Nainggolan openhartig: "Zal nooit eerlijke uitleg krijgen"

269 stemmen
Nainggolan openhartig:

Bij Antwerp FC kan men de huidige WK-break goed gebruiken. Na de wisselvallige resultaten van de laatste weken moet coach Mark van Bommel zijn selectie weer op dezelfde scherpte zien te krijgen als tijdens de eerste tien speeldagen van het seizoen. De sportieve leiding moet dan weer een oplossing vinden voor Radja Nainggolan.


De voormalige Rode Duivel wordt op de Bosuil immers naar de uitgang begeleid. Na enkele extra sportieve slippers, zoals verkeersovertredingen en het roken van een e-sigaret vlak voor de wedstrijd tegen Standard, werd de middenvelder uit de A-kern gezet. Afgelopen zondag maakte de Great Old dan weer bekend dat de wegen definitief zullen scheiden en dat de club zal meewerken aan een transfer tijdens de komende periode.

Nainggolan zelf was vrijdagnamiddag te gast bij VTM om de oefenwedstrijd van de Rode Duivels tegen Egypte te analyseren. Tijdens de uitzending liet hij zich ook een eerste keer uit over de recente gebeurtenissen. "Ik weet dat ik in de fout ben gegaan", klinkt het schuldbewust. "Naar mijn mening was de sanctie iets te zwaar, maar goed, dat is mijn mening. Bij de B-kern heb ik altijd heel goed getraind en geprobeerd de jonge gasten iets bij te brengen. Met sommigen heb ik al een kleine band opgebouwd."

DEUR VOLLEDIG DICHT
In ieder geval is de situatie voor Nainggolan duidelijk: zijn verhaal bij Antwerp zit er definitief op. "In het begin zei de club mij dat de deur op een kier stond voor een terugkeer, maar nu is ze volledig dicht. Dat begrijp ik niet, want ik heb alles gedaan wat men van mij gevraagd heeft. Dat zal me altijd parten spelen, maar een eerlijke uitleg zal ik nooit krijgen."

De voormalige international hoopt dan ook dat de zaak snel en netjes kan worden afgehandeld. "Ik heb genoeg meegemaakt, dus dit is voor mij eerder iets kleins. Hopelijk wordt alles snel en op de juiste manier afgehandeld. Als er een einde aan komt. Maar ik gedraag me nog steeds professioneel. Wat de club van me vraagt, doe ik gewoon."

LEES OOK: Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

🚀

Antwerp heeft Nainggolan te snel afgeschreven ...

Meest recent

Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

44
44
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

14
14
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

165
165
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

27
27
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

50
50
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

107
107
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

225
225
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

59
59
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

744
744
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

193
193
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

260
260
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

408
408
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

85
85
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

508
508
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

108
108
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

268
268
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

150
150
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

86
86
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

285
285
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

87
87
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

70
70
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

234
234
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

196
196

Meer sportnieuws