Nainggolan openhartig: "Zal nooit eerlijke uitleg krijgen"

269
Nainggolan openhartig:

Bij Antwerp FC kan men de huidige WK-break goed gebruiken. Na de wisselvallige resultaten van de laatste weken moet coach Mark van Bommel zijn selectie weer op dezelfde scherpte zien te krijgen als tijdens de eerste tien speeldagen van het seizoen. De sportieve leiding moet dan weer een oplossing vinden voor Radja Nainggolan.


De voormalige Rode Duivel wordt op de Bosuil immers naar de uitgang begeleid. Na enkele extra sportieve slippers, zoals verkeersovertredingen en het roken van een e-sigaret vlak voor de wedstrijd tegen Standard, werd de middenvelder uit de A-kern gezet. Afgelopen zondag maakte de Great Old dan weer bekend dat de wegen definitief zullen scheiden en dat de club zal meewerken aan een transfer tijdens de komende periode.

Nainggolan zelf was vrijdagnamiddag te gast bij VTM om de oefenwedstrijd van de Rode Duivels tegen Egypte te analyseren. Tijdens de uitzending liet hij zich ook een eerste keer uit over de recente gebeurtenissen. "Ik weet dat ik in de fout ben gegaan", klinkt het schuldbewust. "Naar mijn mening was de sanctie iets te zwaar, maar goed, dat is mijn mening. Bij de B-kern heb ik altijd heel goed getraind en geprobeerd de jonge gasten iets bij te brengen. Met sommigen heb ik al een kleine band opgebouwd."

DEUR VOLLEDIG DICHT
In ieder geval is de situatie voor Nainggolan duidelijk: zijn verhaal bij Antwerp zit er definitief op. "In het begin zei de club mij dat de deur op een kier stond voor een terugkeer, maar nu is ze volledig dicht. Dat begrijp ik niet, want ik heb alles gedaan wat men van mij gevraagd heeft. Dat zal me altijd parten spelen, maar een eerlijke uitleg zal ik nooit krijgen."

De voormalige international hoopt dan ook dat de zaak snel en netjes kan worden afgehandeld. "Ik heb genoeg meegemaakt, dus dit is voor mij eerder iets kleins. Hopelijk wordt alles snel en op de juiste manier afgehandeld. Als er een einde aan komt. Maar ik gedraag me nog steeds professioneel. Wat de club van me vraagt, doe ik gewoon."

LEES OOK: Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Antwerp heeft Nainggolan te snel afgeschreven ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

8
8
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

11
11
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

22
22
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

13
13
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

74
74
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

65
65
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

38
38
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

44
44
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

20
20
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

13
13
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

188
188
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

59
59
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

112
112
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

86
86
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

99
99
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

88
88
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

320
320
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

62
62
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

335
335
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

186
186
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws