Mulder kraakt Martinez: "Niet professioneel"

door
Mulder kraakt Martinez:

Woensdagavond is het wachten voorbij. Dan begint België aan zijn WK in Qatar. De eerste opdracht luistert naar de naam Canada. Een onbekende tegenstander die de Rode Duivels zeker niet mogen onderschatten. Jan Mulder stelt zich vragen bij één bepaalde keuze van bondscoach Roberto Martinez.


Martinez gaf op zijn persbabbel eerder deze week al verschillende namen prijs van zijn basiselftal tegen Canada. Thibaut Courtois, Jan Vertonghen, Toby Alderweireld, Kevin De Bruyne, Eden Hazard en Axel Witsel zullen al zeker aan de wedstrijd beginnen. De keuze voor Hazard doet bij velen de wenkbrauwen fronsen, omdat de speler van Real Madrid al lange tijd vruchteloos op zoek is naar zijn beste niveau. Ondertussen is concurrent Leandro Trossard bij Brighton bezig aan een sterk seizoen in de Premier League.

Jan Mulder laat zich bij Het Laatste Nieuws uit over de keuze van Martinez voor Hazard. "Het is bijna sentimenteel gedoe", klinkt het bij de Nederlander. "En ergens snap ik dat wel. Maar het is niet professioneel om aan Hazard vast te houden als hij zo lang niet ‘levert’. Trossard is veel beter dan Hazard. Nooit gedacht dat ik ooit dat zou zeggen", is Mulder duidelijk.

VERDEDIGING
Ook in de verdediging liggen verschillende pionnen met elkaar in de weegschaal. Zeno Debast zou bijvoorbeeld net als tegen Egypte kunnen starten, maar ook Leander Dendoncker is een optie. Volgens La Dernière Heure is de keuze van Martinez gevallen op Dendoncker voor de plek naast Toby Alderweireld en Jan Vertonghen. Maar op officiële bevestiging is het wachten tot de opstelling van de Duivels bekendgemaakt wordt.

LEES OOK: Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

Ga je akkoord met Mulder?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

65
65
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

106
106
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

101
101
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

86
86
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

184
184
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

361
361
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

597
597
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

356
356
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

440
440
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

166
166
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

265
265
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

479
479
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws