Mulder kraakt Martinez: "Niet professioneel"

door
Mulder kraakt Martinez:

Woensdagavond is het wachten voorbij. Dan begint België aan zijn WK in Qatar. De eerste opdracht luistert naar de naam Canada. Een onbekende tegenstander die de Rode Duivels zeker niet mogen onderschatten. Jan Mulder stelt zich vragen bij één bepaalde keuze van bondscoach Roberto Martinez.


Martinez gaf op zijn persbabbel eerder deze week al verschillende namen prijs van zijn basiselftal tegen Canada. Thibaut Courtois, Jan Vertonghen, Toby Alderweireld, Kevin De Bruyne, Eden Hazard en Axel Witsel zullen al zeker aan de wedstrijd beginnen. De keuze voor Hazard doet bij velen de wenkbrauwen fronsen, omdat de speler van Real Madrid al lange tijd vruchteloos op zoek is naar zijn beste niveau. Ondertussen is concurrent Leandro Trossard bij Brighton bezig aan een sterk seizoen in de Premier League.

Jan Mulder laat zich bij Het Laatste Nieuws uit over de keuze van Martinez voor Hazard. "Het is bijna sentimenteel gedoe", klinkt het bij de Nederlander. "En ergens snap ik dat wel. Maar het is niet professioneel om aan Hazard vast te houden als hij zo lang niet ‘levert’. Trossard is veel beter dan Hazard. Nooit gedacht dat ik ooit dat zou zeggen", is Mulder duidelijk.

VERDEDIGING
Ook in de verdediging liggen verschillende pionnen met elkaar in de weegschaal. Zeno Debast zou bijvoorbeeld net als tegen Egypte kunnen starten, maar ook Leander Dendoncker is een optie. Volgens La Dernière Heure is de keuze van Martinez gevallen op Dendoncker voor de plek naast Toby Alderweireld en Jan Vertonghen. Maar op officiële bevestiging is het wachten tot de opstelling van de Duivels bekendgemaakt wordt.

LEES OOK: Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

Ga je akkoord met Mulder?

Meest recent

'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

4
4
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

57
57
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

31
31
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

116
116
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

106
106
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

12
12
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

72
72
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

152
152
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

194
194
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

135
135
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

217
217
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

291
291
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

450
450
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

274
274
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

97
97
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

56
56
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

73
73
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

79
79
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

84
84
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

45
45
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

86
86
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

209
209
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

138
138
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

192
192
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

182
182

Meer sportnieuws