Martinez speelt hoog spel: "Die jongen gaat zich vragen stellen"

282 stemmen
Martinez speelt hoog spel:

Woensdagavond is het eindelijk zover, dan gaat de wereldbeker ook voor de Rode Duivels van start. In de eerste groepswedstrijd tegen Canada kan maar beter meteen een goed resultaat geboekt worden. En daarvoor rekent bondscoach Roberto Martinez onder meer op Eden Hazard.


De 31-jarige aanvaller is nochtans bezig aan een teleurstellend seizoen en komt bij Real Madrid amper nog van de bank af. Bovendien kon hij niet bepaald overtuigen in de voorbije interlands. Desondanks bevestigde Martinez daags voor de match dat Hazard sowieso in de basis zal starten. En daarmee speelt de bondscoach toch hoog spel.

Met Leandro Trossard staat immers een uitstekend alternatief klaar, iemand die zich al een heel seizoen bewijst tegen de topclubs in de Premier League. "Die jongen gaat zich natuurlijk terecht vragen stellen", oppert ex-doelman en makelaar Nico Vaesen bij Christiaens & Company. "Eden is een fantastische voetballer. Maar hij heeft de laatste jaren weinig of niet meer gepresteerd en dan moet je consequent zijn. Leandro doet het fantastisch bij Brighton, daar moet je die jongen ook voor belonen."

KANSEN VOOR ONANA
Sowieso vindt Vaesen dat Martinez naast Trossard voor nog meer vers bloed in zijn ploeg moet zorgen. Zo zou hij op het middenveld ook graag Amadou Onana in actie zien komen. "Ik zou ze durven brengen, het is het moment nu. Die jongens bewijzen het telkens bij hun clubs en dat was toch altijd de referentie om bij de nationale ploeg te mogen spelen. Dus doe het dan ook."

LEES OOK: Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Trossard moet in de basis starten tegen Canada ...

Meest recent

Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

18
18
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

24
24
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

73
73
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

44
44
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

43
43
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

31
31
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

116
116
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

151
151
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

62
62
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

39
39
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

63
63
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

363
363
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

377
377
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

228
228
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

203
203
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

251
251
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

502
502
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

132
132
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

75
75
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

122
122
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

580
580
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

110
110
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

391
391
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

208
208
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

204
204

Meer sportnieuws