'Man Utd wil mercato op zijn kop zetten met komst Mbappé'

door
'Man Utd wil mercato op zijn kop zetten met komst Mbappé'

Manchester United lijkt in de nabije toekomst zijn grootste vedette te verliezen, want Cristiano Ronaldo heeft zich de voorbije dagen helemaal onmogelijk gemaakt op Old Trafford met enkele gepeperde uitspraken richting het clubbestuur en trainer Erik ten Hag. Een vertrek lijkt daardoor onafwendbaar, liefst al in januari of ten laatste in de zomer. Maar bij United blijven ze niet bij de pakken zitten.


Er zal nog offensieve versterking komen bij de Engelse grootmacht en daarvoor mikken ze wel zeer hoog. Volgens The Mirror wil Man Utd een poging ondernemen om niemand minder dan Kylian Mbappé naar Engeland te lokken. De voorbije maanden werd er ook al druk gespeculeerd dat de 23-jarige aanvaller zou willen vertrekken bij PSG, al ontkende hij zelf die geruchten.

Manchester United zou zo'n 170 miljoen euro veil hebben om Mbappé binnen te halen, maar de kans lijkt klein dat dat bedrag voldoende zal zijn om PSG tot een transfer te kunnen verleiden. Mbappé moet namelijk het absolute uithangbord van de Parijse club worden en daarom kreeg hij vorige zomer nog een nieuw megacontract tot 2025 voorgeschoteld. Voor minder dan een wereldrecord zullen ze hem dan ook niet willen laten vertrekken.

CHAMPIONS LEAGUE
Mbappé zelf zou echter wel oren hebben naar een avontuur in de Premier League. Maar hij stelt wel één voorwaarde voor een transfer: Man Utd zal zich moeten plaatsen voor de Champions League. Ze zullen dus nog aan de bak moeten, want ze staan momenteel pas vijfde in de rangschikking. Mbappé wil immers absoluut prijzen winnen en als United zich niet eens voor het kampioenenbal kan plaatsen, dan lijkt de kans daarop zeer klein te zijn.

LEES OOK: Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

Denk je dat Man Utd kans maakt op Mbappé?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

1
1
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

27
27
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

25
25
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

139
139
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

211
211
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

83
83
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

103
103
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

35
35
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

58
58
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

105
105
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

56
56
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

207
207
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

84
84
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

196
196
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

132
132
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

82
82
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

66
66
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

119
119
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

84
84
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

348
348
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

412
412
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

389
389

Meer sportnieuws