'Man Utd wil mercato op zijn kop zetten met komst Mbappé'

234 stemmen
'Man Utd wil mercato op zijn kop zetten met komst Mbappé'

Manchester United lijkt in de nabije toekomst zijn grootste vedette te verliezen, want Cristiano Ronaldo heeft zich de voorbije dagen helemaal onmogelijk gemaakt op Old Trafford met enkele gepeperde uitspraken richting het clubbestuur en trainer Erik ten Hag. Een vertrek lijkt daardoor onafwendbaar, liefst al in januari of ten laatste in de zomer. Maar bij United blijven ze niet bij de pakken zitten.


Er zal nog offensieve versterking komen bij de Engelse grootmacht en daarvoor mikken ze wel zeer hoog. Volgens The Mirror wil Man Utd een poging ondernemen om niemand minder dan Kylian Mbappé naar Engeland te lokken. De voorbije maanden werd er ook al druk gespeculeerd dat de 23-jarige aanvaller zou willen vertrekken bij PSG, al ontkende hij zelf die geruchten.

Manchester United zou zo'n 170 miljoen euro veil hebben om Mbappé binnen te halen, maar de kans lijkt klein dat dat bedrag voldoende zal zijn om PSG tot een transfer te kunnen verleiden. Mbappé moet namelijk het absolute uithangbord van de Parijse club worden en daarom kreeg hij vorige zomer nog een nieuw megacontract tot 2025 voorgeschoteld. Voor minder dan een wereldrecord zullen ze hem dan ook niet willen laten vertrekken.

CHAMPIONS LEAGUE
Mbappé zelf zou echter wel oren hebben naar een avontuur in de Premier League. Maar hij stelt wel één voorwaarde voor een transfer: Man Utd zal zich moeten plaatsen voor de Champions League. Ze zullen dus nog aan de bak moeten, want ze staan momenteel pas vijfde in de rangschikking. Mbappé wil immers absoluut prijzen winnen en als United zich niet eens voor het kampioenenbal kan plaatsen, dan lijkt de kans daarop zeer klein te zijn.

LEES OOK: 'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Denk je dat Man Utd kans maakt op Mbappé?

Meest recent

Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

0
0
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

118
118
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

125
125
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

34
34
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

81
81
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

86
86
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

191
191
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

182
182
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

61
61
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

121
121
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

222
222
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

243
243
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

436
436
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

226
226
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

429
429
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

142
142
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

56
56
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

250
250
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

264
264
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

572
572
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

319
319
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

475
475
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

129
129
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

327
327
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

327
327

Meer sportnieuws