Duitsland beeft: "Zal toch niet waar zijn?!"

door
Duitsland beeft:

De tweede verrassing op het WK in Qatar was woensdag een feit. Duitsland verloor van Japan met 1-2. Met een duel tegen Spanje in het vooruitzicht stijgt de druk bij onze oosterburen. In de Duitse pers maken ze zich grote zorgen.


Duitsland leek nochtans alles onder controle te hebben tegen de Japanners. Het kwam via een penalty van Gündogan 1-0 voor in de eerste helft en kreeg daarna genoeg kansen om de score uit te diepen. Dat lieten de Duitsers echter na en het bekende spreekwoord luidt dat je dan het deksel op de neus krijgt. Japan maakte gelijk via Doan en ging er daarna zowaar over via Asano: 1-2. De Duitsers hadden geen antwoord in huis en dropen ontgoocheld af.

De toonaangevende sportkrant BILD maakt zich grote zorgen. "Het zal toch niet waar zijn!", lezen we. "De Mannschaft blameert zich meteen bij de WK-start tegen outsider Japan. En dat na nog op voorsprong te zijn gekomen. Het debacle doet stevig terugdenken aan het WK van vier jaar geleden in Rusland, toen Duitsland meteen verloor van Mexico (0-1) en vervolgens voor het eerst in onze WK-geschiedenis de groepsfase niet overleefde."

VERDEDIGING
BILD zag de achterste linie van de Duitsers een slechte beurt maken. "In vele situaties maakten we defensief een wankele en slordige indruk, zoals bij de nog afgekeurde Japanse goal na acht minuten." Duitsland neemt het op de volgende speeldag op tegen Spanje. "Voetbalminnend Duitsland leeft in angst en beeft nu al voor de partij van zondag tegen Spanje. Na de zeperd tegen Japan wordt dat al een finale en dat net tegen onze ‘Angstgegner’. Van de laatste zeven duels tegen Spanje heeft Duitsland er maar ééntje gewonnen...", weet de krant.

LEES OOK: Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

Overleeft Duitsland de groepsfase?

Meest recent

'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

4
4
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

58
58
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

49
49
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

58
58
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

155
155
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

20
20
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

304
304
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

203
203
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

246
246
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

45
45
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

210
210
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

133
133
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

82
82
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

831
831
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

517
517
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

193
193
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

102
102
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

186
186
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

387
387
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

94
94
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

313
313
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

149
149
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

299
299

Meer sportnieuws