'Man Utd wil mercato op zijn kop zetten met komst Mbappé'

door
'Man Utd wil mercato op zijn kop zetten met komst Mbappé'

Manchester United lijkt in de nabije toekomst zijn grootste vedette te verliezen, want Cristiano Ronaldo heeft zich de voorbije dagen helemaal onmogelijk gemaakt op Old Trafford met enkele gepeperde uitspraken richting het clubbestuur en trainer Erik ten Hag. Een vertrek lijkt daardoor onafwendbaar, liefst al in januari of ten laatste in de zomer. Maar bij United blijven ze niet bij de pakken zitten.


Er zal nog offensieve versterking komen bij de Engelse grootmacht en daarvoor mikken ze wel zeer hoog. Volgens The Mirror wil Man Utd een poging ondernemen om niemand minder dan Kylian Mbappé naar Engeland te lokken. De voorbije maanden werd er ook al druk gespeculeerd dat de 23-jarige aanvaller zou willen vertrekken bij PSG, al ontkende hij zelf die geruchten.

Manchester United zou zo'n 170 miljoen euro veil hebben om Mbappé binnen te halen, maar de kans lijkt klein dat dat bedrag voldoende zal zijn om PSG tot een transfer te kunnen verleiden. Mbappé moet namelijk het absolute uithangbord van de Parijse club worden en daarom kreeg hij vorige zomer nog een nieuw megacontract tot 2025 voorgeschoteld. Voor minder dan een wereldrecord zullen ze hem dan ook niet willen laten vertrekken.

CHAMPIONS LEAGUE
Mbappé zelf zou echter wel oren hebben naar een avontuur in de Premier League. Maar hij stelt wel één voorwaarde voor een transfer: Man Utd zal zich moeten plaatsen voor de Champions League. Ze zullen dus nog aan de bak moeten, want ze staan momenteel pas vijfde in de rangschikking. Mbappé wil immers absoluut prijzen winnen en als United zich niet eens voor het kampioenenbal kan plaatsen, dan lijkt de kans daarop zeer klein te zijn.

LEES OOK: Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Denk je dat Man Utd kans maakt op Mbappé?

Meest recent

Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

2
2
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

27
27
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

60
60
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

349
349
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

54
54
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

80
80
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

36
36
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

148
148
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

650
650
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

195
195
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

135
135
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

138
138
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

165
165
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

376
376
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

566
566
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

45
45
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

54
54
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

34
34
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

31
31
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

166
166
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

64
64
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

58
58
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1541
1541
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

39
39

Meer sportnieuws