Vormer geniet van Club-aanwinst: "Ben gek van die jongen"

door
Vormer geniet van Club-aanwinst:

Bij Club Brugge wordt van de WK-break gebruik gemaakt om een balans op te maken van de eerste seizoenshelft. En ook de voorbije zomermercato zal dan ongetwijfeld geëvalueerd worden. Een aantal van de aanwinsten leverde niet het gewenste rendement tot dusver, maar Blauw-Zwart deed tijdens de voorbije transferperiode ook verschillende goede zaken.


De Bruggelingen verpulverden eind augustus het nationale transferrecord voor Roman Yaremchuk, maar de Oekraïner kon dat hoge prijskaartje voorlopig nog niet rechtvaardigen. En ook van Dedryck Boyata werd meer verwacht. Daar tegenover deed Club wel een goede zaak met de komst van Ferran Jutgla, terwijl Casper Nielsen en Raphael Onyedika al snel uitgroeiden tot vaste sterkhouders op het middenveld. En ook Bjorn Meijer liet al een meer dan behoorlijke indruk achter.

Club betaalde naar verluidt een slordige 6 miljoen om de linksback over te nemen van FC Groningen. Die transfersom deed hier en daar de wenkbrauwen fronsen, maar Meijer toont zich de investering wel waard. Ook zijn landgenoot Ruud Vormer, die doorheen de jaren al heel wat spelers zag passeren in Brugge, is enthousiast. "Hij is een hele harde werker en ligt goed in de groep. Voor mij is hij een hele goeie linksback. Hij gaat het hier zeker goed doen", stelt de (ex-)aanvoerder op het Youtube-kanaal van Groningen.

GOEDE BAND
Vormer benadrukt wel dat de transfer van Meijer een grote stap was, maar ziet dat de aanpassing goed verliep tot dusver. "Ze hebben natuurlijk ook een groot bedrag op zijn hoofd gezet. Maar ik denk dat hij dat wel gaat waarmaken. In zijn 'koppie' zit het goed, dus dat komt wel goed met hem." De middenvelder bouwde in ieder geval al een goede band op met zijn landgenoot. "Hij is een topper, ik ben gek van die jongen. We hebben veel contact samen. Voor mij is het lastig dat ik minder speel. Dan vraagt hij daarachter en leg ik alles netjes uit. Het klikt gewoon tussen ons."

LEES OOK: 'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Welke aanwinst vindt u tot dusver de beste indruk maken?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

34
34
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

44
44
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

122
122
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

228
228
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

102
102
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

151
151
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

200
200
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

395
395
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

255
255
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

79
79
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

676
676
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

220
220
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

248
248
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

227
227
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

105
105
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

544
544
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

233
233
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

104
104
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

449
449
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

579
579
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

762
762

Meer sportnieuws