Martinez beslist over basisplaats Lukaku

door
Martinez beslist over basisplaats Lukaku

De fysieke toestand van Romelu Lukaku beroert al enkele weken de gemoederen. Lukaku viel in aanloop naar het wereldkampioenschap geblesseerd uit bij Internazionale en normaal gezien werd hij ten vroegste terug verwacht tijdens de laatste groepsmatch tegen Kroatië. Maar nu lijkt het erop dat Lukaku wel eens zou kunnen invallen tegen Marokko.


De spits zou dusdanig voorstaan op schema dat hij mogelijk zondag al weer in de wedstrijdkern zit. Een eventuele basisplaats zou weliswaar onverantwoord zijn, een (korte) invalbeurt is naar verluidt niet volledig uitgesloten. En dat is toch een welgekomen verrassing. Bondscoach Roberto Martinez blijft weliswaar uiterst voorzichtig en wil elke vorm van risico vermijden.

Maar Lukaku zelf is nog maar moeilijk in te tomen. De medische staf moet hem zelfs afremmen, hij wil zo snel mogelijk spelen. Vrijdag werkte Lukaku alvast een volledige training af zonder problemen en volgens Het Laatste Nieuws bezorgt hij zijn ploegmaats eigenhandig een boost.

NIEMAND WIL DIT MEER DAN LUKAKU

Lukaku zette de competitiviteit op scherp en hij bracht tegelijkertijd ook sfeer. Hij eindigde een afwerkingsvorm bijvoorbeeld met een doelpunt. “Om vervolgens uit te brullen: 'Niemand wil dit meer dan ik. Pappaaaaaah!' Hoe hard kan je staan te popelen om te mogen spelen?" aldus HLN. Het mag duidelijk zijn dat Lukaku erop gebrand is om de Duivels naar een hoger niveau te tillen.

Ondertussen heeft Martinez zelf een update gegeven over Lukaku, die al twee keer met de groep heeft meegetraind. "We moeten afwachten hoe hij reageert. Maar ik verwacht niet dat hij zal starten tegen Marokko. Of er moest iets uitzonderlijks gebeuren op medisch vlak. Over onze opstelling: er zijn eigenlijk twee opstellingen, want je hebt vijf vervangingen. Wie er zal spelen, zal van het moment afhangen."

LEES OOK: ‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Zal Lukaku nog knallen op dit WK?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

55
55
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

8
8
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

48
48
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

343
343
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

286
286
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

251
251
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

75
75
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

586
586
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

564
564
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

298
298
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

152
152
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

420
420
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

378
378
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws