'Ronaldo ontvangt monsteraanbieding uit Premier League'

door
'Ronaldo ontvangt monsteraanbieding uit Premier League'

Cristiano Ronaldo is een vrije speler en de Portugees gaat op zoek naar een nieuwe club. Daags na zijn vertrek bij Manchester United draait de geruchtenmolen nog een beetje sneller. CR7 kan in de Premier League blijven voetballen en financieel de beste zaak uit zijn carrière doen.


Buitenlandse media melden dat de Saudische eigenaar van Newcastle United, Mohammed ben Salmane, wil uitpakken met de komst van Ronaldo. Hij wil de 37-jarige aanvaller naar Newcastle United halen en nadien (na 6 of 18 maanden) naar Al-Nassr, zijn team in Saudi-Arabië, loodsen. De ervaren aanvaller zou daarvoor een waanzinnige som kunnen opstrijken, namelijk 300 miljoen euro.

PSG EN CHELSEA

Het is niet de eerste keer dat de man een poging waagt bij Ronaldo. De Portugees liet eerder al verstaan dat hij een aanbod van 350 miljoen euro naast zich neerlegde, maar gaat hij dat nog een keer doen? Ronaldo heeft aan geld allerminst een gebrek en hij wil vooral nog wat prijzen winnen in Europa. De clubloze speler zou daarom nog steeds azen op een Europese topclub.

PSG en Chelsea zijn de twee teams waar hij wel graag voor zou willen tekenen. Alleen is de vraag of PSG interesse heeft in hem. Chelsea is een ander verhaal, want daar is de Amerikaanse eigenaar Todd Boehly een fan van Ronaldo. Hij hoopte hem afgelopen zomer aan te trekken, maar coach Thomas Tuchel zag dat toen niet zitten.

Gaat Ronaldo dit aanbod aanvaarden?

Meest recent

Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

7
7
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

47
47
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

179
179
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

36
36
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

66
66
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

182
182
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

250
250
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

92
92
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

90
90
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

112
112
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

225
225
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

159
159
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

152
152
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

134
134
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

404
404
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

363
363
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

492
492
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

389
389
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

124
124
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

166
166
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

299
299
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

93
93
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

124
124
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

103
103

Meer sportnieuws