'Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Berge'

949 stemmen
'Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Berge'

Voor de niet WK-gangers van Club Brugge zit de korte verlofperiode er alweer op. Donderdag werden de spelers van Carl Hoefkens opnieuw op training verwacht om richting de tweede helft van het seizoen te werken. Ondertussen heeft het bestuur nog een maandje de tijd om de wintermercato voor te bereiden.


Niet dat bij de landskampioen een groots transferoffensief wordt verwacht in januari. Blauw-Zwart heeft al een redelijk brede kern en zal vooral willen voortbouwen op de huidige funderingen. Maar langs de andere kant zijn de Bruggelingen wel nog op drie fronten actief. En met met oog op de 1/8ste finales in de Champions League tegen SL Benfica is wat extra kwaliteit geen overbodige luxe.

Eén doelwit lijkt Club op voorhand echter te mogen vergeten. Tijdens de afgelopen zomermercato toonde Blauw-Zwart al concrete interesse in Sander Berge. De ex-smaakmaker van KRC Genk komt momenteel uit voor de Engelse tweedeklasser Sheffield United. De Bruggelingen toonden zich ook bereid om fors te investeren in zijn komst, maar een doorbraak kwam er niet.

VIZIER OP PREMIER LEAGUE
En de kans is bijzonder klein dat Club in januari een herkansing zal krijgen. Volgens YorkshireLive is een winters vertrek van Berge niet uitgesloten. Maar Sheffield wil hem liefst behouden en zou wijzen naar de afkoopclausule in zijn contract van zo'n 35 miljoen pond. Bovendien lijkt de Noor zelf niet geïnteresseerd in een terugkeer naar België. Bovengenoemd medium stelt dat Berge zijn zinnen heeft gezet op een rentree in de Premier League. Is het niet via een transfer, dan door promotie met Sheffield.

LEES OOK: WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Club moet in januari een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

66
66
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

41
41
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

81
81
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

174
174
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

78
78
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

168
168
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

435
435
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

105
105
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

522
522
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

302
302
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

641
641
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

164
164
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

407
407
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

182
182
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

120
120
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

116
116
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

300
300
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

319
319
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

449
449
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

493
493
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

509
509
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

181
181
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

217
217
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws