'Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Berge'

door
'Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Berge'

Voor de niet WK-gangers van Club Brugge zit de korte verlofperiode er alweer op. Donderdag werden de spelers van Carl Hoefkens opnieuw op training verwacht om richting de tweede helft van het seizoen te werken. Ondertussen heeft het bestuur nog een maandje de tijd om de wintermercato voor te bereiden.


Niet dat bij de landskampioen een groots transferoffensief wordt verwacht in januari. Blauw-Zwart heeft al een redelijk brede kern en zal vooral willen voortbouwen op de huidige funderingen. Maar langs de andere kant zijn de Bruggelingen wel nog op drie fronten actief. En met met oog op de 1/8ste finales in de Champions League tegen SL Benfica is wat extra kwaliteit geen overbodige luxe.

Eén doelwit lijkt Club op voorhand echter te mogen vergeten. Tijdens de afgelopen zomermercato toonde Blauw-Zwart al concrete interesse in Sander Berge. De ex-smaakmaker van KRC Genk komt momenteel uit voor de Engelse tweedeklasser Sheffield United. De Bruggelingen toonden zich ook bereid om fors te investeren in zijn komst, maar een doorbraak kwam er niet.

VIZIER OP PREMIER LEAGUE
En de kans is bijzonder klein dat Club in januari een herkansing zal krijgen. Volgens YorkshireLive is een winters vertrek van Berge niet uitgesloten. Maar Sheffield wil hem liefst behouden en zou wijzen naar de afkoopclausule in zijn contract van zo'n 35 miljoen pond. Bovendien lijkt de Noor zelf niet geïnteresseerd in een terugkeer naar België. Bovengenoemd medium stelt dat Berge zijn zinnen heeft gezet op een rentree in de Premier League. Is het niet via een transfer, dan door promotie met Sheffield.

LEES OOK: 'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

Club moet in januari een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

24
24
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

105
105
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

181
181
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

226
226
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

228
228
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

212
212
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

85
85
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

117
117
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

205
205
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

88
88
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

928
928
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

64
64
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

30
30
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

91
91
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

507
507
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

127
127
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

432
432
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

156
156
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

210
210
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

333
333
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

103
103
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

129
129
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

185
185
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

42
42

Meer sportnieuws