61
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

37
37
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

32
32
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

39
39
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

89
89
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

107
107
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

314
314
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

59
59
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

22
22
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

111
111
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

128
128
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

66
66
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

711
711
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

235
235
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

121
121
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

422
422
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

201
201
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

379
379
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

221
221
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

337
337
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

100
100
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

263
263
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

492
492

Meer sportnieuws