Nainggolan openhartig: "Zal nooit eerlijke uitleg krijgen"

269
Nainggolan openhartig:

Bij Antwerp FC kan men de huidige WK-break goed gebruiken. Na de wisselvallige resultaten van de laatste weken moet coach Mark van Bommel zijn selectie weer op dezelfde scherpte zien te krijgen als tijdens de eerste tien speeldagen van het seizoen. De sportieve leiding moet dan weer een oplossing vinden voor Radja Nainggolan.


De voormalige Rode Duivel wordt op de Bosuil immers naar de uitgang begeleid. Na enkele extra sportieve slippers, zoals verkeersovertredingen en het roken van een e-sigaret vlak voor de wedstrijd tegen Standard, werd de middenvelder uit de A-kern gezet. Afgelopen zondag maakte de Great Old dan weer bekend dat de wegen definitief zullen scheiden en dat de club zal meewerken aan een transfer tijdens de komende periode.

Nainggolan zelf was vrijdagnamiddag te gast bij VTM om de oefenwedstrijd van de Rode Duivels tegen Egypte te analyseren. Tijdens de uitzending liet hij zich ook een eerste keer uit over de recente gebeurtenissen. "Ik weet dat ik in de fout ben gegaan", klinkt het schuldbewust. "Naar mijn mening was de sanctie iets te zwaar, maar goed, dat is mijn mening. Bij de B-kern heb ik altijd heel goed getraind en geprobeerd de jonge gasten iets bij te brengen. Met sommigen heb ik al een kleine band opgebouwd."

DEUR VOLLEDIG DICHT
In ieder geval is de situatie voor Nainggolan duidelijk: zijn verhaal bij Antwerp zit er definitief op. "In het begin zei de club mij dat de deur op een kier stond voor een terugkeer, maar nu is ze volledig dicht. Dat begrijp ik niet, want ik heb alles gedaan wat men van mij gevraagd heeft. Dat zal me altijd parten spelen, maar een eerlijke uitleg zal ik nooit krijgen."

De voormalige international hoopt dan ook dat de zaak snel en netjes kan worden afgehandeld. "Ik heb genoeg meegemaakt, dus dit is voor mij eerder iets kleins. Hopelijk wordt alles snel en op de juiste manier afgehandeld. Als er een einde aan komt. Maar ik gedraag me nog steeds professioneel. Wat de club van me vraagt, doe ik gewoon."

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Antwerp heeft Nainggolan te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

37
37
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

21
21
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

17
17
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

45
45
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

168
168
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

41
41
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

100
100
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

191
191
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

63
63
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

178
178
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

933
933
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

167
167
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

924
924
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws