Martinez verklapt: "Zij zullen allebei spelen"

door
Martinez verklapt:

Vrijdagnamiddag werken de Rode Duivels hun laatste oefenwedstrijd af voor de start van het WK. In het indrukwekkende Jaber Al-Ahmad-stadion te Koeweit vormen Mohamed Salah en zijn Egyptische ploegmaats de tegenstander van dienst. Het wordt interessant om te kijken welke spelers dan aan de aftrap zullen verschijnen.


Daags voor de oefenpot stond bondscoach Roberto Martinez de aanwezige media te woord. Tijdens zijn persbabbel deed de Spanjaard zijn best om te benadrukken dat er niet veel conclusies aan zijn basisploeg mogen verbonden worden. "Eerlijk: ik heb mijn ploeg nog niet. Maar verwacht niet de basiself voor Canada. Ik wil iedereen klaarstomen en laten wennen aan het klimaat", klonk het bij Sporza.

Desondanks liet de bondscoach toch al wat in zijn kaarten kijken. Zo bevestigde hij dat Leandro Trossard niet in actie zal komen. De aanvaller incasseerde een trap op training en er worden geen risico's genomen, de eerste groepsmatch tegen Canada komt voor hem echter niet in gevaar. Martinez voegde er wel aan toe dat Eden Hazard hierdoor zal starten tegen Egypte en minstens een uur tussen de lijnen zal staan.

VERVANGER LUKAKU
De revaliderende Romelu Lukaku is er uiteraard ook niet bij en dus wordt het uitkijken naar wie hem voorin zal vervangen. Martinez verklapte alvast dat hij zijn twee overgebleven spitsen minuten zal laten maken. "We zullen Michy Batshuayi en Loïs Openda aan het werk zien. Dit is het juiste moment", aldus de bondscoach.

LEES OOK: Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

Indien fit, moet Trossard in de basis starten tegen Canada ...

Meest recent

'Pikante saga: Real kan droomtransfer Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

0
0
Rode Duivel stuurde Anderlecht wandelen

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

37
37
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met Engelse knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

83
83
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

141
141
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

256
256
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

80
80
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

71
71
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

365
365
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

96
96
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

135
135
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

315
315
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

221
221
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

208
208
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

219
219
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

74
74
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

109
109
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

182
182
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

131
131
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

590
590
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

340
340
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

77
77
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

147
147
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

391
391

Meer sportnieuws