'Transferplan Liverpool zet PL op zijn kop'

1117 stemmen
'Transferplan Liverpool zet PL op zijn kop'

De komende weken zijn de ogen van de voetbalwereld grotendeels op het WK in Qatar gericht. Voor de clubteams is het dan weer een ideaal moment om de balans op te maken van het seizoen tot dusver en eventueel al plannen smeden voor de komende mercato's. Dat is onder meer bij Liverpool FC het geval.


De Reds kenden tot dusver een behoorlijk wisselvallig seizoen. In de eigen Premier League liet de manschappen van coach Jürgen Klopp heel wat steken vallen, waardoor de Engelse vice-kampioen na veertien speeldagen op een teleurstellende zesde plaats staat. In de Champions League moest Liverpool de groepswinst dan weer aan SSC Napoli laten. Binnen de club zou men dan ook versterking overwegen met oog op de komende seizoenen.

Met name op het middenveld is vers bloed welgekomen. Spelers als Jordan Henderson, Thiago Alcantara en James Milner worden alweer een dagje ouder, Naby Keita blijft met fysieke problemen sukkelen en de gehuurde Arthur Melo komt tekort. Daarom zou Liverpool zijn opties aan het afwegen zijn. Jude Bellingham wordt bijvoorbeeld genoemd, maar de concurrentie voor het goudhaantje van Borussia Dortmund. Nu zou men echter een interessante optie bij een directe concurrent hebben gevonden.

OOK JUVE OP DE LOER
Zo meldt The Guardian dat Liverpool de situatie rond Mason Mount nauwgezet opvolgt. De 23-jarige WK-ganger van Engeland is momenteel een vaste waarde bij Chelsea FC. Maar zijn contract op Stamford Bridge loopt na volgend seizoen af en de onderhandelingen over een eventuele verlenging verlopen moeizaam. Het bestuur van de Blues blijft weliswaar optimistisch dat het alsnog tot een akkoord komt, maar bij Liverpool hoopt men natuurlijk op een omgekeerd scenario. Ook Juventus zou het dossier overigens in de gaten houden.

LEES OOK: 'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

34
34
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

18
18
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

32
32
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

144
144
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

60
60
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

246
246
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

164
164
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

54
54
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

54
54
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

414
414
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

56
56
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

152
152
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

240
240
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

59
59
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

145
145
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

259
259
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

42
42
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

61
61
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

74
74
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

123
123
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

107
107
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

38
38
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

228
228
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

217
217
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

511
511

Meer sportnieuws