'Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Berge'

door
'Club Brugge krijgt belangrijk transfernieuws over Berge'

Voor de niet WK-gangers van Club Brugge zit de korte verlofperiode er alweer op. Donderdag werden de spelers van Carl Hoefkens opnieuw op training verwacht om richting de tweede helft van het seizoen te werken. Ondertussen heeft het bestuur nog een maandje de tijd om de wintermercato voor te bereiden.


Niet dat bij de landskampioen een groots transferoffensief wordt verwacht in januari. Blauw-Zwart heeft al een redelijk brede kern en zal vooral willen voortbouwen op de huidige funderingen. Maar langs de andere kant zijn de Bruggelingen wel nog op drie fronten actief. En met met oog op de 1/8ste finales in de Champions League tegen SL Benfica is wat extra kwaliteit geen overbodige luxe.

Eén doelwit lijkt Club op voorhand echter te mogen vergeten. Tijdens de afgelopen zomermercato toonde Blauw-Zwart al concrete interesse in Sander Berge. De ex-smaakmaker van KRC Genk komt momenteel uit voor de Engelse tweedeklasser Sheffield United. De Bruggelingen toonden zich ook bereid om fors te investeren in zijn komst, maar een doorbraak kwam er niet.

VIZIER OP PREMIER LEAGUE
En de kans is bijzonder klein dat Club in januari een herkansing zal krijgen. Volgens YorkshireLive is een winters vertrek van Berge niet uitgesloten. Maar Sheffield wil hem liefst behouden en zou wijzen naar de afkoopclausule in zijn contract van zo'n 35 miljoen pond. Bovendien lijkt de Noor zelf niet geïnteresseerd in een terugkeer naar België. Bovengenoemd medium stelt dat Berge zijn zinnen heeft gezet op een rentree in de Premier League. Is het niet via een transfer, dan door promotie met Sheffield.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Club moet in januari een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

11
11
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

13
13
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

33
33
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

103
103
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

136
136
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

230
230
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

183
183
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

144
144
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

279
279
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

87
87
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

404
404
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

278
278
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

257
257
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

52
52
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

183
183
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

94
94
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

405
405
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

350
350
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

174
174
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

76
76
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

272
272
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

207
207
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

532
532
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

97
97

Meer sportnieuws