Duitsland beeft: "Zal toch niet waar zijn?!"

door
Duitsland beeft:

De tweede verrassing op het WK in Qatar was woensdag een feit. Duitsland verloor van Japan met 1-2. Met een duel tegen Spanje in het vooruitzicht stijgt de druk bij onze oosterburen. In de Duitse pers maken ze zich grote zorgen.


Duitsland leek nochtans alles onder controle te hebben tegen de Japanners. Het kwam via een penalty van Gündogan 1-0 voor in de eerste helft en kreeg daarna genoeg kansen om de score uit te diepen. Dat lieten de Duitsers echter na en het bekende spreekwoord luidt dat je dan het deksel op de neus krijgt. Japan maakte gelijk via Doan en ging er daarna zowaar over via Asano: 1-2. De Duitsers hadden geen antwoord in huis en dropen ontgoocheld af.

De toonaangevende sportkrant BILD maakt zich grote zorgen. "Het zal toch niet waar zijn!", lezen we. "De Mannschaft blameert zich meteen bij de WK-start tegen outsider Japan. En dat na nog op voorsprong te zijn gekomen. Het debacle doet stevig terugdenken aan het WK van vier jaar geleden in Rusland, toen Duitsland meteen verloor van Mexico (0-1) en vervolgens voor het eerst in onze WK-geschiedenis de groepsfase niet overleefde."

VERDEDIGING
BILD zag de achterste linie van de Duitsers een slechte beurt maken. "In vele situaties maakten we defensief een wankele en slordige indruk, zoals bij de nog afgekeurde Japanse goal na acht minuten." Duitsland neemt het op de volgende speeldag op tegen Spanje. "Voetbalminnend Duitsland leeft in angst en beeft nu al voor de partij van zondag tegen Spanje. Na de zeperd tegen Japan wordt dat al een finale en dat net tegen onze ‘Angstgegner’. Van de laatste zeven duels tegen Spanje heeft Duitsland er maar ééntje gewonnen...", weet de krant.

Overleeft Duitsland de groepsfase?

Meest recent

Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

1
1
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

45
45
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

24
24
Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

122
122
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

64
64
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

51
51
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

47
47
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

83
83
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

283
283
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

63
63
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

156
156
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

54
54
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

335
335
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

223
223
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

654
654
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

146
146
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

362
362
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

70
70
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

412
412
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

559
559
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

708
708
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

153
153
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

283
283

Meer sportnieuws