Nainggolan openhartig: "Zal nooit eerlijke uitleg krijgen"

269
Nainggolan openhartig:

Bij Antwerp FC kan men de huidige WK-break goed gebruiken. Na de wisselvallige resultaten van de laatste weken moet coach Mark van Bommel zijn selectie weer op dezelfde scherpte zien te krijgen als tijdens de eerste tien speeldagen van het seizoen. De sportieve leiding moet dan weer een oplossing vinden voor Radja Nainggolan.


De voormalige Rode Duivel wordt op de Bosuil immers naar de uitgang begeleid. Na enkele extra sportieve slippers, zoals verkeersovertredingen en het roken van een e-sigaret vlak voor de wedstrijd tegen Standard, werd de middenvelder uit de A-kern gezet. Afgelopen zondag maakte de Great Old dan weer bekend dat de wegen definitief zullen scheiden en dat de club zal meewerken aan een transfer tijdens de komende periode.

Nainggolan zelf was vrijdagnamiddag te gast bij VTM om de oefenwedstrijd van de Rode Duivels tegen Egypte te analyseren. Tijdens de uitzending liet hij zich ook een eerste keer uit over de recente gebeurtenissen. "Ik weet dat ik in de fout ben gegaan", klinkt het schuldbewust. "Naar mijn mening was de sanctie iets te zwaar, maar goed, dat is mijn mening. Bij de B-kern heb ik altijd heel goed getraind en geprobeerd de jonge gasten iets bij te brengen. Met sommigen heb ik al een kleine band opgebouwd."

DEUR VOLLEDIG DICHT
In ieder geval is de situatie voor Nainggolan duidelijk: zijn verhaal bij Antwerp zit er definitief op. "In het begin zei de club mij dat de deur op een kier stond voor een terugkeer, maar nu is ze volledig dicht. Dat begrijp ik niet, want ik heb alles gedaan wat men van mij gevraagd heeft. Dat zal me altijd parten spelen, maar een eerlijke uitleg zal ik nooit krijgen."

De voormalige international hoopt dan ook dat de zaak snel en netjes kan worden afgehandeld. "Ik heb genoeg meegemaakt, dus dit is voor mij eerder iets kleins. Hopelijk wordt alles snel en op de juiste manier afgehandeld. Als er een einde aan komt. Maar ik gedraag me nog steeds professioneel. Wat de club van me vraagt, doe ik gewoon."

LEES OOK: Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Antwerp heeft Nainggolan te snel afgeschreven ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

62
62
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

68
68
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

83
83
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

76
76
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

150
150
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

201
201
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

105
105
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

75
75
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

121
121
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

217
217
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

106
106
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

983
983
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

165
165
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

110
110
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

399
399
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

440
440
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

421
421

Meer sportnieuws