‘Trossard maakt transferklapper: gesprekken gepland’

door
‘Trossard maakt transferklapper: gesprekken gepland’

Of hij zondag tegen Marokko in de basis start bij de Rode Duivels valt voorlopig af te wachten, maar op basis van zijn seizoen tot dusver zou Leandro Trossard het zeker verdienen. De aanvaller was de voorbije maanden immers in uitstekende doen bij Brighton and Hove Albion. En dat is ook de Engelse topclubs niet ontgaan.


De oud-aanvoerder van KRC Genk is dus bezig aan een sterk seizoen bij Brighton. In veertien Premier League-wedstrijden tekende de 27-jarige Rode Duivel al voor zeven goals en drie assists. Vooral zijn hattrick tegen Liverpool FC mocht gezien worden, maar ook tegen Manchester City en Chelsea liet hij van zich spreken. En de knappe prestaties van Trossard blijven ook niet onopgemerkt.

Zo werd de Limburger eerder al gelinkt aan een transfer naar Chelsea FC. De Blues staan momenteel onder het bewind van coach Graham Potter, die bij Brighton al succesvol samenwerkte met Trossard en een boontje heeft voor de Belg. De interesse vanuit Stamford Bridge neemt nu ook steeds concretere vormen aan. Volgens Football Insider zou Chelsea klaar staan om over te gaan tot actie.

CONTRACTOPTIE BRIGHTON
Zo beweert het medium dat de topclub gesprekken plant met zijn entourage om een eventuele overgang te bespreken. Trossard staat bij Brighton onder contract tot eind dit seizoen, maar de club heeft een optie om die overeenkomst met een jaartje te verlengen. En dus zal Chelsea ook een akkoord moeten vinden met de Seagulls. Die zullen ongetwijfeld de nodige miljoenen verlangen voor hun smaakmaker.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

Trossard moet in de basis starten tegen Marokko ...

Meest recent

Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

59
59
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

132
132
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

57
57
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

198
198
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

164
164
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

238
238
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

277
277
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

112
112
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

413
413
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

88
88
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

345
345
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

342
342
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

135
135
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

264
264
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

204
204
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

265
265
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

151
151
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

465
465
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

181
181
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

157
157
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

177
177

Meer sportnieuws