Meunier krijgt lik op stuk: "Gebruik het om zijn reet te bewegen"

513
Meunier krijgt lik op stuk:

De Rode Duivels nemen het woensdagavond op tegen Canada tijdens hun eerste wedstrijd van het WK 2022 in Qatar. Maar in aanloop naar dat duel staan er grote vraagtekens achter de Belgische kansen op succes. En die negativiteit rond de nationale ploeg zit Thomas Meunier wat dwars.


Tijdens het vorige WK in Rusland grepen de mannen van bondscoach Roberto Martinez nog nipt naast een plek in de finale. Maar sindsdien haakten verschillende belangrijke spelers af, terwijl anderen kampen met fysieke muizenissen of vormproblemen. Bovendien waren de resultaten in de Nations League-campagne en in de oefenpot tegen Egypte niet bepaald hoopgevend. En dus verscheen er al behoorlijk wat kritiek, niet in het minst in de Belgische pers.

Maar Meunier vindt dat die negatieve commentaren erover gaan. Tijdens zijn persmoment van maandag liet de vleugelback verstaan dat de Belgische pers té negatief is en dat men net moet meehelpen om een positieve sfeer te creëren, zeker enkele dagen voor een WK-match. Die uitspraken schoten evenwel in het verkeerde keelgat bij de bekende Waalse commentator Marc Délire.

TERECHTE KRITIEK
Tijdens de uitzending van Le Vestiaire werd Meunier dan ook met de grond gelijk gemaakt door Délire. "Ik ben geen woordvoerder en ik werk niet voor een reclamebureau van de Duivels. Als je je laat naaien door Nederland, thuis vier goals pakt, niet doorstoot in de Nations League en niet weet hoe je tegen Egypte moet spelen, kan je ook geen grote dingen verwachten", sneert hij. "Als het hen echt zo irriteert, dat ze het als motivatie gebruiken om hun reet te bewegen. De manier waarop hij praat over problemen die er niet zijn om de echte problemen te vermijden, stoort mij."

LEES OOK: Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

De kritiek op de Duivels is té scherp in eigen land ...

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

3
3
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

41
41
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

61
61
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

42
42
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

110
110
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

151
151
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

178
178
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

86
86
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

161
161
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

74
74
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

366
366
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

256
256
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

208
208
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

967
967
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

387
387
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

161
161
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

203
203
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

100
100
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

282
282

Meer sportnieuws