'Eden Hazard op terugweg naar Premier League'

door
'Eden Hazard op terugweg naar Premier League'

Eden Hazard staat in Qatar voor één van de belangrijkste momenten in zijn carrière. Tijdens het WK wil de aanvoerder van de Rode Duivels aan de rest van de wereld laten zien dat hij nog steeds zijn plaats heeft in het topvoetbal. Bovendien krijgt hij er een ideaal podium om zich in de kijker te spelen van andere clubs.


En dat laatste zal ook nodig zijn. Nadat zijn eerste seizoenen bij Real Madrid in rook opgingen door aanhoudend blessureleed, komt Hazard tijdens de huidige jaargang nog steeds amper in actie hoewel zijn fysieke problemen van de baan lijken. Diverse bronnen melden dan ook dat de Spaanse kampioen afscheid wil nemen van zijn grootverdiener.

Hazard liet deze week nog verstaan dat een winters vertrek voor hem geen optie is, maar dat er komende zomer wel één en ander mogelijk is. Dan moet er wel een geschikte club voor hem gevonden worden. Volgens SPORT zijn er alvast een drietal opties. Het meest waarschijnlijke is een terugkeer naar de Premier League. Zo zouden Newcastle United en Aston Villa zijn komst wel zien zitten.

MEGASALARIS
Het Catalaanse medium schuit echter nog een mogelijke bestemming naar voren: Juventus. De Oude Dame toonde eerder al interesse en kan nog wat aanvallende impulsen gebruiken. Maar SPORT voorziet één groot struikelblok. Hazard strijkt in Madrid immers een riant salaris op en zou een slordige 30 miljoen euro bruto per jaar verdienen. In de huidige omstandigheden zal geen enkele andere club dat loon willen evenaren. De Rode Duivel zal dus flink wat water bij de wijn moeten doen om een eventuele transfer rond te krijgen.

LEES OOK: Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

🚀

Hazard kan beter bij Real Madrid blijven ...

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

110
110
Eén op zes voor AA Gent: groot verschil met vorig seizoen

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

231
231
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

198
198
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

74
74
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

95
95
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

82
82
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

114
114
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

62
62
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

213
213
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

26
26
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

470
470
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

60
60
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

97
97
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

181
181
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

312
312
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

94
94
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

101
101
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

285
285
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

517
517
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

164
164
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

120
120
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

571
571
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

165
165

Meer sportnieuws