Degryse waarschuwt Martinez: "België trekt geen lessen"

door
Degryse waarschuwt Martinez:

De Rode Duivels komen woensdagavond voor het eerst in actie op het WK in Qatar. Onze landgenoten nemen het op tegen Canada. Een overwinning zou ze al goed op weg zetten naar de achtste finales. Canada zal er dan weer alles aan doen om een goed figuur te slaan nu het er nog eens bij is. Aftrap om 20.00 uur.


De nederlaag tegen Egypte heeft de twijfels rond de nationale ploeg allesbehalve weggenomen. Een goede prestatie tegen Canada zou de teneur kunnen doen omslaan én het vertrouwen in Roberto Martinez wat herstellen. Die krijgt onder meer kritiek, omdat hij het vertrouwen in Eden Hazard blijft behouden. Jan Mulder vindt het niet professioneel dat Martinez vasthoudt aan Hazard, hoewel die helemaal niet thuis geeft bij de nationale ploeg.

Marc Degryse denkt dat foute keuzes Martinez wel eens zuur zouden kunnen opbreken. "Martínez heeft, zowel naar binnen- en buitenland toe, nood aan een goed toernooi", denkt Degryse bij Het Laatste Nieuws. "Mislukken zijn keuzes op dit toernooi, zoals Hazard of Debast, dan zal de buitenwereld echt vragen om een andere bondscoach. Alleen wil de voetbalbond doorgaan met Martínez, wat er ook gebeurt op dit WK. Maar als het erom draaide, is het al te vaak mislukt. België trekt geen lessen", aldus Degryse.

MAROKKO EN KROATIË
Als het fout zou lopen tegen Canada, dan heeft België nog twee kansen om punten te sprokkelen. Ze nemen het op speeldag 2 op tegen Marokko, om op speeldag 3 Kroatië partij te geven. Die twee landen kwamen eerder op woensdag al in actie. Ze hielden het in een tegenvallend duel op een scoreloos gelijkspel. Met een zege tegen Canada kunnen de Duivels dus meteen naar de kop springen.

LEES OOK: Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Krijgen we na dit toernooi een nieuwe bondscoach?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

25
25
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

9
9
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

23
23
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

123
123
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

193
193
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

152
152
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

239
239
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

72
72
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

168
168
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

163
163
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

915
915
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

79
79
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

110
110
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

331
331
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

141
141
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

467
467
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

196
196
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

232
232
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

267
267
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

206
206
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

411
411
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

700
700

Meer sportnieuws