'Eersteklasser meldt zich voor transfer Nainggolan'

door
'Eersteklasser meldt zich voor transfer Nainggolan'

De wegen van Radja Nainggolan en Antwerp staan al na anderhalf jaar op punt om uit elkaar te lopen. De Great Old kondigde zondagavond aan dat de middenvelder geen toekomst meer heeft op de Bosuil. Maar op zijn 34ste wil de voormalige Rode Duivel van nog geen stoppen weten.


Net zoals bij het gros van zijn vorige ploegen, zorgde Nainggolan ook bij Antwerp voor de nodige commotie naast het veld. Zo werd hij al daags na zijn transfer betrapt met de nodige promilles te veel achter het stuur. Het zou niet de laatste keer zijn dat de middenvelder zich liet pakken op een verkeersovertreding, begin dit seizoen werd hij hier zelfs nog enkele uren voor aangehouden. Begin oktober volgde dan weer een nieuw dieptepunt. Vlak voor de match tegen Standard werd Nainggolan op de dug-out gespot terwijl hij van een e-sigaret lurkte.

Omdat zijn prestaties op het veld bovendien te wisselvallig waren, besloot de club dan ook om in te grijpen. Zo werd hij eerst naar de B-kern verbannen en zondag kondigde de club dus aan dat de samenwerking weldra ten einde loopt."De club zal meewerken aan een mogelijke transfer", klonk het. En van dat laatste wil Nainggolan ook gebruik maken. Want hoewel hij inmiddels 34 jaar is, laat zijn entourage aan Het Laatste Nieuws verstaan dat de middenvelder nog niet wil stoppen.

TOPVERDIENER
Vraag is dus welke club hem nu een uitweg aanbiedt. De bekende transferwatcher Nicolo Schira meldde zondagavond al dat Nainggolan zijn zinnen zou hebben gezet op een terugkeer naar zijn geliefde Italië. Maar volgens HLN zou ook al een andere ploeg uit de Jupiler Pro League gepolst hebben. Het grootste struikelblok lijkt evenwel zijn salaris. Voorlopig zou Nainggolan niet van plan zijn om veel in te leveren op zijn jaarloon van naar verluidt zo'n 2 miljoen euro.

LEES OOK: Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Nainggolan zou voor elke Belgische club nog een meerwaarde kunnen zijn ...

Meest recent

Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

37
37
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

140
140
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

56
56
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

238
238
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

138
138
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

394
394
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

59
59
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

69
69
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

341
341
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

69
69
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

109
109
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

140
140
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

47
47
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

147
147
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

210
210
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

397
397
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

202
202
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

35
35
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

479
479
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

86
86
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

192
192
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

196
196
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

101
101
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

87
87
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

106
106

Meer sportnieuws