Sterke man KVO gooit transferplannen op tafel

340 stemmen
Sterke man KVO gooit transferplannen op tafel

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League is exact halfweg, na het WK zullen verschillende ploegen dus een tandje moeten bijsteken om de degradatie alsnog af te wenden. Dat is ook het geval bij KV Oostende. Winterse versterking is dan ook welgekomen bij de Kustploeg.


KVO kon de WK-break inzetten op een veertiende plaats in het klassement, met vier puntjes boven de degradatiezone. Inmiddels ruilde de Kustploeg coach Yves Vanderhaeghe ook in voor oude bekende Dominik Thalhammer. Die laatste leidde zijn ploeg naar een belangrijke zege tegen directe concurrent KV Kortrijk. Maar vlak voor de WK-break bleek dat extra kwaliteit geen overbodige luxe is, zo verloor KVO met 6-0 van promovendus Westerlo.

In een interview op de clubwebstek geeft CEO Gauthier Ganaye nu ook toe dat er werk wordt gemaakt van versterking. Al zal KVO niet eender welke speler aantrekken. "Samen met Dominik ben ik bezig met een evaluatie van de huidige spelerskern. De laatste paar maanden leerden we de sterke maar ook de zwakke punten van onze ploeg kennen en we weten wat we moeten verbeteren om competitiever te zijn. Als we in januari nieuwe spelers halen, moeten ze echter meteen een meerwaarde bieden."

KERN AFSLANKEN
Maar niet alleen aan inkomende zijde zal Oostende zich roeren. Zo bevestigt Ganaye dat het de bedoeling is om ook spelers van de hand te doen. "De kern moet worden afgeslankt. We zitten nu met 30 spelers en dat is eigenlijk te veel. We bekijken dus of we een oplossing vinden voor spelers die minder aan de bak komen, eventueel op huurbasis. Daarnaast kunnen we na Nieuwjaar opnieuw rekenen op Maxime D’Arpino. Ik hoef niet te vertellen dat hij met zijn kwaliteiten héél belangrijk kan worden in de tweede seizoenshelft. Onze zwakheden oplossen en onze natuurlijke sterke punten beklemtonen, dát is ons strijdplan."

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

KVO heeft momenteel al voldoende kwaliteit om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

13
13
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

31
31
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

26
26
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

58
58
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

46
46
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

75
75
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

203
203
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

459
459
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

181
181
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

383
383
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

301
301
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

185
185
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

84
84
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

82
82
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

148
148
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

169
169
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

336
336
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

338
338
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

265
265
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

476
476
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

146
146
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

670
670
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

101
101
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

68
68
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

372
372

Meer sportnieuws