Duitsland beeft: "Zal toch niet waar zijn?!"

door
Duitsland beeft:

De tweede verrassing op het WK in Qatar was woensdag een feit. Duitsland verloor van Japan met 1-2. Met een duel tegen Spanje in het vooruitzicht stijgt de druk bij onze oosterburen. In de Duitse pers maken ze zich grote zorgen.


Duitsland leek nochtans alles onder controle te hebben tegen de Japanners. Het kwam via een penalty van Gündogan 1-0 voor in de eerste helft en kreeg daarna genoeg kansen om de score uit te diepen. Dat lieten de Duitsers echter na en het bekende spreekwoord luidt dat je dan het deksel op de neus krijgt. Japan maakte gelijk via Doan en ging er daarna zowaar over via Asano: 1-2. De Duitsers hadden geen antwoord in huis en dropen ontgoocheld af.

De toonaangevende sportkrant BILD maakt zich grote zorgen. "Het zal toch niet waar zijn!", lezen we. "De Mannschaft blameert zich meteen bij de WK-start tegen outsider Japan. En dat na nog op voorsprong te zijn gekomen. Het debacle doet stevig terugdenken aan het WK van vier jaar geleden in Rusland, toen Duitsland meteen verloor van Mexico (0-1) en vervolgens voor het eerst in onze WK-geschiedenis de groepsfase niet overleefde."

VERDEDIGING
BILD zag de achterste linie van de Duitsers een slechte beurt maken. "In vele situaties maakten we defensief een wankele en slordige indruk, zoals bij de nog afgekeurde Japanse goal na acht minuten." Duitsland neemt het op de volgende speeldag op tegen Spanje. "Voetbalminnend Duitsland leeft in angst en beeft nu al voor de partij van zondag tegen Spanje. Na de zeperd tegen Japan wordt dat al een finale en dat net tegen onze ‘Angstgegner’. Van de laatste zeven duels tegen Spanje heeft Duitsland er maar ééntje gewonnen...", weet de krant.

Overleeft Duitsland de groepsfase?

Meest recent

Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

12
12
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

19
19
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

37
37
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

200
200
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

156
156
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

102
102
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

272
272
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

237
237
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

763
763
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

539
539
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

216
216
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

164
164
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

352
352
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

167
167
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

326
326
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

233
233
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

208
208
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

393
393
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

278
278
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

428
428
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

206
206
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

189
189
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

651
651
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

240
240

Meer sportnieuws