Mulder kraakt Martinez: "Niet professioneel"

334 stemmen
Mulder kraakt Martinez:

Woensdagavond is het wachten voorbij. Dan begint België aan zijn WK in Qatar. De eerste opdracht luistert naar de naam Canada. Een onbekende tegenstander die de Rode Duivels zeker niet mogen onderschatten. Jan Mulder stelt zich vragen bij één bepaalde keuze van bondscoach Roberto Martinez.


Martinez gaf op zijn persbabbel eerder deze week al verschillende namen prijs van zijn basiselftal tegen Canada. Thibaut Courtois, Jan Vertonghen, Toby Alderweireld, Kevin De Bruyne, Eden Hazard en Axel Witsel zullen al zeker aan de wedstrijd beginnen. De keuze voor Hazard doet bij velen de wenkbrauwen fronsen, omdat de speler van Real Madrid al lange tijd vruchteloos op zoek is naar zijn beste niveau. Ondertussen is concurrent Leandro Trossard bij Brighton bezig aan een sterk seizoen in de Premier League.

Jan Mulder laat zich bij Het Laatste Nieuws uit over de keuze van Martinez voor Hazard. "Het is bijna sentimenteel gedoe", klinkt het bij de Nederlander. "En ergens snap ik dat wel. Maar het is niet professioneel om aan Hazard vast te houden als hij zo lang niet ‘levert’. Trossard is veel beter dan Hazard. Nooit gedacht dat ik ooit dat zou zeggen", is Mulder duidelijk.

VERDEDIGING
Ook in de verdediging liggen verschillende pionnen met elkaar in de weegschaal. Zeno Debast zou bijvoorbeeld net als tegen Egypte kunnen starten, maar ook Leander Dendoncker is een optie. Volgens La Dernière Heure is de keuze van Martinez gevallen op Dendoncker voor de plek naast Toby Alderweireld en Jan Vertonghen. Maar op officiële bevestiging is het wachten tot de opstelling van de Duivels bekendgemaakt wordt.

LEES OOK: Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Ga je akkoord met Mulder?

Meest recent

‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

12
12
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

75
75
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

105
105
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

239
239
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

224
224
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

287
287
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

184
184
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

52
52
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

410
410
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

296
296
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

310
310
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

150
150
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

56
56
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

257
257
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

314
314
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

456
456
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

246
246
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1564
1564
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

611
611
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

257
257
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

162
162
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

359
359
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

335
335
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

1015
1015
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

394
394

Meer sportnieuws