Mignolet beloond met internationale topfunctie

door
Mignolet beloond met internationale topfunctie

Tijdens het WK in Qatar zal hij normaal gezien zijn meerdere moeten erkennen in Thibaut Courtois, maar Simon Mignolet mag terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft. En de doelman van Club Brugge gaat weldra nog meer zijn stempel drukken op het internationale voetbal. Zo treedt hij toe tot de 'Global Player Council' van de FIFPro.


Mignolet heeft gedurende zijn carrière al heel wat ervaring opgedaan op het allerhoogste niveau. En die ervaring wil hij nu ook gaan gebruiken om mee de toekomst te bepalen van het wereldwijde voetbal. Zo werd hij opgenomen in de 'Global Player Council' van de FIFPro, het mondiale vakverbond van profvoetballers.

De GPC is een belangrijk adviesorgaan dat bestaat uit een dertigtal profvoetballers en -voetbalsters wereldwijd. Naast Mignolet zetelen er bekende namen in zoals Giorgio Chiellini, Arturo Vidal, Nicolas Tagliafico, Lucie Bronze en André Ayew. De CPG wordt regelmatig gevraagd naar adviezen en suggesties over de werking en toekomst van het mondiale voetbal.

BELANGRIJKE STEM
Mignolet is dan ook fier met deze topfunctie en kijkt er naar uit om zijn steentje te gaan bijdragen. "Ik ben enthousiast om bij de GPC aan de slag te gaan. Het is belangrijk dat spelers een stem hebben en deel uitmaken van discussies die bijdragen tot betere omstandigheden voor voetballers in de hele wereld", reageert hij op de webstek van de FIFPro.

LEES OOK: 'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Wat ziet u Mignolet worden na zijn profcarrière?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

4
4
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

22
22
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

98
98
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

176
176
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

42
42
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

76
76
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

201
201
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

214
214
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

42
42
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

106
106
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

190
190
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

59
59
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

185
185
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

103
103
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

88
88
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

87
87
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

93
93
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

218
218
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

252
252
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

161
161
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

86
86
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

249
249
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

522
522
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

73
73

Meer sportnieuws