'Plan Haaland: blockbuster-transfer in 2024'

door
'Plan Haaland: blockbuster-transfer in 2024'

Aanstaande zondag gaat het WK in Qatar van start zonder één van de grote sterren van het hedendaagse voetbal. Erling Haaland slaagde er immers niet in om zich met Noorwegen te kwalificeren voor de eindronde van het wereldkampioenschap. En dus kan de doelpuntenmachine in de komende maanden nog wat nadenken over zijn toekomst.


Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Borussia Dortmund, zette Haaland afgelopen zomer de stap naar Manchester City. En daar ging de spits als een wervelwind van start. In zijn eerste 18 wedstrijden namens de Engelse kampioen kon hij bijvoorbeeld al 23 keer scoren. De aanvaller lijkt dus de goede keuze te hebben gemaakt, desondanks wordt hij toch alweer gelinkt aan een vertrek.

Volgens het Spaanse AS staat er immers een clausule in zijn huidige contract, waardoor Haaland in de zomer van 2024 kan vertrekken voor een contractueel bepaalde afkoopsom. Die zou zo'n 180 miljoen euro bedragen. Een gigantische som, maar gezien de transfersommen die momenteel al circuleren valt dit al bij al nog mee voor een speler van zijn kaliber. Die afkoopsom zou volgens The Athletic wel enkel gelden voor niet-Engelse clubs.

OPVOLGER BENZEMA
Bijgevolg wordt nu al één bestemming naar voren geschoven als grootste kanshebber: Real Madrid. De Spaanse kampioen zou zelfs al een heus plan hebben opgesteld. Zo is het de bedoeling om tot 2024 door te gaan met Karim Benzema als aanvalsleider, waarop de Gouden Bal-houder vervolgens plaats maakt voor Haaland. De club zou zelfs al bezig zijn met de nodige fondsen vrij te houden om de transfer te bekostigen. En de Noor zelf zou een overgang naar het Estadio Santiago Bernabeu best zien zitten, maar eerst wil hij nog een tijdje knallen voor City.

LEES OOK: Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Wie vindt u op dit moment de beste spits?

Meest recent

Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

7
7
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

12
12
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

28
28
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

15
15
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

92
92
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

35
35
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

33
33
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

725
725
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

29
29
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

40
40
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

42
42
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

393
393
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

122
122
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

671
671
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

418
418
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

67
67
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

74
74
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

828
828
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

581
581
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

122
122
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

346
346
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

32
32
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

99
99
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

35
35
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

288
288

Meer sportnieuws