'Beckham wil Europese topclub overnemen'

door
'Beckham wil Europese topclub overnemen'

David Beckham is momenteel mede-eigenaar van de Amerikaanse club Inter Miami. De voormalige topspeler zal op termijn terugkeren naar Europa. Mogelijk gaat Beckham wel mee investeren in een Europese topclub en dat doet de fans alvast dromen. Keert 'Becks' weldra terug naar het Europese voetbal?


Manchester United deelde enkele dagen geleden mee dat het bereid is om nieuwe investeerders te verwelkomen. De familie Glazer, die absoluut niet geliefd is na jaren van sportieve verval, wil na 17 jaar duidelijk de scepter doorgeven. Aan interesse zal er zeker geen gebrek zijn, want Manchester United is een wereldmerk.

PITTIG PRIJSKAARTJE

Volgens Britse media zou Beckham wel eens in de dans kunnen spreken. ‘Becks’ heeft enorm veel geld op zijn rekening staan, maar hij is niet kapitaalkrachtig genoeg om een club als Manchester United over te nemen. De familie Glazer zou 5 miljard euro - sommigen spreken zelfs over 8 miljard euro - vragen en Beckham zou daarom met een groep investeerders de club willen overnemen.

Dergelijke investeerders zouden met Beckham veel goodwill kunnen creëren bij de supporters. Beckham speelde vele jaren voor Manchester United en won er alle prijzen die er te winnen vielen. Hij is een clublegende en de fans zouden hem met open armen ontvangen. De laatste jaren waren er veel protesten van de fans tegen de familie Glazer. Zij hopen dat er een meer ‘voetbalminded’ bestuur aan de macht komt. Met Beckham?

LEES OOK: 'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Gaat Beckham terugkeren bij Man Utd?

Meest recent

Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

18
18
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

30
30
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

16
16
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

28
28
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

112
112
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

97
97
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

89
89
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

161
161
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

44
44
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

90
90
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

39
39
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

198
198
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

146
146
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

174
174
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

62
62
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

84
84
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

620
620
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

417
417
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

614
614
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

437
437
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

323
323
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

133
133
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

122
122
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

399
399
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

197
197

Meer sportnieuws