Sterke man KVO gooit transferplannen op tafel

door
Sterke man KVO gooit transferplannen op tafel

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League is exact halfweg, na het WK zullen verschillende ploegen dus een tandje moeten bijsteken om de degradatie alsnog af te wenden. Dat is ook het geval bij KV Oostende. Winterse versterking is dan ook welgekomen bij de Kustploeg.


KVO kon de WK-break inzetten op een veertiende plaats in het klassement, met vier puntjes boven de degradatiezone. Inmiddels ruilde de Kustploeg coach Yves Vanderhaeghe ook in voor oude bekende Dominik Thalhammer. Die laatste leidde zijn ploeg naar een belangrijke zege tegen directe concurrent KV Kortrijk. Maar vlak voor de WK-break bleek dat extra kwaliteit geen overbodige luxe is, zo verloor KVO met 6-0 van promovendus Westerlo.

In een interview op de clubwebstek geeft CEO Gauthier Ganaye nu ook toe dat er werk wordt gemaakt van versterking. Al zal KVO niet eender welke speler aantrekken. "Samen met Dominik ben ik bezig met een evaluatie van de huidige spelerskern. De laatste paar maanden leerden we de sterke maar ook de zwakke punten van onze ploeg kennen en we weten wat we moeten verbeteren om competitiever te zijn. Als we in januari nieuwe spelers halen, moeten ze echter meteen een meerwaarde bieden."

KERN AFSLANKEN
Maar niet alleen aan inkomende zijde zal Oostende zich roeren. Zo bevestigt Ganaye dat het de bedoeling is om ook spelers van de hand te doen. "De kern moet worden afgeslankt. We zitten nu met 30 spelers en dat is eigenlijk te veel. We bekijken dus of we een oplossing vinden voor spelers die minder aan de bak komen, eventueel op huurbasis. Daarnaast kunnen we na Nieuwjaar opnieuw rekenen op Maxime D’Arpino. Ik hoef niet te vertellen dat hij met zijn kwaliteiten héél belangrijk kan worden in de tweede seizoenshelft. Onze zwakheden oplossen en onze natuurlijke sterke punten beklemtonen, dát is ons strijdplan."

LEES OOK: Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

KVO heeft momenteel al voldoende kwaliteit om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

62
62
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

58
58
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

175
175
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

222
222
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

80
80
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

177
177
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

103
103
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

195
195
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

35
35
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

80
80
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

177
177

Meer sportnieuws