'Anderlecht vindt akkoord over eerste wintertransfer'

1227 stemmen
'Anderlecht vindt akkoord over eerste wintertransfer'

Bij RSC Anderlecht zijn de voorbereidingen op de tweede seizoenshelft inmiddels hervat. Vrijdag meldden de niet-internationals zich opnieuw op Neerpede en vanaf volgende week woensdag trekt de recordkampioen op een winterse stage in Kreta. Ondertussen blijft er achter de schermen hard gewerkt worden.


Want hoewel hij officieel pas op 1 januari in dienst treedt, heeft de nieuwe CEO Sports Jesper Fredberg zijn handen meer dan vol. Zo moet eerst een nieuwe hoofdcoach aangesteld worden. De Deen liet tijdens zijn officiële presentatie verstaan dat hij al enkele kandidaten op het oog had en kon zijn zoektocht sindsdien in de luwte voortzetten, maar op witte rook is het voorlopig nog wachten.

Zodra een nieuwe trainer is aangesteld, kan de focus volledig op de transfermarkt gericht worden. Paars-Wit wil zich in januari immers versterken met enkele gerichte aanwinsten. Toch lijkt de eerste wintertransfer een uitgaande deal te worden. Volgens de Italiaanse transferwatcher Nicolo Schira heeft RSCA immers een akkoord gevonden over de ontbinding van het huurcontract van Sebastiano Esposito.

NIEUWE CLUB IN ITALIË
Een vroegtijdig vertrek van de huurling hing al in de lucht en nu zou dus ook een overeenkomst zijn gevonden met moederclub Internazionale, zo is Schira er zeker van dat hij in januari officieel geen speler van Anderlecht meer is. Esposito, die in Brussel zwaar door de mand viel, zou alvast op zoek gaan naar een nieuwe club in Italië. Ook Salernitana zou nu interesse tonen.

LEES OOK: Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht moet in januari sowieso een nieuwe spits halen ...

Meest recent

‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

69
69
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

27
27
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

23
23
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

52
52
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

154
154
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

236
236
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

122
122
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

237
237
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

99
99
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

193
193
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

287
287
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

72
72
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

575
575
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

71
71
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

223
223
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

99
99
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

111
111
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

46
46
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

491
491
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

54
54
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

249
249
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

79
79

Meer sportnieuws