TU: 'Oplossing Hoedt in de maak, spektakeltransfer Ronaldo'

door
TU: 'Oplossing Hoedt in de maak, spektakeltransfer Ronaldo'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op een behoorlijke drukke wintermercato. De club wil zich gericht versterken, daarnaast is het de bedoeling om enkele spelers van de hand te doen. Zo lijkt ook Wesley Hoedt op weg naar de uitgang. De reddingsboei voor Hoedt zou weleens uit Nederland kunnen komen. Volgens Voetbal International denkt Vitesse aan de linkerpoot. Bij Anderlecht heeft de verdediger wel nog een contract tot midden 2025. Vitesse zal dus een transfersom moeten betalen, al is het niet ondenkbaar dat RSCA niet moeilijk zal doen om af te raken van het zware loon van de speler.



AA Gent wist Jonathan David destijds voor een recordsom aan Lille OSC te verkopen. Maar volgens La Dernière Heure hielden de Buffalo's uiteindelijk minder dan verwacht over aan de Canadese aanvaller. Zo heeft Gent de transfersom laten zakken tot een vast bedrag van 25 miljoen euro, op voorwaarde dat Lille sneller het geld zou overmaken. Oorspronkelijk lag de som enkele miljoenen hoger, maar zou in gespreide schijven betaald worden.

BUITENLAND
Jordi Alba zou FC Barcelona wel eens kunnen verlaten met een spectaculaire transfer. Zo weet El Nacional dat Atlético Madrid hengelt naar de diensten van de ervaren pion. Los Rojiblancos zouden Alba graag in de wintermercato al toevoegen aan hun selectie. Maar hoewel hij op Camp Nou niet langer zeker is van een vaste basisstek, lijkt het onwaarschijnlijk dat de Spaanse WK-ganger op korte termijn zal vertrekken in Catalonië.



Cristiano Ronaldo is momenteel op zoek naar een nieuwe club. De ster van Portugal is sinds kort een transfervrije speler nadat zijn contract bij Manchester United in onderling overleg beëindigd werd. Verschillende ploegen werden al genoemd. Zo zou Newcastle United Ronaldo naar verluidt in de Premier League willen houden. A Bola ziet echter een andere bestemming voor de meervoudige Gouden Bal. Volgens het medium gaat Ronaldo namelijk bij Paris Saint-Germain aan de slag, al lijkt die piste vooralsnog niet concreet.

LEES OOK: Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Denkt u dat Ronaldo nog een andere Europese topclub zal vinden?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

3
3
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

27
27
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

252
252
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

244
244
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

137
137
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

187
187
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

53
53
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

501
501
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

187
187
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

358
358
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

539
539
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

203
203
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

367
367
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

148
148
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

149
149
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

73
73
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

244
244
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

69
69
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

318
318
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

221
221
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

225
225
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

437
437
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

521
521
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws