'Transferplan Milan doet De Ketelaere huiveren'

1363 stemmen
'Transferplan Milan doet De Ketelaere huiveren'

Charles De Ketelaere reist dinsdag samen met de rest van de Rode Duivels af naar Koeweit, waar de laatste rechte lijn richting het WK wordt ingezet. Het jeugdproduct van Club Brugge wil zich tijdens het tornooi herpakken na een moeizame eerste periode bij AC Milan. Ondertussen dreigt hij er echter een zware concurrent bij te krijgen bij zijn club.


Na een transfersoap van enkele weken verhuisde CDK afgelopen zomer voor recordsom van om en bij de 30 miljoen van Jan Breydel naar San Siro. In de laatste oefenwedstrijden liet hij meteen een veelbelovende indruk achter en scoorde hij ook enkele doelpunten. Maar die goede lijn kon hij niet doortrekken eenmaal het seizoen begon. In 18 wedstrijden kon hij nog niet scoren en leverde hij slechts één assist af.

Bovendien moest hij de laatste weken steeds vaker en langer plaatsnemen op de bank. Milan weigert evenwel om De Ketelaere al af te schrijven en ziet in hem een investering voor de toekomst. "We hebben Charles een contract van vijf jaar gegeven, niet van vijf maanden", zei sportieve baas Paolo Maldini afgelopen weekend nog. Desondanks zou de Italiaanse titelverdediger hem op korte termijn van een stevige concurrent willen voorzien.

HOPEN OP CHELSEA
Zo meldt La Gazzetta dello Sport dat Hakim Ziyech opnieuw op de radar is verschenen in San Siro. De Marokkaanse WK-ganger was afgelopen zomer al in beeld, maar bleef uiteindelijk bij Chelsea FC. Daar komt hij echter zelden in actie. De Milanezen ruiken dan ook hun kans, al dan niet in de vorm van een huurbeurt. En de eventuele komst van Ziyech zou geen goede zaak zijn voor de speelkansen van CDK. Toch hoeft hij voorlopig niet te wanhopen.

Chelsea is immers niet gehaast om de Marokkaan te verpatsen. De Blues hopen dat hij een goed WK speelt en zo zijn marktwaarde kan opkrikken, waardoor hij in januari mogelijk voor een aardig bedrag definitief verkocht kan worden aan de club die het meest biedt.

LEES OOK: Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

CDK kan beter vragen om een huurbeurt ...

Meest recent

Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

2
2
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

52
52
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

92
92
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

308
308
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

609
609
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

43
43
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

315
315
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

292
292
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

206
206
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

19
19
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

105
105
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

58
58
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

102
102
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

280
280
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

80
80
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

180
180
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

474
474
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

162
162
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

105
105
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

226
226
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

254
254
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

102
102
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

56
56
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

235
235

Meer sportnieuws