'Plan Haaland: blockbuster-transfer in 2024'

door
'Plan Haaland: blockbuster-transfer in 2024'

Aanstaande zondag gaat het WK in Qatar van start zonder één van de grote sterren van het hedendaagse voetbal. Erling Haaland slaagde er immers niet in om zich met Noorwegen te kwalificeren voor de eindronde van het wereldkampioenschap. En dus kan de doelpuntenmachine in de komende maanden nog wat nadenken over zijn toekomst.


Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Borussia Dortmund, zette Haaland afgelopen zomer de stap naar Manchester City. En daar ging de spits als een wervelwind van start. In zijn eerste 18 wedstrijden namens de Engelse kampioen kon hij bijvoorbeeld al 23 keer scoren. De aanvaller lijkt dus de goede keuze te hebben gemaakt, desondanks wordt hij toch alweer gelinkt aan een vertrek.

Volgens het Spaanse AS staat er immers een clausule in zijn huidige contract, waardoor Haaland in de zomer van 2024 kan vertrekken voor een contractueel bepaalde afkoopsom. Die zou zo'n 180 miljoen euro bedragen. Een gigantische som, maar gezien de transfersommen die momenteel al circuleren valt dit al bij al nog mee voor een speler van zijn kaliber. Die afkoopsom zou volgens The Athletic wel enkel gelden voor niet-Engelse clubs.

OPVOLGER BENZEMA
Bijgevolg wordt nu al één bestemming naar voren geschoven als grootste kanshebber: Real Madrid. De Spaanse kampioen zou zelfs al een heus plan hebben opgesteld. Zo is het de bedoeling om tot 2024 door te gaan met Karim Benzema als aanvalsleider, waarop de Gouden Bal-houder vervolgens plaats maakt voor Haaland. De club zou zelfs al bezig zijn met de nodige fondsen vrij te houden om de transfer te bekostigen. En de Noor zelf zou een overgang naar het Estadio Santiago Bernabeu best zien zitten, maar eerst wil hij nog een tijdje knallen voor City.

LEES OOK: 'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Wie vindt u op dit moment de beste spits?

Meest recent

Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

9
9
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

52
52
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

254
254
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

51
51
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

58
58
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

81
81
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

199
199
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

314
314
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

415
415
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

43
43
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

231
231
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

232
232
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

62
62
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

160
160
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

488
488
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

190
190
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

129
129
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

204
204
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

115
115
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

235
235
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

157
157
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

115
115
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

399
399
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

112
112

Meer sportnieuws