'Plan Haaland: blockbuster-transfer in 2024'

174 stemmen
'Plan Haaland: blockbuster-transfer in 2024'

Aanstaande zondag gaat het WK in Qatar van start zonder één van de grote sterren van het hedendaagse voetbal. Erling Haaland slaagde er immers niet in om zich met Noorwegen te kwalificeren voor de eindronde van het wereldkampioenschap. En dus kan de doelpuntenmachine in de komende maanden nog wat nadenken over zijn toekomst.


Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Borussia Dortmund, zette Haaland afgelopen zomer de stap naar Manchester City. En daar ging de spits als een wervelwind van start. In zijn eerste 18 wedstrijden namens de Engelse kampioen kon hij bijvoorbeeld al 23 keer scoren. De aanvaller lijkt dus de goede keuze te hebben gemaakt, desondanks wordt hij toch alweer gelinkt aan een vertrek.

Volgens het Spaanse AS staat er immers een clausule in zijn huidige contract, waardoor Haaland in de zomer van 2024 kan vertrekken voor een contractueel bepaalde afkoopsom. Die zou zo'n 180 miljoen euro bedragen. Een gigantische som, maar gezien de transfersommen die momenteel al circuleren valt dit al bij al nog mee voor een speler van zijn kaliber. Die afkoopsom zou volgens The Athletic wel enkel gelden voor niet-Engelse clubs.

OPVOLGER BENZEMA
Bijgevolg wordt nu al één bestemming naar voren geschoven als grootste kanshebber: Real Madrid. De Spaanse kampioen zou zelfs al een heus plan hebben opgesteld. Zo is het de bedoeling om tot 2024 door te gaan met Karim Benzema als aanvalsleider, waarop de Gouden Bal-houder vervolgens plaats maakt voor Haaland. De club zou zelfs al bezig zijn met de nodige fondsen vrij te houden om de transfer te bekostigen. En de Noor zelf zou een overgang naar het Estadio Santiago Bernabeu best zien zitten, maar eerst wil hij nog een tijdje knallen voor City.

LEES OOK: Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

🚀

Wie vindt u op dit moment de beste spits?

Meest recent

'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

11
11
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

17
17
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

78
78
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

149
149
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

753
753
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

162
162
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

74
74
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

157
157
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

85
85
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

249
249
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

105
105
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

513
513
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

495
495
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

403
403
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

902
902
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

209
209
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

270
270
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

417
417
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

56
56
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

582
582
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

227
227
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

182
182
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

100
100
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

77
77

Meer sportnieuws