Duitsland beeft: "Zal toch niet waar zijn?!"

door
Duitsland beeft:

De tweede verrassing op het WK in Qatar was woensdag een feit. Duitsland verloor van Japan met 1-2. Met een duel tegen Spanje in het vooruitzicht stijgt de druk bij onze oosterburen. In de Duitse pers maken ze zich grote zorgen.


Duitsland leek nochtans alles onder controle te hebben tegen de Japanners. Het kwam via een penalty van Gündogan 1-0 voor in de eerste helft en kreeg daarna genoeg kansen om de score uit te diepen. Dat lieten de Duitsers echter na en het bekende spreekwoord luidt dat je dan het deksel op de neus krijgt. Japan maakte gelijk via Doan en ging er daarna zowaar over via Asano: 1-2. De Duitsers hadden geen antwoord in huis en dropen ontgoocheld af.

De toonaangevende sportkrant BILD maakt zich grote zorgen. "Het zal toch niet waar zijn!", lezen we. "De Mannschaft blameert zich meteen bij de WK-start tegen outsider Japan. En dat na nog op voorsprong te zijn gekomen. Het debacle doet stevig terugdenken aan het WK van vier jaar geleden in Rusland, toen Duitsland meteen verloor van Mexico (0-1) en vervolgens voor het eerst in onze WK-geschiedenis de groepsfase niet overleefde."

VERDEDIGING
BILD zag de achterste linie van de Duitsers een slechte beurt maken. "In vele situaties maakten we defensief een wankele en slordige indruk, zoals bij de nog afgekeurde Japanse goal na acht minuten." Duitsland neemt het op de volgende speeldag op tegen Spanje. "Voetbalminnend Duitsland leeft in angst en beeft nu al voor de partij van zondag tegen Spanje. Na de zeperd tegen Japan wordt dat al een finale en dat net tegen onze ‘Angstgegner’. Van de laatste zeven duels tegen Spanje heeft Duitsland er maar ééntje gewonnen...", weet de krant.

Overleeft Duitsland de groepsfase?

Meest recent

Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

9
9
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

34
34
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

37
37
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

45
45
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

246
246
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

54
54
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

226
226
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

139
139
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

74
74
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

154
154
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

279
279
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

156
156
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

441
441
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

315
315
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

174
174
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

273
273
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

81
81
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

57
57
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

85
85
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

816
816
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

160
160
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

491
491
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

349
349
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

107
107

Meer sportnieuws