Vormer geniet van Club-aanwinst: "Ben gek van die jongen"

door
Vormer geniet van Club-aanwinst:

Bij Club Brugge wordt van de WK-break gebruik gemaakt om een balans op te maken van de eerste seizoenshelft. En ook de voorbije zomermercato zal dan ongetwijfeld geëvalueerd worden. Een aantal van de aanwinsten leverde niet het gewenste rendement tot dusver, maar Blauw-Zwart deed tijdens de voorbije transferperiode ook verschillende goede zaken.


De Bruggelingen verpulverden eind augustus het nationale transferrecord voor Roman Yaremchuk, maar de Oekraïner kon dat hoge prijskaartje voorlopig nog niet rechtvaardigen. En ook van Dedryck Boyata werd meer verwacht. Daar tegenover deed Club wel een goede zaak met de komst van Ferran Jutgla, terwijl Casper Nielsen en Raphael Onyedika al snel uitgroeiden tot vaste sterkhouders op het middenveld. En ook Bjorn Meijer liet al een meer dan behoorlijke indruk achter.

Club betaalde naar verluidt een slordige 6 miljoen om de linksback over te nemen van FC Groningen. Die transfersom deed hier en daar de wenkbrauwen fronsen, maar Meijer toont zich de investering wel waard. Ook zijn landgenoot Ruud Vormer, die doorheen de jaren al heel wat spelers zag passeren in Brugge, is enthousiast. "Hij is een hele harde werker en ligt goed in de groep. Voor mij is hij een hele goeie linksback. Hij gaat het hier zeker goed doen", stelt de (ex-)aanvoerder op het Youtube-kanaal van Groningen.

GOEDE BAND
Vormer benadrukt wel dat de transfer van Meijer een grote stap was, maar ziet dat de aanpassing goed verliep tot dusver. "Ze hebben natuurlijk ook een groot bedrag op zijn hoofd gezet. Maar ik denk dat hij dat wel gaat waarmaken. In zijn 'koppie' zit het goed, dus dat komt wel goed met hem." De middenvelder bouwde in ieder geval al een goede band op met zijn landgenoot. "Hij is een topper, ik ben gek van die jongen. We hebben veel contact samen. Voor mij is het lastig dat ik minder speel. Dan vraagt hij daarachter en leg ik alles netjes uit. Het klikt gewoon tussen ons."

LEES OOK: 'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Welke aanwinst vindt u tot dusver de beste indruk maken?

Meest recent

Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

23
23
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

25
25
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

31
31
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

513
513
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

111
111
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

219
219
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

86
86
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

82
82
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

317
317
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

125
125
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

173
173
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

515
515
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

30
30
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

58
58
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

221
221
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

179
179
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

95
95
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

192
192
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

430
430
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

154
154
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

238
238
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

893
893

Meer sportnieuws