'Man Utd wil mercato op zijn kop zetten met komst Mbappé'

door
'Man Utd wil mercato op zijn kop zetten met komst Mbappé'

Manchester United lijkt in de nabije toekomst zijn grootste vedette te verliezen, want Cristiano Ronaldo heeft zich de voorbije dagen helemaal onmogelijk gemaakt op Old Trafford met enkele gepeperde uitspraken richting het clubbestuur en trainer Erik ten Hag. Een vertrek lijkt daardoor onafwendbaar, liefst al in januari of ten laatste in de zomer. Maar bij United blijven ze niet bij de pakken zitten.


Er zal nog offensieve versterking komen bij de Engelse grootmacht en daarvoor mikken ze wel zeer hoog. Volgens The Mirror wil Man Utd een poging ondernemen om niemand minder dan Kylian Mbappé naar Engeland te lokken. De voorbije maanden werd er ook al druk gespeculeerd dat de 23-jarige aanvaller zou willen vertrekken bij PSG, al ontkende hij zelf die geruchten.

Manchester United zou zo'n 170 miljoen euro veil hebben om Mbappé binnen te halen, maar de kans lijkt klein dat dat bedrag voldoende zal zijn om PSG tot een transfer te kunnen verleiden. Mbappé moet namelijk het absolute uithangbord van de Parijse club worden en daarom kreeg hij vorige zomer nog een nieuw megacontract tot 2025 voorgeschoteld. Voor minder dan een wereldrecord zullen ze hem dan ook niet willen laten vertrekken.

CHAMPIONS LEAGUE
Mbappé zelf zou echter wel oren hebben naar een avontuur in de Premier League. Maar hij stelt wel één voorwaarde voor een transfer: Man Utd zal zich moeten plaatsen voor de Champions League. Ze zullen dus nog aan de bak moeten, want ze staan momenteel pas vijfde in de rangschikking. Mbappé wil immers absoluut prijzen winnen en als United zich niet eens voor het kampioenenbal kan plaatsen, dan lijkt de kans daarop zeer klein te zijn.

LEES OOK: 'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

Denk je dat Man Utd kans maakt op Mbappé?

Meest recent

'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

5
5
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

28
28
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

96
96
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

109
109
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

189
189
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

30
30
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

80
80
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

118
118
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

570
570
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

141
141
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

198
198
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

407
407
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

86
86
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

185
185
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

139
139
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

98
98
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

76
76
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

14
14
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

165
165
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

161
161
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

216
216
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

111
111
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

318
318
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

111
111

Meer sportnieuws