Sterke man KVO gooit transferplannen op tafel

door
Sterke man KVO gooit transferplannen op tafel

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League is exact halfweg, na het WK zullen verschillende ploegen dus een tandje moeten bijsteken om de degradatie alsnog af te wenden. Dat is ook het geval bij KV Oostende. Winterse versterking is dan ook welgekomen bij de Kustploeg.


KVO kon de WK-break inzetten op een veertiende plaats in het klassement, met vier puntjes boven de degradatiezone. Inmiddels ruilde de Kustploeg coach Yves Vanderhaeghe ook in voor oude bekende Dominik Thalhammer. Die laatste leidde zijn ploeg naar een belangrijke zege tegen directe concurrent KV Kortrijk. Maar vlak voor de WK-break bleek dat extra kwaliteit geen overbodige luxe is, zo verloor KVO met 6-0 van promovendus Westerlo.

In een interview op de clubwebstek geeft CEO Gauthier Ganaye nu ook toe dat er werk wordt gemaakt van versterking. Al zal KVO niet eender welke speler aantrekken. "Samen met Dominik ben ik bezig met een evaluatie van de huidige spelerskern. De laatste paar maanden leerden we de sterke maar ook de zwakke punten van onze ploeg kennen en we weten wat we moeten verbeteren om competitiever te zijn. Als we in januari nieuwe spelers halen, moeten ze echter meteen een meerwaarde bieden."

KERN AFSLANKEN
Maar niet alleen aan inkomende zijde zal Oostende zich roeren. Zo bevestigt Ganaye dat het de bedoeling is om ook spelers van de hand te doen. "De kern moet worden afgeslankt. We zitten nu met 30 spelers en dat is eigenlijk te veel. We bekijken dus of we een oplossing vinden voor spelers die minder aan de bak komen, eventueel op huurbasis. Daarnaast kunnen we na Nieuwjaar opnieuw rekenen op Maxime D’Arpino. Ik hoef niet te vertellen dat hij met zijn kwaliteiten héél belangrijk kan worden in de tweede seizoenshelft. Onze zwakheden oplossen en onze natuurlijke sterke punten beklemtonen, dát is ons strijdplan."

LEES OOK: De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

KVO heeft momenteel al voldoende kwaliteit om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

13
13
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

27
27
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

39
39
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

86
86
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

123
123
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

38
38
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

151
151
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

51
51
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

68
68
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

370
370
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

338
338
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

778
778
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

255
255
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

425
425
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

242
242
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

954
954
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

320
320
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

379
379
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

215
215
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

650
650
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

269
269
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

570
570

Meer sportnieuws