De Bruyne en Alderweireld reageren na openlijke 'clash'

door
De Bruyne en Alderweireld reageren na openlijke 'clash'

De Rode Duivels hebben op de eerste speeldag van het WK meteen een grote stap richting de volgende ronde gezet. Terwijl Kroatië en Marokko de punten deelden, pakten de Belgen wel de volle buit tegen Canada. Maar de ploeg van bondscoach Roberto Martinez liet een behoorlijk povere indruk achter.


Zeker in de eerste helft zagen de Duivels sterretjes tegen de gretige Canadezen, er was een sterke Thibaut Courtois nodig om puntenverlies te voorkomen. En dat zorgde ook voor enkele onderlinge spanningen. Zo konden de camera's vlak na het doelpunt een opvallend tafereel aan de zijlijn registreren. Kevin De Bruyne, auteur van een matige match, ging verhaal halen bij Martinez. Toen ook Toby Alderweireld zich kwam moeien met de discussie, geraakten de gemoederen tussen beide spelers behoorlijk verhit.

De Bruyne deed zelfs een wegwerpgebaar naar zijn ploegmaat, terwijl Martinez het brandje probeerde te blussen. Achteraf werden de twee kemphanen dan ook naar een reactie gevraagd over het incident. "Over wat het ging? Voetbalzaken", zei KDB bij Sporza. "Zoals ik zei: er lag meer ruimte dan misschien gezegd werd. Dat was de discussie. We zochten te veel de lange bal, terwijl er wel degelijk ruimte was. Ach, zo een discussie is geen probleem."

GEEN KOORKNAPEN
Ook Alderweireld wou niet te zwaar tillen aan het incident. "Het is goed dat we emotie tonen. Zoiets laat zien dat we ermee bezig zijn", klonk het bij de verdediger. "We moeten niet als koorknapen tegen elkaar doen, hé. Kevin zei iets, ik was het daar niet mee eens. Nadien hebben we de knoppen snel omgedraaid."

LEES OOK: Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

Zo'n discussie moeten kunnen ...

Meest recent

Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

1
1
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

25
25
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

65
65
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

136
136
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

192
192
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

174
174
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

362
362
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

15
15
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

56
56
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

470
470
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

361
361
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

246
246
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

294
294
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

88
88
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

679
679
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

249
249
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

475
475
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

718
718
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

216
216
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

425
425
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

191
191
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

187
187
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

176
176
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

81
81
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

275
275

Meer sportnieuws