'Transferplan Milan doet De Ketelaere huiveren'

door
'Transferplan Milan doet De Ketelaere huiveren'

Charles De Ketelaere reist dinsdag samen met de rest van de Rode Duivels af naar Koeweit, waar de laatste rechte lijn richting het WK wordt ingezet. Het jeugdproduct van Club Brugge wil zich tijdens het tornooi herpakken na een moeizame eerste periode bij AC Milan. Ondertussen dreigt hij er echter een zware concurrent bij te krijgen bij zijn club.


Na een transfersoap van enkele weken verhuisde CDK afgelopen zomer voor recordsom van om en bij de 30 miljoen van Jan Breydel naar San Siro. In de laatste oefenwedstrijden liet hij meteen een veelbelovende indruk achter en scoorde hij ook enkele doelpunten. Maar die goede lijn kon hij niet doortrekken eenmaal het seizoen begon. In 18 wedstrijden kon hij nog niet scoren en leverde hij slechts één assist af.

Bovendien moest hij de laatste weken steeds vaker en langer plaatsnemen op de bank. Milan weigert evenwel om De Ketelaere al af te schrijven en ziet in hem een investering voor de toekomst. "We hebben Charles een contract van vijf jaar gegeven, niet van vijf maanden", zei sportieve baas Paolo Maldini afgelopen weekend nog. Desondanks zou de Italiaanse titelverdediger hem op korte termijn van een stevige concurrent willen voorzien.

HOPEN OP CHELSEA
Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat Hakim Ziyech opnieuw op de radar is verschenen in San Siro. De Marokkaanse WK-ganger was afgelopen zomer al in beeld, maar bleef uiteindelijk bij Chelsea FC. Daar komt hij echter zelden in actie. De Milanezen ruiken dan ook hun kans, al dan niet in de vorm van een huurbeurt. En de eventuele komst van Ziyech zou geen goede zaak zijn voor de speelkansen van CDK. Toch hoeft hij voorlopig niet te wanhopen.

Chelsea is immers niet gehaast om de Marokkaan te verpatsen. De Blues hopen dat hij een goed WK speelt en zo zijn marktwaarde kan opkrikken, waardoor hij in januari mogelijk voor een aardig bedrag definitief verkocht kan worden aan de club die het meest biedt.

LEES OOK: 'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

CDK kan beter vragen om een huurbeurt ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

0
0
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

25
25
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

23
23
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

68
68
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

146
146
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

14
14
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

288
288
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

624
624
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

117
117
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

74
74
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

82
82
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

103
103
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

443
443
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

260
260
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

128
128
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

407
407
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

591
591
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

324
324
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

138
138
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

106
106
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

153
153
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32

Meer sportnieuws