3 op 10: kranten sparen probleemgeval Duivels niet

367 stemmen
3 op 10: kranten sparen probleemgeval Duivels niet

De Rode Duivels zijn inmiddels geland in Qatar, waar ze hun intrek hebben genomen in het poepchique Hilton Salwa Beach Resort. Maar veel tijd om te genieten van de faciliteiten in het luxehotel is er niet. Binnen vier dagen staat de eerste WK-groepswedstrijd tegen Canada op het programma en het niveau zal dan serieus naar omhoog moeten.


Vrijdag gingen de Belgen immers compleet de mist in tijdens hun generale repetitie op het WK. De Duivels verloren met 2-1 in de oefenpot tegen Egypte. Een wake up-call, met name voor de wankele defensie. Maar ook hoger op het veld bleven heel wat spelers onder het gewenste niveau. Niet in het minst Eden Hazard. De aanvoerder wou bewijzen dat hij wel degelijk recht heeft op een basisplek in Qatar, maar maakte wederom een bijzonder matige indruk. De commentaren in de kranten zijn daags nadien dan ook behoorlijk scherp.

Bij de beoordelingen van SudPresse krijgt hij bijvoorbeeld slechts een 3 op 10. "Hij wou geruststellen over zijn vorm, maar tegen Egypte gebeurde juist het omgekeerde. Ondanks al zijn goede wil slaagde hij er nooit in om de overhand te nemen van een directe tegenstander. En dat was lange tijd net zijn kracht", klinkt het. "Begon goed de eerste tien minuten. Zakte nadien helaas weg. Voetbalt zonder vertrouwen en zonder ritme. Het probleem wordt steeds groter. Will the real Eden please stand up?", schrijft men bij Het Laatste Nieuws.

GEEN BEPALENDE ACTIES
Het gebrek aan speelminuten bij Real Madrid blijft dus niet zonder gevolgen. Zo blijft Hazard maar ter plaatse trappelen. "Alle ogen waren op hem gericht, maar hij kon niet overtuigen. De conclusies waren hetzelfde als na de match tegen Nederland: hij maakt geen acties meer in de zone van de waarheid", aldus La Dernière Heure. Enkel Het Nieuwsblad toont zich nog ietwat positief met een 6 op 10. "Dwong bijna een strafschop af met een listig passje op Batshuayi. Zorgde voor rust aan de bal, alleen soms iets te veel: de flitsende versnellingen van weleer toonde hij niet."

LEES OOK: Garcia deelt harde tik uit: "Hij mag écht ontgoocheld"

Een basisplaats voor Hazard valt niet langer te rechtvaardigen ...

Meest recent

'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

4
4
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

37
37
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

181
181
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

35
35
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

313
313
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

69
69
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

201
201
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

402
402
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

318
318
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

374
374
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

472
472
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

831
831
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

180
180
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

349
349
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

213
213
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

467
467
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

59
59
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

476
476
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

346
346
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

232
232
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

437
437
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

373
373
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

960
960

Meer sportnieuws