'Man Utd wil mercato op zijn kop zetten met komst Mbappé'

door
'Man Utd wil mercato op zijn kop zetten met komst Mbappé'

Manchester United lijkt in de nabije toekomst zijn grootste vedette te verliezen, want Cristiano Ronaldo heeft zich de voorbije dagen helemaal onmogelijk gemaakt op Old Trafford met enkele gepeperde uitspraken richting het clubbestuur en trainer Erik ten Hag. Een vertrek lijkt daardoor onafwendbaar, liefst al in januari of ten laatste in de zomer. Maar bij United blijven ze niet bij de pakken zitten.


Er zal nog offensieve versterking komen bij de Engelse grootmacht en daarvoor mikken ze wel zeer hoog. Volgens The Mirror wil Man Utd een poging ondernemen om niemand minder dan Kylian Mbappé naar Engeland te lokken. De voorbije maanden werd er ook al druk gespeculeerd dat de 23-jarige aanvaller zou willen vertrekken bij PSG, al ontkende hij zelf die geruchten.

Manchester United zou zo'n 170 miljoen euro veil hebben om Mbappé binnen te halen, maar de kans lijkt klein dat dat bedrag voldoende zal zijn om PSG tot een transfer te kunnen verleiden. Mbappé moet namelijk het absolute uithangbord van de Parijse club worden en daarom kreeg hij vorige zomer nog een nieuw megacontract tot 2025 voorgeschoteld. Voor minder dan een wereldrecord zullen ze hem dan ook niet willen laten vertrekken.

CHAMPIONS LEAGUE
Mbappé zelf zou echter wel oren hebben naar een avontuur in de Premier League. Maar hij stelt wel één voorwaarde voor een transfer: Man Utd zal zich moeten plaatsen voor de Champions League. Ze zullen dus nog aan de bak moeten, want ze staan momenteel pas vijfde in de rangschikking. Mbappé wil immers absoluut prijzen winnen en als United zich niet eens voor het kampioenenbal kan plaatsen, dan lijkt de kans daarop zeer klein te zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Denk je dat Man Utd kans maakt op Mbappé?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

32
32
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

60
60
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

85
85
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

31
31
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

129
129
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

56
56
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

119
119
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

64
64
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

114
114
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

143
143
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

560
560
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

171
171
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

483
483
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

88
88
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

480
480
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

134
134
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

364
364
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

139
139
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

282
282
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

314
314
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

811
811
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

228
228

Meer sportnieuws