'Transferplan Milan doet De Ketelaere huiveren'

door
'Transferplan Milan doet De Ketelaere huiveren'

Charles De Ketelaere reist dinsdag samen met de rest van de Rode Duivels af naar Koeweit, waar de laatste rechte lijn richting het WK wordt ingezet. Het jeugdproduct van Club Brugge wil zich tijdens het tornooi herpakken na een moeizame eerste periode bij AC Milan. Ondertussen dreigt hij er echter een zware concurrent bij te krijgen bij zijn club.


Na een transfersoap van enkele weken verhuisde CDK afgelopen zomer voor recordsom van om en bij de 30 miljoen van Jan Breydel naar San Siro. In de laatste oefenwedstrijden liet hij meteen een veelbelovende indruk achter en scoorde hij ook enkele doelpunten. Maar die goede lijn kon hij niet doortrekken eenmaal het seizoen begon. In 18 wedstrijden kon hij nog niet scoren en leverde hij slechts één assist af.

Bovendien moest hij de laatste weken steeds vaker en langer plaatsnemen op de bank. Milan weigert evenwel om De Ketelaere al af te schrijven en ziet in hem een investering voor de toekomst. "We hebben Charles een contract van vijf jaar gegeven, niet van vijf maanden", zei sportieve baas Paolo Maldini afgelopen weekend nog. Desondanks zou de Italiaanse titelverdediger hem op korte termijn van een stevige concurrent willen voorzien.

HOPEN OP CHELSEA
Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat Hakim Ziyech opnieuw op de radar is verschenen in San Siro. De Marokkaanse WK-ganger was afgelopen zomer al in beeld, maar bleef uiteindelijk bij Chelsea FC. Daar komt hij echter zelden in actie. De Milanezen ruiken dan ook hun kans, al dan niet in de vorm van een huurbeurt. En de eventuele komst van Ziyech zou geen goede zaak zijn voor de speelkansen van CDK. Toch hoeft hij voorlopig niet te wanhopen.

Chelsea is immers niet gehaast om de Marokkaan te verpatsen. De Blues hopen dat hij een goed WK speelt en zo zijn marktwaarde kan opkrikken, waardoor hij in januari mogelijk voor een aardig bedrag definitief verkocht kan worden aan de club die het meest biedt.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

CDK kan beter vragen om een huurbeurt ...

Meest recent

'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

59
59
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

119
119
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

80
80
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

44
44
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

48
48
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

92
92
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

192
192
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

56
56
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

67
67
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

532
532
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

173
173
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

244
244
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

308
308
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

42
42
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

139
139
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

54
54
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

550
550
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

163
163
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

281
281
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

382
382
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

276
276
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

197
197
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

105
105
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

75
75

Meer sportnieuws