'Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Berge'

949 stemmen
'Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Berge'

Voor de niet WK-gangers van Club Brugge zit de korte verlofperiode er alweer op. Donderdag werden de spelers van Carl Hoefkens opnieuw op training verwacht om richting de tweede helft van het seizoen te werken. Ondertussen heeft het bestuur nog een maandje de tijd om de wintermercato voor te bereiden.


Niet dat bij de landskampioen een groots transferoffensief wordt verwacht in januari. Blauw-Zwart heeft al een redelijk brede kern en zal vooral willen voortbouwen op de huidige funderingen. Maar langs de andere kant zijn de Bruggelingen wel nog op drie fronten actief. En met met oog op de 1/8ste finales in de Champions League tegen SL Benfica is wat extra kwaliteit geen overbodige luxe.

Eén doelwit lijkt Club op voorhand echter te mogen vergeten. Tijdens de afgelopen zomermercato toonde Blauw-Zwart al concrete interesse in Sander Berge. De ex-smaakmaker van KRC Genk komt momenteel uit voor de Engelse tweedeklasser Sheffield United. De Bruggelingen toonden zich ook bereid om fors te investeren in zijn komst, maar een doorbraak kwam er niet.

VIZIER OP PREMIER LEAGUE
En de kans is bijzonder klein dat Club in januari een herkansing zal krijgen. Volgens YorkshireLive is een winters vertrek van Berge niet uitgesloten. Maar Sheffield wil hem liefst behouden en zou wijzen naar de afkoopclausule in zijn contract van zo'n 35 miljoen pond. Bovendien lijkt de Noor zelf niet geïnteresseerd in een terugkeer naar België. Bovengenoemd medium stelt dat Berge zijn zinnen heeft gezet op een rentree in de Premier League. Is het niet via een transfer, dan door promotie met Sheffield.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Club moet in januari een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

7
7
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

8
8
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

27
27
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

71
71
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

168
168
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

23
23
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

153
153
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

28
28
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

325
325
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

428
428
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

356
356
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

634
634
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

241
241
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

355
355
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

169
169
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

567
567
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

639
639
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

429
429
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

675
675
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

135
135
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

270
270
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

492
492
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

124
124
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

503
503

Meer sportnieuws