'Transferplan Milan doet De Ketelaere huiveren'

door
'Transferplan Milan doet De Ketelaere huiveren'

Charles De Ketelaere reist dinsdag samen met de rest van de Rode Duivels af naar Koeweit, waar de laatste rechte lijn richting het WK wordt ingezet. Het jeugdproduct van Club Brugge wil zich tijdens het tornooi herpakken na een moeizame eerste periode bij AC Milan. Ondertussen dreigt hij er echter een zware concurrent bij te krijgen bij zijn club.


Na een transfersoap van enkele weken verhuisde CDK afgelopen zomer voor recordsom van om en bij de 30 miljoen van Jan Breydel naar San Siro. In de laatste oefenwedstrijden liet hij meteen een veelbelovende indruk achter en scoorde hij ook enkele doelpunten. Maar die goede lijn kon hij niet doortrekken eenmaal het seizoen begon. In 18 wedstrijden kon hij nog niet scoren en leverde hij slechts één assist af.

Bovendien moest hij de laatste weken steeds vaker en langer plaatsnemen op de bank. Milan weigert evenwel om De Ketelaere al af te schrijven en ziet in hem een investering voor de toekomst. "We hebben Charles een contract van vijf jaar gegeven, niet van vijf maanden", zei sportieve baas Paolo Maldini afgelopen weekend nog. Desondanks zou de Italiaanse titelverdediger hem op korte termijn van een stevige concurrent willen voorzien.

HOPEN OP CHELSEA
Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat Hakim Ziyech opnieuw op de radar is verschenen in San Siro. De Marokkaanse WK-ganger was afgelopen zomer al in beeld, maar bleef uiteindelijk bij Chelsea FC. Daar komt hij echter zelden in actie. De Milanezen ruiken dan ook hun kans, al dan niet in de vorm van een huurbeurt. En de eventuele komst van Ziyech zou geen goede zaak zijn voor de speelkansen van CDK. Toch hoeft hij voorlopig niet te wanhopen.

Chelsea is immers niet gehaast om de Marokkaan te verpatsen. De Blues hopen dat hij een goed WK speelt en zo zijn marktwaarde kan opkrikken, waardoor hij in januari mogelijk voor een aardig bedrag definitief verkocht kan worden aan de club die het meest biedt.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

CDK kan beter vragen om een huurbeurt ...

Meest recent

DAZN voert druk op: zwart scherm voor Belgisch voetbal?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

0
0
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

221
221
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

45
45
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

112
112
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

131
131
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1052
1052
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

182
182
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

313
313
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

857
857
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

176
176
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

276
276
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

647
647
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

40
40
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

29
29
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

566
566
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

228
228
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

96
96
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

103
103
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

264
264
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

115
115
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

166
166
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

961
961
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

264
264
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

115
115
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

388
388

Meer sportnieuws