De Bruyne en Alderweireld reageren na openlijke 'clash'

door
De Bruyne en Alderweireld reageren na openlijke 'clash'

De Rode Duivels hebben op de eerste speeldag van het WK meteen een grote stap richting de volgende ronde gezet. Terwijl Kroatië en Marokko de punten deelden, pakten de Belgen wel de volle buit tegen Canada. Maar de ploeg van bondscoach Roberto Martinez liet een behoorlijk povere indruk achter.


Zeker in de eerste helft zagen de Duivels sterretjes tegen de gretige Canadezen, er was een sterke Thibaut Courtois nodig om puntenverlies te voorkomen. En dat zorgde ook voor enkele onderlinge spanningen. Zo konden de camera's vlak na het doelpunt een opvallend tafereel aan de zijlijn registreren. Kevin De Bruyne, auteur van een matige match, ging verhaal halen bij Martinez. Toen ook Toby Alderweireld zich kwam moeien met de discussie, geraakten de gemoederen tussen beide spelers behoorlijk verhit.

De Bruyne deed zelfs een wegwerpgebaar naar zijn ploegmaat, terwijl Martinez het brandje probeerde te blussen. Achteraf werden de twee kemphanen dan ook naar een reactie gevraagd over het incident. "Over wat het ging? Voetbalzaken", zei KDB bij Sporza. "Zoals ik zei: er lag meer ruimte dan misschien gezegd werd. Dat was de discussie. We zochten te veel de lange bal, terwijl er wel degelijk ruimte was. Ach, zo een discussie is geen probleem."

GEEN KOORKNAPEN
Ook Alderweireld wou niet te zwaar tillen aan het incident. "Het is goed dat we emotie tonen. Zoiets laat zien dat we ermee bezig zijn", klonk het bij de verdediger. "We moeten niet als koorknapen tegen elkaar doen, hé. Kevin zei iets, ik was het daar niet mee eens. Nadien hebben we de knoppen snel omgedraaid."

LEES OOK: België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

Zo'n discussie moeten kunnen ...

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

30
30
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

8
8
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

26
26
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

23
23
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

36
36
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

32
32
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

48
48
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

136
136
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

225
225
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

123
123
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

190
190
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

324
324
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

40
40
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

99
99
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

66
66
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

166
166
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

41
41
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

309
309
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

414
414
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

140
140
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

204
204
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

221
221
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

205
205

Meer sportnieuws