KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. Heel wat talenten zijn gewild door buitenlandse clubs. Eén talent werd uit handen van de Europese top gehouden.
"Eerst en vooral zijn we verheugd dat Zaïd Bafdili een verbintenis is aangegaan met ons makelaarskantoor. Het 15-jarige toptalent is voetbaltechnisch zeer onderlegd en komt het best tot zijn recht als defensieve of centrale middenvelder. De balvaste jonge Belg maakt ook deel uit van de nationale U16 van België. Daarnaast zijn we eveneens opgetogen om te mogen aankondigen dat Bafdili zijn eerste profcontract bij KRC Genk heeft getekend. Ondanks concrete interesse van Paris Saint-Germain en FC Barcelona kiest onze balvirtuoos voor een Limburgs avontuur tot 2025", laat makelaarskantoor JC Playermanagement weten.
Het jonge talent speelde eerder voor RSC Anderlecht en KV Mechelen. Kan hij in de voetsporen treden van onder meer Maarten Vandevoordt, Bryan Heynen en Bilal El Khannouss?
LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’
Claudio Reulens