'Eersteklasser meldt zich voor transfer Nainggolan'

5983 stemmen
'Eersteklasser meldt zich voor transfer Nainggolan'

De wegen van Radja Nainggolan en Antwerp staan al na anderhalf jaar op punt om uit elkaar te lopen. De Great Old kondigde zondagavond aan dat de middenvelder geen toekomst meer heeft op de Bosuil. Maar op zijn 34ste wil de voormalige Rode Duivel van nog geen stoppen weten.


Net zoals bij het gros van zijn vorige ploegen, zorgde Nainggolan ook bij Antwerp voor de nodige commotie naast het veld. Zo werd hij al daags na zijn transfer betrapt met de nodige promilles te veel achter het stuur. Het zou niet de laatste keer zijn dat de middenvelder zich liet pakken op een verkeersovertreding, begin dit seizoen werd hij hier zelfs nog enkele uren voor aangehouden. Begin oktober volgde dan weer een nieuw dieptepunt. Vlak voor de match tegen Standard werd Nainggolan op de dug-out gespot terwijl hij van een e-sigaret lurkte.

Omdat zijn prestaties op het veld bovendien te wisselvallig waren, besloot de club dan ook om in te grijpen. Zo werd hij eerst naar de B-kern verbannen en zondag kondigde de club dus aan dat de samenwerking weldra ten einde loopt."De club zal meewerken aan een mogelijke transfer", klonk het. En van dat laatste wil Nainggolan ook gebruik maken. Want hoewel hij inmiddels 34 jaar is, laat zijn entourage aan Het Laatste Nieuws verstaan dat de middenvelder nog niet wil stoppen.

TOPVERDIENER
Vraag is dus welke club hem nu een uitweg aanbiedt. De bekende transferwatcher Nicolo Schira meldde zondagavond al dat Nainggolan zijn zinnen zou hebben gezet op een terugkeer naar zijn geliefde Italië. Maar volgens HLN zou ook al een andere ploeg uit de Jupiler Pro League gepolst hebben. Het grootste struikelblok lijkt evenwel zijn salaris. Voorlopig zou Nainggolan niet van plan zijn om veel in te leveren op zijn jaarloon van naar verluidt zo'n 2 miljoen euro.

LEES OOK: 'Grote Verschaeren-schok: nieuwe Belgische club op tafel'

Nainggolan zou voor elke Belgische club nog een meerwaarde kunnen zijn ...

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

23
23
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

362
362
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

461
461
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

97
97
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

207
207
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

375
375
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

197
197
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

364
364
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

141
141
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

77
77
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

481
481
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

273
273
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1457
1457
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

77
77
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

123
123
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

58
58
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

485
485
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

430
430
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

328
328
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

370
370
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

66
66
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

254
254
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

122
122
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

529
529
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

177
177

Meer sportnieuws