Beerschot voorbij Club Nxt richting kopduo

95
Beerschot voorbij Club Nxt richting kopduo

Door het WK in Qatar ligt de Jupiler Pro League enkele weken stil, maar in de Challenger Pro League gaat de bal wel gewoon aan rollen. Zaterdagnamiddag kon Beerschot VA op voorlopig één punt van co-leiders SK Beveren en RWDM naderen. Zo pakten de Antwerpenaren op eigen veld de volle buit met een nipte zege tegen een offensief haperend Club Nxt: 1-0.


Vlak voor de aftrap werd Jos Van Hout geëerd bij de thuisploeg. Zo werd een grote tifo ontrold van de legendarische materiaalman, die ook een tribune naar hem vernoemd kreeg. Dat eerbetoon werkte blijkbaar inspirerend voor Hervé Matthys. Het jeugdproduct van Club Brugge en Anderlecht knalde de 1-0 halfweg de eerste helft erg fraai tegen de touwen (zie video onderaan).

De bezoekers verweerden zich vervolgens kranig, maar in het aanvallende compartiment lieten de jongelingen van Club Brugge het nog te vaak afweten. Beerschot, dat Mardochée Nzita nog voor rust zag uitvallen, slaagden er dan weer niet in om de voorsprong verder uit te bouwen. Onder meer Thibo Baeten en Thibault Verlinden zagen hun goede acties niet beloond worden.

EERSTE 9 OP 9
En dus bleef het spannend tot het laatste fluitsignaal. Zo moest Danté Rigo de gelijkmaker van Club Nxt nog in extremis van de lijn halen. Maar Beerschot hield stand en boekte voor het eerst dit seizoen een reeksje van 9 op 9. De Antwerpenaren naderen zo tot op één punt van het kopduo Beveren en RWDM. Die twee ploegen nemen het later op de avond nog tegen mekaar op.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Beerschot gaat nog volop meedoen voor de titel ...

Meest recent

'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

4
4
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

113
113
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

12
12
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

268
268
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

28
28
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

547
547
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

51
51
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

22
22
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

486
486
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

203
203
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

976
976
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

154
154
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

203
203
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

14
14
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

95
95
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

306
306
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

243
243
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

294
294
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

64
64
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

455
455
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

146
146

Meer sportnieuws