WK-voorspelling Eto'o doet voetbalfans duizelen

door
WK-voorspelling Eto'o doet voetbalfans duizelen

Enkele dagen voor de WK-eindronde officieel van start, regent het voorspellingen over het hoe het toernooi zal verlopen. Ook heel wat prominenten uit de voetbalwereld waagden zich aan zo'n pronostiek. Al maakte voormalig topspits Samuel Eto'o het wel heel erg bont met zijn voorspellingen.


De oud-aanvaller van onder meer FC Barcelona en Internazionale is momenteel aan de slag als voorzitter van de Kameroense voetbalbond. In die functie wist hij de gemoederen al meermaals te beroeren. Zo deed hij al enkele bedenkelijke uitspraken en zorgde hij voor stormpjes met zijn vermeende invloed op de selectiepolitiek. AA Gent-verdediger Michael Ngadeu, goed voor 51 interlands, is er bijvoorbeeld niet bij tijdens het WK. Volgens zijn makelaar op voorspraak van Eto'o. Bondscoach Rigobert Song kende tijdens de bekendmaking van de selectie dan weer bepaalde spelers niet bij naam.

De 'Ontembare Leeuwen' hebben dus af te rekenen met de nodige muizenissen, desondanks schat Eto'o de kansen van zijn land behoorlijk hoog in. Meer zelfs: de oud-spits verwacht zelfs dat Kameroen de finale zal halen. Dat voorspelde de bondspreses bij ESPN. Eto'o verwacht zich trouwens aan Afrikaanse dominantie in Qatar. Zo tipt hij Marokko als tegenstander in de finale en ziet hij Senegal de derde plaats pakken ten koste van titelverdediger Frankrijk.

DUIVELS IN KWARTFINALE
Eto'o heeft nog meer verrassingen voorzien in zijn pronostiek. Zo ziet hij Nederland bijvoorbeeld sneuvelen in de poulefase ten koste van gastland Qatar. Wat de Belgen betreft voorziet Eto'o een tweede plaats in de poule. In de tweede ronde zouden de Rode Duivels het dan weer halen van Duitsland. Om vervolgens te sneuvelen in de kwartfinales tegen ... Kameroen.

JOUW MENING TELT:
Er haalt minstens één Afrikaans land de halve finales ...

Meest recent

'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

134
134
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

44
44
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

263
263
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

51
51
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

877
877
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

536
536
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

399
399
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1408
1408
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

527
527
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

542
542
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

438
438
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

195
195
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

137
137
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

122
122
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

184
184
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

83
83
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

549
549
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

174
174
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

396
396
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

69
69
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

93
93
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

579
579
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

118
118
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

144
144
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

778
778

Meer sportnieuws