Martinez speelt hoog spel: "Die jongen gaat zich vragen stellen"

282
Martinez speelt hoog spel:

Woensdagavond is het eindelijk zover, dan gaat de wereldbeker ook voor de Rode Duivels van start. In de eerste groepswedstrijd tegen Canada kan maar beter meteen een goed resultaat geboekt worden. En daarvoor rekent bondscoach Roberto Martinez onder meer op Eden Hazard.


De 31-jarige aanvaller is nochtans bezig aan een teleurstellend seizoen en komt bij Real Madrid amper nog van de bank af. Bovendien kon hij niet bepaald overtuigen in de voorbije interlands. Desondanks bevestigde Martinez daags voor de match dat Hazard sowieso in de basis zal starten. En daarmee speelt de bondscoach toch hoog spel.

Met Leandro Trossard staat immers een uitstekend alternatief klaar, iemand die zich al een heel seizoen bewijst tegen de topclubs in de Premier League. "Die jongen gaat zich natuurlijk terecht vragen stellen", oppert ex-doelman en makelaar Nico Vaesen bij Christiaens & Company. "Eden is een fantastische voetballer. Maar hij heeft de laatste jaren weinig of niet meer gepresteerd en dan moet je consequent zijn. Leandro doet het fantastisch bij Brighton, daar moet je die jongen ook voor belonen."

KANSEN VOOR ONANA
Sowieso vindt Vaesen dat Martinez naast Trossard voor nog meer vers bloed in zijn ploeg moet zorgen. Zo zou hij op het middenveld ook graag Amadou Onana in actie zien komen. "Ik zou ze durven brengen, het is het moment nu. Die jongens bewijzen het telkens bij hun clubs en dat was toch altijd de referentie om bij de nationale ploeg te mogen spelen. Dus doe het dan ook."

LEES OOK: Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Trossard moet in de basis starten tegen Canada ...

Meest recent

Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

14
14
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

20
20
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

20
20
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

124
124
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

133
133
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

76
76
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

627
627
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

228
228
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

81
81
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

169
169
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

69
69
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

194
194
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

243
243
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

479
479
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

251
251
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

71
71
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

177
177
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

50
50
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

53
53
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

128
128

Meer sportnieuws