'Concurrent Beerschot werpt Vanhamel reddingsboei toe'

door
'Concurrent Beerschot werpt Vanhamel reddingsboei toe'

In de Challenger Pro League heeft Beerschot VA zaterdag een uitstekende zaak gedaan. Terwijl co-leiders SK Beveren en RWDM 1-1-gelijkspeelden, pakten de Antwerpenaren zelf de volle buit tegen Club Nxt: 1-0. Hierdoor zijn de Mannekes genaderd tot alweer twee punten van de leidersplaats.


Het werd dus een mooi weekend voor Beerschot, dat voor het eerst dit seizoen negen op negen wist te pakken. En in de marge van dat reeksje viel nog meer goed nieuws te rapen. Zo is er mogelijk een oplossing in de maak voor Mike Vanhamel. Gazet van Antwerpen meldt namelijk dat de doelman op interesse kan rekenen van reeksgenoot Lommel SK.

Vanhamel was jarenlang een vaste sterkhouder op 't Kiel. Hij heeft meer dan 130 wedstrijden namens Beerschot op de teller staan en was lange tijd ook aanvoerder. Maar halfweg vorig seizoen werd zijn kapiteinsband plots afgenomen en werd hij naar de B-kern verwezen wegens 'extra-sportieve redenen'. Er waren onder meer spanningen met zijn conculega Wouter Biebauw.

DIRECTE OVERGANG
Dit seizoen leek hij met een propere lei te beginnen en startte hij opnieuw als titularis onder de lat. Tot Vanhamel na 3 speeldagen opnieuw naar de B-kern werd gestuurd. "Omwille van sportieve en extra-sportieve redenen", klonk het toen in de communicatie van de club. Sindsdien zit de doelman nog steeds in de B-kern te verpieteren. Nu zou Lommel hem dus een reddingsboei willen toewerpen. De Limburgers zitten zelf dan ook in acute keepersnood en zouden mikken op een directe overgang. Iets waar Beerschot niet weigerachtig tegenover staat.

LEES OOK: Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Beerschot heeft Vanhamel onheus behandeld ...

Meest recent

Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

11
11
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

116
116
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

70
70
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

28
28
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

82
82
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

104
104
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

208
208
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

92
92
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

785
785
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

113
113
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

162
162
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

15
15
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

627
627
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

309
309
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

223
223
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

129
129
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

39
39
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

384
384
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

298
298
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

161
161
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

218
218
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

115
115
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

44
44
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

110
110
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

585
585

Meer sportnieuws