WK-voorspelling Eto'o doet voetbalfans duizelen

door
WK-voorspelling Eto'o doet voetbalfans duizelen

Enkele dagen voor de WK-eindronde officieel van start, regent het voorspellingen over het hoe het toernooi zal verlopen. Ook heel wat prominenten uit de voetbalwereld waagden zich aan zo'n pronostiek. Al maakte voormalig topspits Samuel Eto'o het wel heel erg bont met zijn voorspellingen.


De oud-aanvaller van onder meer FC Barcelona en Internazionale is momenteel aan de slag als voorzitter van de Kameroense voetbalbond. In die functie wist hij de gemoederen al meermaals te beroeren. Zo deed hij al enkele bedenkelijke uitspraken en zorgde hij voor stormpjes met zijn vermeende invloed op de selectiepolitiek. AA Gent-verdediger Michael Ngadeu, goed voor 51 interlands, is er bijvoorbeeld niet bij tijdens het WK. Volgens zijn makelaar op voorspraak van Eto'o. Bondscoach Rigobert Song kende tijdens de bekendmaking van de selectie dan weer bepaalde spelers niet bij naam.

De 'Ontembare Leeuwen' hebben dus af te rekenen met de nodige muizenissen, desondanks schat Eto'o de kansen van zijn land behoorlijk hoog in. Meer zelfs: de oud-spits verwacht zelfs dat Kameroen de finale zal halen. Dat voorspelde de bondspreses bij ESPN. Eto'o verwacht zich trouwens aan Afrikaanse dominantie in Qatar. Zo tipt hij Marokko als tegenstander in de finale en ziet hij Senegal de derde plaats pakken ten koste van titelverdediger Frankrijk.

DUIVELS IN KWARTFINALE
Eto'o heeft nog meer verrassingen voorzien in zijn pronostiek. Zo ziet hij Nederland bijvoorbeeld sneuvelen in de poulefase ten koste van gastland Qatar. Wat de Belgen betreft voorziet Eto'o een tweede plaats in de poule. In de tweede ronde zouden de Rode Duivels het dan weer halen van Duitsland. Om vervolgens te sneuvelen in de kwartfinales tegen ... Kameroen.

LEES OOK: Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Er haalt minstens één Afrikaans land de halve finales ...

Meest recent

Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

4
4
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

29
29
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

8
8
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

54
54
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

205
205
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

33
33
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

33
33
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

83
83
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

62
62
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

167
167
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

107
107
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

124
124
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

83
83
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

569
569
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

47
47
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

290
290
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

30
30
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

103
103
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

41
41
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

96
96
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

84
84
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

61
61
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

516
516
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

125
125
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

76
76

Meer sportnieuws