'Plan Haaland: blockbuster-transfer in 2024'

174 stemmen
'Plan Haaland: blockbuster-transfer in 2024'

Aanstaande zondag gaat het WK in Qatar van start zonder één van de grote sterren van het hedendaagse voetbal. Erling Haaland slaagde er immers niet in om zich met Noorwegen te kwalificeren voor de eindronde van het wereldkampioenschap. En dus kan de doelpuntenmachine in de komende maanden nog wat nadenken over zijn toekomst.


Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Borussia Dortmund, zette Haaland afgelopen zomer de stap naar Manchester City. En daar ging de spits als een wervelwind van start. In zijn eerste 18 wedstrijden namens de Engelse kampioen kon hij bijvoorbeeld al 23 keer scoren. De aanvaller lijkt dus de goede keuze te hebben gemaakt, desondanks wordt hij toch alweer gelinkt aan een vertrek.

Volgens het Spaanse AS staat er immers een clausule in zijn huidige contract, waardoor Haaland in de zomer van 2024 kan vertrekken voor een contractueel bepaalde afkoopsom. Die zou zo'n 180 miljoen euro bedragen. Een gigantische som, maar gezien de transfersommen die momenteel al circuleren valt dit al bij al nog mee voor een speler van zijn kaliber. Die afkoopsom zou volgens The Athletic wel enkel gelden voor niet-Engelse clubs.

OPVOLGER BENZEMA
Bijgevolg wordt nu al één bestemming naar voren geschoven als grootste kanshebber: Real Madrid. De Spaanse kampioen zou zelfs al een heus plan hebben opgesteld. Zo is het de bedoeling om tot 2024 door te gaan met Karim Benzema als aanvalsleider, waarop de Gouden Bal-houder vervolgens plaats maakt voor Haaland. De club zou zelfs al bezig zijn met de nodige fondsen vrij te houden om de transfer te bekostigen. En de Noor zelf zou een overgang naar het Estadio Santiago Bernabeu best zien zitten, maar eerst wil hij nog een tijdje knallen voor City.

LEES OOK: Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
309

Wie vindt u op dit moment de beste spits?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

102
102
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

88
88
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

81
81
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

65
65
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

115
115
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

48
48
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

147
147
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

123
123
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

166
166
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

246
246
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

784
784
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

495
495
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

530
530
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

696
696
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

343
343
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

528
528
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2200
2200
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws