'Beckham wil Europese topclub overnemen'

door
'Beckham wil Europese topclub overnemen'

David Beckham is momenteel mede-eigenaar van de Amerikaanse club Inter Miami. De voormalige topspeler zal op termijn terugkeren naar Europa. Mogelijk gaat Beckham wel mee investeren in een Europese topclub en dat doet de fans alvast dromen. Keert 'Becks' weldra terug naar het Europese voetbal?


Manchester United deelde enkele dagen geleden mee dat het bereid is om nieuwe investeerders te verwelkomen. De familie Glazer, die absoluut niet geliefd is na jaren van sportieve verval, wil na 17 jaar duidelijk de scepter doorgeven. Aan interesse zal er zeker geen gebrek zijn, want Manchester United is een wereldmerk.

PITTIG PRIJSKAARTJE

Volgens Britse media zou Beckham wel eens in de dans kunnen spreken. ‘Becks’ heeft enorm veel geld op zijn rekening staan, maar hij is niet kapitaalkrachtig genoeg om een club als Manchester United over te nemen. De familie Glazer zou 5 miljard euro - sommigen spreken zelfs over 8 miljard euro - vragen en Beckham zou daarom met een groep investeerders de club willen overnemen.

Dergelijke investeerders zouden met Beckham veel goodwill kunnen creëren bij de supporters. Beckham speelde vele jaren voor Manchester United en won er alle prijzen die er te winnen vielen. Hij is een clublegende en de fans zouden hem met open armen ontvangen. De laatste jaren waren er veel protesten van de fans tegen de familie Glazer. Zij hopen dat er een meer ‘voetbalminded’ bestuur aan de macht komt. Met Beckham?

LEES OOK: Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Gaat Beckham terugkeren bij Man Utd?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

151
151
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

73
73
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

86
86
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

61
61
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

89
89
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

306
306
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

408
408
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

256
256
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

376
376
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

105
105
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

629
629
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

553
553
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

406
406
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

329
329
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

126
126
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

348
348
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

67
67
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

572
572
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

341
341
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

433
433
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

270
270
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

476
476
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

260
260
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

245
245
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1733
1733

Meer sportnieuws