'Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Berge'

949 stemmen
'Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Berge'

Voor de niet WK-gangers van Club Brugge zit de korte verlofperiode er alweer op. Donderdag werden de spelers van Carl Hoefkens opnieuw op training verwacht om richting de tweede helft van het seizoen te werken. Ondertussen heeft het bestuur nog een maandje de tijd om de wintermercato voor te bereiden.


Niet dat bij de landskampioen een groots transferoffensief wordt verwacht in januari. Blauw-Zwart heeft al een redelijk brede kern en zal vooral willen voortbouwen op de huidige funderingen. Maar langs de andere kant zijn de Bruggelingen wel nog op drie fronten actief. En met met oog op de 1/8ste finales in de Champions League tegen SL Benfica is wat extra kwaliteit geen overbodige luxe.

Eén doelwit lijkt Club op voorhand echter te mogen vergeten. Tijdens de afgelopen zomermercato toonde Blauw-Zwart al concrete interesse in Sander Berge. De ex-smaakmaker van KRC Genk komt momenteel uit voor de Engelse tweedeklasser Sheffield United. De Bruggelingen toonden zich ook bereid om fors te investeren in zijn komst, maar een doorbraak kwam er niet.

VIZIER OP PREMIER LEAGUE
En de kans is bijzonder klein dat Club in januari een herkansing zal krijgen. Volgens YorkshireLive is een winters vertrek van Berge niet uitgesloten. Maar Sheffield wil hem liefst behouden en zou wijzen naar de afkoopclausule in zijn contract van zo'n 35 miljoen pond. Bovendien lijkt de Noor zelf niet geïnteresseerd in een terugkeer naar België. Bovengenoemd medium stelt dat Berge zijn zinnen heeft gezet op een rentree in de Premier League. Is het niet via een transfer, dan door promotie met Sheffield.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club moet in januari een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

12
12
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

150
150
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

93
93
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

269
269
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

403
403
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

240
240
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

288
288
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

19
19
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

127
127
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

46
46
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

71
71
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

115
115
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

58
58
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

86
86
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

69
69
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

373
373
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1089
1089
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

405
405
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

395
395
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

340
340
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

42
42
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

250
250
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

252
252

Meer sportnieuws