Martinez verklapt: "Zij zullen allebei spelen"

door
Martinez verklapt:

Vrijdagnamiddag werken de Rode Duivels hun laatste oefenwedstrijd af voor de start van het WK. In het indrukwekkende Jaber Al-Ahmad-stadion te Koeweit vormen Mohamed Salah en zijn Egyptische ploegmaats de tegenstander van dienst. Het wordt interessant om te kijken welke spelers dan aan de aftrap zullen verschijnen.


Daags voor de oefenpot stond bondscoach Roberto Martinez de aanwezige media te woord. Tijdens zijn persbabbel deed de Spanjaard zijn best om te benadrukken dat er niet veel conclusies aan zijn basisploeg mogen verbonden worden. "Eerlijk: ik heb mijn ploeg nog niet. Maar verwacht niet de basiself voor Canada. Ik wil iedereen klaarstomen en laten wennen aan het klimaat", klonk het bij Sporza.

Desondanks liet de bondscoach toch al wat in zijn kaarten kijken. Zo bevestigde hij dat Leandro Trossard niet in actie zal komen. De aanvaller incasseerde een trap op training en er worden geen risico's genomen, de eerste groepsmatch tegen Canada komt voor hem echter niet in gevaar. Martinez voegde er wel aan toe dat Eden Hazard hierdoor zal starten tegen Egypte en minstens een uur tussen de lijnen zal staan.

VERVANGER LUKAKU
De revaliderende Romelu Lukaku is er uiteraard ook niet bij en dus wordt het uitkijken naar wie hem voorin zal vervangen. Martinez verklapte alvast dat hij zijn twee overgebleven spitsen minuten zal laten maken. "We zullen Michy Batshuayi en Loïs Openda aan het werk zien. Dit is het juiste moment", aldus de bondscoach.

LEES OOK: Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Indien fit, moet Trossard in de basis starten tegen Canada ...

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

32
32
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

74
74
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

80
80
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

82
82
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

170
170
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

220
220
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

144
144
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

38
38
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

500
500
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

353
353
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

589
589
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

349
349
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

108
108
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

118
118
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

433
433
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

112
112
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

275
275
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

475
475
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

200
200
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

585
585

Meer sportnieuws