'Vandenhaute duidelijk over toekomst Verbeke'

door
'Vandenhaute duidelijk over toekomst Verbeke'

De kogel is door de kerk. Jesper Fredberg wordt de nieuwe sportieve baas bij RSC Anderlecht. De Deen werd dinsdag voorgesteld als 'CEO of Sports', een functie die hij vanaf 1 januari officieel zal invullen.


Daarmee zal Fredberg enkele taken overnemen van CEO Peter Verbeke. Die kreeg na het afzwaaien van Vincent Kompany meer verantwoordelijkheden. Te veel verantwoordelijkheden, misschien wel. Fredberg moet het werk van verlichten van Verbeke, die de laatste tijd dan ook nog eens af te rekenen had met gezondheidsproblemen. Wat betekent de komst van Fredberg concreet voor Verbeke? Voorzitter Wouter Vandenhaute gaf meer tekst en uitleg op de voorstelling van de nieuwkomer.

"We hebben met Peter de afspraak gemaakt dat we bekijken wat hij voor ons kan doen als hij weer fit is", aldus Vandenhaute. "Het gaat gelukkig al iets beter met Peter, maar hij is nog altijd ziek. Het zal nog een tijdje duren voor hij weer de oude is. Als hij terugkeert, kondigen we dat aan", aldus de RSCA-voorzitter. "Hij heeft nu het recht om te herstellen. Hij wil heel graag bij de club blijven en wij willen verder met hem. Ik vraag jullie vooral om niet te speculeren over wat Peter nu zal doen."

EXIT VELDMAN
Voor Robin Veldman lijkt het verhaal (momenteel) afgelopen bij de hoofdmacht van Paars-Wit. De Nederlander ziet zichzelf momenteel meer als een T2 dan een T1. Fredberg zal dus meteen op zoek mogen gaan naar een nieuwe coach. Tel daar de komende wintermercato bij op en de Deen weet meteen al wat doen.

LEES OOK: 'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

Zal deze structuur goed werken?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

39
39
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

175
175
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

32
32
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

174
174
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

276
276
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

549
549
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

195
195
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

51
51
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

166
166
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1283
1283
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

95
95
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

582
582
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

50
50
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

120
120
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

155
155
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

276
276
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

152
152
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

338
338
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws